sze, 2020 április 08. @ 18:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bamber

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Nantwich Town 2 : 1 Bamber - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 100% (3/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
4 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
7 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
8 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
9 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
10 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
12 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
14 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
16 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
22 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
23 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
25 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
28 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
30 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
31 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
32 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
34 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
35 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
36 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
37 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
39 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
41 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
43 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
44 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
46 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
47 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
48 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
49 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
52 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
54 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
58 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
60 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
61 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
63 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
64 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
65 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
69 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
70 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
73 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
74 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
75 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
76 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
77 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
78 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
80 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
82 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
84 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
86 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
87 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
89 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
92 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
93 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
94 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
95 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
96 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
97 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
98 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
100 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
104 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
108 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
109 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
112 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
114 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
115 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
118 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
121 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
122 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
123 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
124 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
125 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
127 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
128 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
129 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
134 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
135 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
136 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
137 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
138 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
139 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
142 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
143 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
144 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
145 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
147 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
148 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
151 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
152 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
153 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
154 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
155 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
156 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
159 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
160 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
161 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
162 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
163 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
164 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
167 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
168 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
170 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
171 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
172 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
173 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
175 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
179 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
180 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
184 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
185 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
186 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
188 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
189 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
191 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
192 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
193 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
194 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
196 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
197 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
198 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
199 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
200 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
202 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
203 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
204 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
205 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
206 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
207 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
208 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
210 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
211 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
212 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
213 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
215 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
216 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
220 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
221 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
222 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
224 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
225 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
226 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
227 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
228 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
229 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
230 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
231 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
232 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
233 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
234 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
235 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
236 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
237 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
239 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
240 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
241 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
243 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
245 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
247 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
248 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
249 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
250 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
251 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
252 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
253 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
254 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
255 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
256 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
257 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
258 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
259 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
260 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
261 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
263 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
264 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
265 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
266 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
268 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
2 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
4 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
6 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
9 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
15 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
16 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
20 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
23 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
28 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
35 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
36 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
37 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
45 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
46 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
47 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
50 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
51 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
53 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
55 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
60 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
61 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
65 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
69 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
70 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
71 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
72 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
73 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
75 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
78 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
83 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
85 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
88 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
93 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
96 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
97 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
99 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
104 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
109 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
110 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
112 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
116 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
117 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
123 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
124 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
131 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
132 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
133 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
137 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
138 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
140 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
141 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
150 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
156 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
157 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
158 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
159 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
161 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
164 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
166 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
173 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
176 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
183 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
184 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
186 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
188 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
193 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
194 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
198 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
206 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
208 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
215 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
216 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
217 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
219 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
220 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
223 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
225 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
230 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
232 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
233 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
237 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
239 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
241 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
242 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
243 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
244 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
245 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
249 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
251 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
253 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
254 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
255 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
256 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
257 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
261 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
262 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
265 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
266 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
268 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
2 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
3 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
4 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
5 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
6 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
9 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
10 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
11 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
12 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
13 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
15 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
16 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
17 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
20 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
23 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
26 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
27 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
28 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
33 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
34 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
35 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
36 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
38 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
40 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
44 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
45 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
46 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
49 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
50 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
52 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
55 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
57 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
58 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
60 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
61 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
62 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
65 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
70 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
71 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
72 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
73 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
74 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
75 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
78 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
81 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
83 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
87 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
88 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
89 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
93 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
96 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
97 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
98 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
99 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
100 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
103 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
104 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
105 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
106 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
110 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
111 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
112 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
115 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
116 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
117 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
118 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
119 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
120 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
122 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
123 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
124 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
131 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
132 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
133 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
137 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
138 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
139 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
140 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
141 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
148 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
149 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
152 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
153 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
155 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
157 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
158 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
159 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
161 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
162 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
163 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
166 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
168 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
173 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
176 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
184 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
186 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
188 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
189 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
191 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
193 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
196 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
197 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
198 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
199 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
203 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
206 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
207 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
210 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
212 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
215 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
216 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
217 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
218 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
220 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
221 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
222 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
224 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
225 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
227 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
230 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
232 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
233 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
235 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
236 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
238 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
239 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
241 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
242 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
243 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
244 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
245 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
246 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
249 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
250 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
251 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
253 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
254 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
255 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
256 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
257 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
258 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
261 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
262 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
263 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
266 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
267 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
268 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bamber csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Bamber pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.