p, 2019 november 15. @ 13:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Merthyr

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Cinderford Town 2 : 2 Merthyr - - -
1 2019.11.05 Merthyr 4 : 5 ot Cinderford Town 1.57 4.10 4.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 46.15% (6/13)
Második 46.15% (6/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
4 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
5 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
7 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
10 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
13 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
15 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
17 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
18 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
22 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
25 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
31 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
32 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
34 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
35 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
38 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
39 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
43 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
44 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
45 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
46 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
48 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
49 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
50 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
51 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
52 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
53 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
54 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
56 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
57 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
63 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
64 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
66 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
69 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
70 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
72 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
74 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
75 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
76 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
77 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
78 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
79 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
80 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
81 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
86 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
87 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
88 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
92 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
93 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
99 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
101 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
105 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
106 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
107 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
108 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
110 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
112 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
113 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
117 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
118 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
119 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
120 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
122 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
123 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
125 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
126 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
128 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
130 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
132 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
133 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
134 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
135 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
136 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
137 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
138 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
140 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
142 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
143 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
147 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
148 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
151 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
154 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
156 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
157 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
160 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
161 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
162 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
163 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
164 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
167 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
168 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
169 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
170 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
172 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
173 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
174 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
178 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
180 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
182 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
184 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
188 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
189 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
191 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
192 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
193 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
196 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
199 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
200 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
204 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
205 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
207 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
209 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
210 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
211 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
214 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
215 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
217 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
218 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
219 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
221 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
222 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
223 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
226 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
227 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
228 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
230 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
232 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
233 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
234 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
238 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
239 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
242 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
5 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
9 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
11 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
14 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
19 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
25 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
34 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
38 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
46 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
48 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
53 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
54 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
56 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
58 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
62 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
67 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
71 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
72 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
88 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
91 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
94 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
95 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
97 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
99 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
103 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
109 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
112 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
123 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
124 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
147 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
148 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
149 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
150 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
160 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
172 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
176 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
181 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
188 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
191 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
194 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
196 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
198 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
202 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
203 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
206 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
207 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
208 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
213 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
216 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
218 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
219 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
221 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
223 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
226 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
227 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
230 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
233 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
236 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
240 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
243 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
244 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
9 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
10 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
12 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
19 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
20 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
21 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
25 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
26 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
29 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
32 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
33 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
34 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
36 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
37 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
38 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
40 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
41 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
42 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
43 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
46 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
48 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
49 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
53 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
55 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
56 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
58 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
62 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
67 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
70 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
71 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
72 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
76 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
77 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
78 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
88 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
91 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
94 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
97 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
100 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
101 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
102 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
103 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
104 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
113 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
120 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
121 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
122 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
123 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
125 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
126 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
127 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
132 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
135 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
137 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
140 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
146 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
147 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
148 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
149 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
151 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
157 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
160 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
171 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
172 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
173 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
175 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
178 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
179 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
181 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
185 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
188 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
189 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
190 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
191 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
194 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
196 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
198 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
202 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
203 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
205 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
209 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
211 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
213 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
216 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
218 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
219 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
220 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
221 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
223 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
226 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
228 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
230 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
233 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
240 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
241 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
243 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
244 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Merthyr csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Merthyr pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.