p, 2020 július 03. @ 15:53 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Basingstoke Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Cirencester Town 2 : 3 Basingstoke Town - - -
1 2019.10.26 Melksham Town 1 : 0 Basingstoke Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
6 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
7 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
9 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
10 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
11 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
12 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
13 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
15 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
17 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
18 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
19 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
21 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
22 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
25 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
26 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
27 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
28 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
29 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
32 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
34 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
35 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
38 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
39 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
40 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
41 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
42 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
43 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
44 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
45 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
47 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
48 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
49 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
50 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
51 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
52 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
56 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
57 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
58 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
59 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
60 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
61 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
63 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
64 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
67 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
70 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
72 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
73 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
74 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
76 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
80 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
82 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
83 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
84 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
86 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
87 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
90 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
91 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
92 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
93 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
94 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
96 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
98 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
99 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
100 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
101 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
103 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
104 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
105 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
106 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
107 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
109 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
110 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
111 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
114 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
115 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
117 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
118 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
119 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
120 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
122 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
123 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
124 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
125 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
126 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
128 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
130 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
132 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
136 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
137 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
139 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
141 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
142 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
144 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
145 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
147 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
148 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
149 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
152 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
154 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
159 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
162 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
163 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
164 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
165 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
167 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
169 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
170 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
171 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
172 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
174 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
178 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
179 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
181 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
184 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
186 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
187 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
188 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
189 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
190 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
192 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
193 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
194 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
195 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
197 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
199 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
201 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
202 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
203 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
204 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
207 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
208 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
210 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
213 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
214 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
215 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
216 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
217 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
218 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
219 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
220 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
222 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
224 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
225 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
226 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
228 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
229 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
230 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
231 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
232 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
233 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
234 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
236 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
237 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
238 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
239 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
240 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
242 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
245 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
246 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
248 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
251 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
252 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
253 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
254 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
255 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
256 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
257 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
258 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
260 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
264 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
265 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
267 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
268 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
9 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
10 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
16 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
17 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
18 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
21 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
22 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
23 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
24 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
25 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
26 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
29 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
35 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
36 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
42 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
43 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
47 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
50 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
52 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
53 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
58 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
61 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
68 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
71 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
72 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
85 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
86 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
94 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
95 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
97 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
100 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
101 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
102 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
105 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
111 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
116 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
118 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
120 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
121 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
124 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
129 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
135 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
139 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
140 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
141 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
142 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
144 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
147 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
148 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
152 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
155 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
156 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
158 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
160 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
161 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
170 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
175 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
181 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
188 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
189 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
190 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
193 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
196 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
197 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
200 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
201 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
206 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
207 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
208 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
210 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
212 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
216 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
219 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
220 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
222 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
223 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
224 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
225 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
226 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
228 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
230 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
231 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
232 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
235 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
239 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
240 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
241 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
242 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
249 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
250 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
251 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
253 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
256 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
257 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
258 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
259 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
260 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
261 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
262 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
263 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
265 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
268 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
5 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
6 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
8 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
9 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
10 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
16 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
17 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
18 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
22 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
23 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
24 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
25 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
26 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
27 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
28 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
35 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
36 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
38 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
39 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
41 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
43 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
45 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
47 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
48 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
49 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
52 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
53 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
58 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
61 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
64 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
69 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
71 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
72 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
74 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
75 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
77 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
80 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
83 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
84 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
85 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
88 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
92 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
93 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
94 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
95 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
97 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
100 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
101 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
102 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
104 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
106 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
107 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
108 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
110 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
111 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
113 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
118 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
120 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
121 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
122 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
123 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
125 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
126 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
128 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
129 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
138 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
139 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
140 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
141 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
142 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
144 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
146 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
147 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
148 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
150 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
152 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
155 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
156 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
157 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
158 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
159 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
160 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
161 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
163 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
165 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
166 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
167 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
168 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
170 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
173 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
174 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
175 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
179 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
180 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
181 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
183 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
185 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
188 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
189 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
190 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
191 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
192 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
193 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
194 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
195 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
196 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
197 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
198 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
199 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
200 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
203 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
204 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
206 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
207 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
208 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
210 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
212 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
216 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
217 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
220 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
223 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
224 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
225 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
226 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
227 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
228 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
229 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
232 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
235 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
237 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
239 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
241 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
242 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
243 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
244 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
245 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
248 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
249 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
250 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
251 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
252 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
253 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
255 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
257 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
258 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
259 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
260 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
261 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
262 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
263 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
264 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
265 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
267 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
268 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Basingstoke Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Basingstoke Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.