p, 2020 február 21. @ 17:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sudbury

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 VCD Athletic 1 : 4 Sudbury - - -
1 2019.10.26 Sudbury 2 : 0 Harrow Borough - - -
2 2019.11.09 Worthing 1 : 4 Sudbury - - -
3 2019.11.23 Kingstonian 2 : 1 Sudbury 1.50 4.21 4.96
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 33
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 2.75
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 2 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (5/15)
Második 66.67% (10/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
2 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
4 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
6 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
8 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
9 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
14 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
16 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
17 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
18 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
20 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
21 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
22 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
26 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
27 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
30 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
31 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
33 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
34 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
35 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
36 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
38 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
39 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
40 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
41 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
42 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
43 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
46 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
47 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
48 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
50 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
53 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
54 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
56 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
57 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
58 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
59 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
62 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
63 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
65 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
67 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
69 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
70 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
71 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
72 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
73 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
77 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
81 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
82 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
83 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
84 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
86 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
88 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
89 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
91 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
92 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
94 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
95 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
97 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
98 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
100 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
101 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
102 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
104 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
105 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
107 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
108 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
109 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
110 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
111 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
115 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
119 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
120 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
121 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
122 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
125 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
127 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
128 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
130 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
131 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
133 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
134 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
135 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
137 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
139 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
144 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
146 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
147 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
148 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
149 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
150 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
152 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
153 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
154 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
155 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
156 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
158 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
162 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
163 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
164 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
165 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
166 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
167 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
169 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
172 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
173 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
174 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
175 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
177 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
178 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
179 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
180 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
181 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
184 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
185 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
186 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
187 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
188 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
192 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
193 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
194 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
195 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
196 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
198 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
199 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
200 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
201 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
203 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
204 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
205 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
206 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
207 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
208 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
209 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
210 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
211 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
213 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
214 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
216 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
217 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
218 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
219 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
221 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
224 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
227 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
228 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
229 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
230 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
231 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
232 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
233 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
234 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
235 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
237 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
238 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
239 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
240 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
241 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
242 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
243 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
244 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
246 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
248 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
250 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
252 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
253 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
254 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
256 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
257 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
258 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
259 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
260 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
262 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
263 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
264 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
265 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
266 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
267 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
2 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
5 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
6 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
9 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
10 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
12 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
20 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
25 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
26 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
27 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
32 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
33 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
34 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
35 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
36 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
40 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
41 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
42 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
48 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
51 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
52 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
53 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
54 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
62 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
63 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
67 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
68 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
70 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
73 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
75 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
78 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
79 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
81 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
90 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
91 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
94 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
95 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
103 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
105 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
108 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
111 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
113 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
114 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
115 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
116 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
119 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
120 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
122 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
125 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
127 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
129 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
136 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
138 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
139 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
143 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
149 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
154 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
156 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
157 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
160 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
162 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
163 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
166 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
167 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
170 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
173 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
174 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
190 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
193 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
199 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
200 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
202 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
207 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
209 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
213 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
214 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
215 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
218 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
220 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
222 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
223 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
225 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
226 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
230 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
232 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
235 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
236 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
238 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
240 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
241 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
244 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
245 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
246 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
247 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
248 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
249 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
250 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
253 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
254 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
258 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
259 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
261 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
262 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
264 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
267 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
268 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
2 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
5 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
6 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
7 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
8 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
9 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
10 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
11 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
12 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
13 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
14 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
15 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
16 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
17 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
20 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
23 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
25 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
26 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
27 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
28 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
30 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
32 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
34 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
35 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
36 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
40 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
41 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
44 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
45 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
46 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
48 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
49 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
51 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
54 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
55 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
58 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
59 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
63 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
66 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
67 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
69 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
70 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
71 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
73 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
76 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
77 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
81 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
82 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
90 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
91 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
92 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
93 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
94 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
95 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
96 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
98 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
99 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
103 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
104 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
107 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
109 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
111 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
113 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
114 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
115 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
116 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
117 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
119 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
120 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
121 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
122 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
126 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
129 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
136 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
138 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
139 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
140 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
143 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
144 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
146 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
147 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
152 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
153 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
154 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
156 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
157 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
158 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
160 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
162 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
163 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
165 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
166 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
167 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
168 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
169 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
170 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
173 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
174 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
177 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
180 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
183 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
189 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
190 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
193 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
195 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
197 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
199 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
201 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
202 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
203 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
204 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
207 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
209 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
212 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
213 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
214 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
215 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
221 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
222 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
223 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
224 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
226 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
227 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
228 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
230 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
232 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
233 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
235 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
236 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
237 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
238 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
240 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
241 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
242 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
243 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
245 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
247 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
248 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
249 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
252 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
253 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
254 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
255 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
257 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
258 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
259 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
260 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
261 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
264 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
265 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
266 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
267 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
268 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sudbury csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sudbury pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.