p, 2020 július 03. @ 16:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Leatherhead

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Leatherhead 3 : 0 Ware - - -
2 2019.11.09 Needham Market 1 : 2 Leatherhead 2.32 3.54 2.52
3 2019.11.23 Leatherhead 0 : 3 Dorking Wanderers 3.54 3.53 1.85
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 66.67% (6/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
2 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
3 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
4 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
5 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
6 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
7 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
9 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
13 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
15 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
18 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
19 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
22 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
23 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
25 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
28 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
32 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
33 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
36 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
37 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
38 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
43 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
46 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
47 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
48 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
49 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
50 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
52 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
53 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
54 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
56 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
60 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
61 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
62 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
63 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
64 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
65 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
67 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
68 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
69 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
70 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
71 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
74 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
75 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
76 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
77 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
78 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
79 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
80 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
81 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
83 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
84 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
85 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
86 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
89 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
93 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
94 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
95 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
96 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
97 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
98 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
100 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
101 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
102 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
105 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
107 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
108 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
109 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
112 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
114 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
115 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
117 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
118 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
119 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
120 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
122 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
123 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
126 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
127 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
128 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
129 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
130 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
131 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
132 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
134 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
135 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
137 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
138 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
140 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
141 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
142 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
143 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
144 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
146 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
147 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
148 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
150 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
151 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
152 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
154 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
155 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
157 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
158 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
159 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
160 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
161 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
163 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
164 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
165 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
167 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
169 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
170 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
171 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
172 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
173 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
175 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
177 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
178 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
179 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
180 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
181 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
183 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
184 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
185 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
187 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
189 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
191 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
194 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
196 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
199 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
200 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
201 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
202 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
203 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
205 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
206 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
207 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
209 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
213 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
214 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
216 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
219 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
220 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
221 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
222 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
223 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
224 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
225 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
226 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
228 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
229 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
230 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
231 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
233 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
235 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
236 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
237 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
238 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
239 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
240 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
241 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
242 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
243 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
244 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
246 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
249 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
250 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
251 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
252 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
253 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
254 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
255 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
257 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
258 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
259 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
261 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
262 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
263 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
265 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
266 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
267 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
268 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
5 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
8 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
11 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
17 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
18 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
22 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
27 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
28 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
31 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
35 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
43 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
44 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
50 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
51 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
52 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
53 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
57 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
58 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
62 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
68 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
69 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
70 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
71 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
77 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
81 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
84 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
87 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
92 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
95 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
96 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
104 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
105 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
110 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
115 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
120 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
127 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
128 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
129 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
134 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
135 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
137 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
140 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
151 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
154 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
155 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
158 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
161 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
163 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
173 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
175 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
176 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
178 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
182 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
183 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
188 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
189 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
191 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
193 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
195 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
196 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
200 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
203 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
206 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
208 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
214 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
215 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
216 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
219 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
223 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
225 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
230 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
231 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
232 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
234 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
235 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
239 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
240 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
241 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
242 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
244 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
245 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
249 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
252 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
253 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
254 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
256 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
257 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
258 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
259 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
260 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
261 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
262 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
264 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
265 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
266 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
5 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
7 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
8 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
9 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
10 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
11 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
12 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
15 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
17 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
18 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
22 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
23 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
24 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
25 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
26 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
27 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
28 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
29 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
30 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
31 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
34 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
35 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
39 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
40 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
42 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
43 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
44 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
50 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
51 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
52 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
53 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
57 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
58 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
59 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
60 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
61 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
69 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
70 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
71 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
74 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
76 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
77 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
79 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
81 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
83 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
87 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
92 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
96 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
102 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
104 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
105 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
107 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
108 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
110 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
114 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
117 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
118 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
119 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
122 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
123 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
126 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
127 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
128 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
129 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
131 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
134 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
136 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
137 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
139 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
142 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
143 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
144 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
146 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
151 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
154 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
155 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
156 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
159 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
160 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
163 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
166 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
169 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
172 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
173 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
174 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
175 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
176 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
178 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
179 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
181 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
182 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
183 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
184 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
185 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
188 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
189 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
190 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
191 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
193 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
195 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
196 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
197 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
199 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
200 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
201 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
202 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
203 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
206 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
208 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
211 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
212 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
213 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
214 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
215 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
217 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
219 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
220 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
223 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
224 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
225 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
227 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
228 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
229 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
230 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
231 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
232 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
233 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
234 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
235 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
237 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
238 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
239 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
240 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
241 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
242 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
244 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
245 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
249 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
250 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
251 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
253 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
254 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
256 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
257 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
258 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
259 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
260 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
261 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
262 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
263 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
266 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
267 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Leatherhead csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Leatherhead pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.