p, 2020 február 21. @ 16:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Corby Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Histon 0 : 0 Corby Town - - -
2 2019.10.16 Corby Town 4 : 1 Histon - - -
1 2019.10.26 Redditch 4 : 2 Corby Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 18
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 0 0 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
2 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
3 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
4 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
5 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
6 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
9 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
10 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
11 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
15 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
16 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
17 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
19 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
20 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
21 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
22 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
23 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
25 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
27 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
29 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
32 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
33 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
34 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
36 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
38 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
39 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
42 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
43 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
44 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
45 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
46 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
48 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
50 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
51 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
52 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
53 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
54 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
55 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
56 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
61 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
62 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
63 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
64 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
65 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
66 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
69 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
70 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
71 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
73 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
74 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
75 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
76 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
77 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
78 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
80 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
81 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
83 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
84 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
86 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
87 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
88 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
91 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
95 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
96 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
97 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
98 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
99 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
100 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
101 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
102 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
103 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
105 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
107 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
108 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
109 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
110 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
111 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
113 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
114 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
115 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
118 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
119 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
120 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
123 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
124 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
125 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
126 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
127 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
129 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
130 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
131 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
133 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
134 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
135 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
136 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
138 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
139 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
140 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
141 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
143 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
146 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
148 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
149 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
151 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
153 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
155 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
156 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
158 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
161 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
162 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
165 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
166 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
168 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
169 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
173 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
174 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
175 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
176 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
177 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
178 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
181 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
182 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
183 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
184 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
185 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
187 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
188 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
190 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
191 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
192 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
194 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
196 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
197 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
199 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
200 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
204 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
205 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
206 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
207 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
208 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
210 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
211 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
212 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
215 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
216 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
219 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
221 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
224 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
226 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
227 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
228 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
229 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
230 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
231 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
233 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
235 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
236 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
238 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
239 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
240 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
242 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
243 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
244 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
245 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
246 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
248 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
249 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
250 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
254 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
255 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
256 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
257 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
258 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
259 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
260 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
261 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
263 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
266 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
267 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
268 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
4 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
7 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
9 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
15 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
18 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
20 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
22 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
23 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
24 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
27 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
29 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
30 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
31 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
34 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
35 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
38 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
39 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
48 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
56 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
64 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
66 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
77 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
80 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
82 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
88 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
90 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
95 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
97 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
101 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
106 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
107 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
110 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
112 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
115 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
118 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
119 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
132 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
134 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
135 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
137 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
138 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
140 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
143 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
147 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
148 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
149 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
151 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
155 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
158 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
167 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
168 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
171 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
174 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
175 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
177 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
182 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
185 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
187 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
188 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
196 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
198 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
201 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
202 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
204 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
208 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
209 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
212 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
214 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
220 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
223 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
225 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
227 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
228 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
229 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
230 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
232 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
236 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
237 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
238 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
242 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
244 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
247 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
248 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
249 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
250 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
252 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
255 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
257 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
258 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
259 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
262 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
264 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
3 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
4 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
5 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
6 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
9 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
11 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
14 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
18 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
20 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
22 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
23 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
26 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
27 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
30 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
31 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
32 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
33 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
34 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
35 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
38 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
39 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
45 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
48 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
50 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
51 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
54 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
55 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
56 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
60 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
61 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
62 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
63 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
64 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
69 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
71 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
72 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
74 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
75 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
77 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
78 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
79 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
80 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
85 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
86 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
88 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
89 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
90 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
91 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
92 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
95 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
97 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
98 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
101 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
103 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
106 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
107 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
108 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
109 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
114 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
115 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
118 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
119 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
124 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
125 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
126 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
130 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
131 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
132 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
133 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
134 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
135 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
136 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
137 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
138 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
140 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
141 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
142 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
143 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
144 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
145 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
146 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
147 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
148 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
149 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
150 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
151 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
155 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
156 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
158 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
165 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
166 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
167 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
168 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
171 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
172 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
174 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
175 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
177 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
178 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
181 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
184 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
187 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
190 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
191 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
193 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
194 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
198 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
202 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
203 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
204 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
206 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
208 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
210 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
213 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
214 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
220 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
223 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
224 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
225 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
226 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
227 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
228 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
229 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
231 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
232 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
233 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
236 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
237 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
238 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
239 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
244 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
247 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
248 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
249 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
250 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
251 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
252 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
254 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
255 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
257 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
258 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
260 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
261 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
262 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Corby Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Corby Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.