sze, 2020 április 08. @ 17:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cirencester Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Cirencester Town 2 : 3 Basingstoke Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
3 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
4 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
6 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
9 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
11 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
12 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
13 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
14 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
15 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
16 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
18 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
24 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
25 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
27 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
28 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
29 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
31 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
33 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
35 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
36 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
37 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
38 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
39 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
40 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
41 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
43 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
44 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
46 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
48 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
51 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
52 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
53 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
56 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
57 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
58 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
59 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
60 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
63 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
64 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
65 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
69 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
70 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
72 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
73 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
74 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
75 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
76 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
78 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
80 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
82 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
85 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
87 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
88 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
89 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
91 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
92 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
93 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
95 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
96 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
97 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
98 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
99 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
101 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
102 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
104 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
106 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
107 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
108 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
109 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
110 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
115 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
116 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
117 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
118 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
119 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
120 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
122 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
123 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
124 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
126 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
127 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
130 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
131 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
133 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
134 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
136 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
137 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
138 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
139 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
140 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
141 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
142 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
143 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
146 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
150 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
151 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
152 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
155 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
156 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
157 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
159 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
161 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
162 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
163 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
164 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
165 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
167 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
168 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
169 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
170 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
171 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
172 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
173 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
176 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
177 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
179 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
180 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
182 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
183 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
184 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
186 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
187 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
189 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
191 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
193 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
194 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
195 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
196 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
197 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
198 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
201 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
203 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
204 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
206 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
207 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
209 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
210 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
212 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
215 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
216 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
219 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
220 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
221 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
224 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
226 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
227 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
228 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
229 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
230 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
231 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
233 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
234 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
235 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
236 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
237 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
238 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
241 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
242 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
243 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
244 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
245 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
246 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
247 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
248 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
250 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
251 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
252 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
253 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
254 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
256 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
257 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
258 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
259 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
260 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
261 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
262 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
263 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
264 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
265 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
266 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
2 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
5 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
8 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
11 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
12 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
20 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
21 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
22 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
26 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
28 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
32 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
33 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
35 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
39 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
41 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
42 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
49 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
52 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
54 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
55 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
67 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
69 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
73 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
74 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
75 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
77 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
79 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
82 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
83 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
88 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
91 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
92 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
99 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
103 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
108 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
115 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
117 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
121 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
124 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
127 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
130 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
133 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
139 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
140 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
141 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
147 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
149 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
152 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
157 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
158 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
162 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
164 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
165 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
166 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
167 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
171 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
177 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
183 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
184 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
187 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
189 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
190 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
192 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
194 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
198 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
199 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
200 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
201 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
211 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
213 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
218 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
219 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
220 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
223 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
224 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
226 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
228 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
229 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
230 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
233 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
234 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
235 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
236 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
238 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
239 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
242 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
244 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
245 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
247 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
248 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
249 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
250 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
253 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
254 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
255 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
256 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
257 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
259 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
260 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
261 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
262 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
263 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
264 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
265 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
2 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
3 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
4 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
5 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
8 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
11 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
12 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
14 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
15 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
16 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
20 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
21 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
23 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
27 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
28 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
31 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
32 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
33 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
34 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
35 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
36 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
38 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
39 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
41 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
47 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
49 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
52 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
54 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
55 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
57 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
63 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
66 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
68 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
69 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
71 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
73 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
74 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
75 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
76 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
77 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
78 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
79 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
82 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
84 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
88 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
91 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
92 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
93 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
96 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
99 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
103 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
106 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
107 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
108 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
111 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
112 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
113 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
114 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
115 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
117 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
118 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
120 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
121 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
123 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
124 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
130 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
131 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
132 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
133 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
134 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
136 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
137 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
139 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
140 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
141 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
142 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
147 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
149 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
150 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
151 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
152 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
153 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
154 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
157 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
158 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
161 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
162 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
166 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
167 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
168 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
169 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
170 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
171 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
176 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
177 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
178 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
179 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
183 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
184 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
185 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
186 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
187 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
188 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
189 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
190 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
192 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
193 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
194 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
195 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
196 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
197 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
198 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
199 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
200 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
201 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
203 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
207 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
208 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
210 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
211 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
213 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
217 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
218 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
220 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
221 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
223 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
226 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
228 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
229 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
230 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
231 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
232 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
233 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
234 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
235 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
238 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
239 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
241 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
242 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
244 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
245 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
246 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
249 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
250 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
251 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
253 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
254 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
255 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
256 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
257 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
258 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
259 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
260 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
262 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
263 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
264 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
265 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
268 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Cirencester Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Cirencester Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.