szo, 2020 július 04. @ 03:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Northwood

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Uxbridge 4 : 1 Northwood - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
3 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
4 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
6 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
7 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
8 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
9 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
10 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
11 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
16 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
17 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
18 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
19 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
20 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
21 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
22 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
23 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
24 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
25 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
27 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
29 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
32 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
33 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
34 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
36 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
37 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
38 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
40 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
41 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
45 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
46 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
47 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
50 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
51 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
54 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
56 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
57 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
59 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
62 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
63 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
64 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
65 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
66 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
68 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
70 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
71 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
72 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
74 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
75 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
76 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
77 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
78 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
79 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
81 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
82 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
83 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
84 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
85 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
86 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
87 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
89 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
90 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
91 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
93 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
94 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
97 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
98 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
100 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
101 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
102 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
104 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
106 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
111 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
112 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
113 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
115 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
116 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
117 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
119 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
121 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
123 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
124 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
125 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
127 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
128 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
129 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
131 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
132 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
134 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
135 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
136 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
138 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
139 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
140 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
141 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
142 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
143 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
145 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
146 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
148 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
149 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
150 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
151 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
154 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
156 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
157 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
159 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
162 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
164 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
166 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
167 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
169 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
172 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
173 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
174 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
175 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
176 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
178 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
179 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
180 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
182 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
183 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
185 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
186 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
188 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
189 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
191 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
194 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
197 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
199 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
200 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
201 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
203 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
205 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
206 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
207 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
208 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
209 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
210 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
211 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
212 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
213 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
214 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
218 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
220 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
222 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
225 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
227 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
228 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
229 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
230 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
231 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
232 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
234 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
236 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
240 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
242 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
243 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
244 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
245 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
247 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
248 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
249 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
250 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
253 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
254 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
255 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
256 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
257 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
258 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
259 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
260 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
261 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
264 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
265 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
267 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
268 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
2 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
4 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
9 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
16 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
19 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
20 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
21 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
22 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
24 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
29 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
30 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
34 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
35 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
38 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
41 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
46 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
48 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
57 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
58 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
61 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
68 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
70 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
71 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
78 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
80 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
81 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
82 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
90 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
91 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
96 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
98 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
104 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
105 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
108 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
114 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
116 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
120 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
121 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
125 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
127 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
129 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
133 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
138 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
139 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
142 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
143 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
148 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
150 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
153 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
156 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
167 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
172 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
176 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
179 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
180 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
182 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
185 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
188 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
191 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
193 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
196 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
198 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
201 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
204 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
205 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
208 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
209 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
210 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
213 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
215 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
217 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
220 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
222 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
227 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
229 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
230 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
236 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
237 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
238 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
242 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
243 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
244 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
246 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
247 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
248 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
249 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
250 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
251 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
252 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
254 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
256 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
259 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
261 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
262 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
263 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
264 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
265 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
266 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
2 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
3 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
4 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
5 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
9 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
13 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
14 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
20 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
21 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
22 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
24 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
25 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
26 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
27 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
30 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
32 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
33 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
34 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
37 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
38 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
41 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
44 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
48 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
53 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
56 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
57 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
58 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
60 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
61 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
62 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
64 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
65 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
70 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
72 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
73 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
75 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
78 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
80 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
81 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
82 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
83 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
86 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
87 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
90 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
92 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
93 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
95 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
96 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
98 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
100 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
104 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
105 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
107 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
108 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
110 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
111 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
113 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
116 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
119 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
120 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
121 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
122 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
125 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
126 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
127 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
128 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
129 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
132 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
133 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
134 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
135 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
136 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
138 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
139 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
142 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
143 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
144 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
147 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
148 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
150 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
151 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
152 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
153 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
156 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
157 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
163 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
164 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
165 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
166 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
167 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
168 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
169 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
171 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
172 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
175 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
176 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
178 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
180 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
181 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
182 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
183 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
184 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
185 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
189 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
190 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
191 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
193 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
194 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
195 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
198 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
201 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
203 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
204 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
205 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
206 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
208 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
209 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
212 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
213 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
217 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
220 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
221 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
222 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
227 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
229 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
230 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
231 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
233 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
234 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
236 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
237 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
238 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
239 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
240 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
242 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
243 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
244 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
246 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
247 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
248 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
249 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
250 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
251 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
252 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
254 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
255 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
256 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
257 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
258 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
259 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
260 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
261 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
262 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
263 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
264 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
265 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
266 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
267 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Northwood csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Northwood pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.