sze, 2019 november 20. @ 15:00 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cray Wanderers

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Maldon & Tiptree 3 : 0 Cray Wanderers - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
3 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
7 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
9 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
11 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
12 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
14 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
17 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
21 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
22 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
26 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
27 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
31 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
33 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
34 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
35 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
36 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
38 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
39 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
43 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
44 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
47 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
48 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
49 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
51 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
52 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
53 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
54 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
56 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
57 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
59 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
61 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
63 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
64 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
66 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
67 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
69 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
71 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
72 Paulton Rovers 4 2 1 1 9:5 +4 0 1 3 +2
73 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
74 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
78 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
79 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
81 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
84 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
85 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
86 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
89 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
93 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
94 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
95 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
99 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
102 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Biggleswade Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
104 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
105 Redditch 3 2 1 0 10:7 +3 0 0 3 +1
106 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
110 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
113 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
116 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
120 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
121 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
123 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
125 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
126 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
128 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
129 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
130 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
131 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
133 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
134 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
135 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
138 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
139 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
140 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
141 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
143 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
147 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
148 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
150 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
152 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
154 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
155 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
159 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
163 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
165 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
166 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
167 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
168 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
172 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
174 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
176 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
180 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
181 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
183 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
184 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
186 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
188 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
189 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
191 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
192 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
193 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
194 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
196 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
198 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
199 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
203 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
205 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
206 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
207 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
208 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
211 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
214 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
215 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
216 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
217 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
219 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
222 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
223 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
224 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
225 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
226 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
227 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
229 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
231 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
232 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
234 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
236 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
237 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
238 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
239 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
240 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
242 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
244 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
4 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
19 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
20 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
28 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
35 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
39 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
42 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
44 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
49 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
50 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
52 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
56 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
59 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
69 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
74 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
75 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
76 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
80 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
98 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
100 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
108 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
113 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
118 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
119 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
122 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
123 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
126 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
130 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
131 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
132 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
134 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
136 Biggleswade Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
137 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
138 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
146 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
147 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
148 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
150 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
153 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
156 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
160 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
168 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
170 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
173 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
177 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
185 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
191 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
196 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
203 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
205 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
207 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
211 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
213 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
216 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
219 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
227 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
228 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
229 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
233 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
235 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
237 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
238 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
239 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
240 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
242 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
244 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
5 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
6 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
7 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
13 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
14 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
18 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
19 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
20 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
23 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
26 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
27 Paulton Rovers 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
28 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
31 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
35 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
39 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
40 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
41 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
42 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
43 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
44 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
49 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
51 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
53 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
55 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
56 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
57 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
59 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
63 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
66 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
69 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
72 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
75 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
80 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
81 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
85 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
88 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
91 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
93 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
94 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
95 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
96 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
98 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
99 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
100 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
102 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
105 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
106 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
108 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
113 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
118 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
119 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
120 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
122 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
123 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
124 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
130 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
131 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
132 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
133 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
134 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
137 Redditch 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
138 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
140 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
142 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
144 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
146 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
150 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
152 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
159 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
164 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
168 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
169 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
177 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
181 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
183 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
185 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
188 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
191 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
194 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
196 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
197 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
200 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
203 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
205 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
207 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
208 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
211 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
212 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
213 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
214 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
218 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
219 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
227 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
228 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
229 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
233 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
235 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
236 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
237 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
238 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
239 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
240 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
242 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
244 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Cray Wanderers csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Cray Wanderers pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.