p, 2019 november 15. @ 14:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Braintree Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3  2019.11.23 Braintree Town - : - Yate Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0
Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
2 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
3 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
5 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
8 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
15 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
16 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
19 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
20 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
21 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
24 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
25 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
26 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
28 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
32 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
34 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
36 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
37 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
39 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
43 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
45 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
46 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
47 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
48 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
51 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
57 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
58 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
61 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
62 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
63 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
64 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
66 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
67 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
71 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
72 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
75 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
76 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
79 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
80 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
85 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
86 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
88 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
90 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
93 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
97 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
98 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
99 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
101 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
103 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
104 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
105 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
106 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
109 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
110 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
113 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
118 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
119 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
120 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
122 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
123 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
127 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
128 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
129 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
131 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
132 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
133 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
134 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
135 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
138 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
139 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
141 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
142 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
146 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
148 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
150 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
151 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
153 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
157 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
158 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
161 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
162 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
163 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
167 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
171 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
173 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
175 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
176 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
177 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
180 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
181 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
182 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
185 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
186 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
187 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
188 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
190 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
191 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
192 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
193 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
194 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
195 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
196 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
198 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
199 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
200 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
204 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
207 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
211 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
213 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
214 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
215 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
218 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
219 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
220 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
222 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
224 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
225 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
226 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
227 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
229 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
230 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
231 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
232 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
236 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
237 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
239 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
241 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
242 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
243 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
10 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
13 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
14 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
17 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
20 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
23 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
25 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
29 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
31 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
32 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
33 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
34 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
40 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
43 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
45 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
48 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
51 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
57 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
58 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
65 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
72 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
75 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
92 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
95 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
97 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
102 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
107 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
111 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
113 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
120 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
123 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
124 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
125 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
127 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
129 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
139 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
149 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
150 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
153 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
158 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
161 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
162 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
170 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
171 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
176 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
181 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
190 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
192 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
197 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
203 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
208 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
209 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
210 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
211 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
214 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
215 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
217 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
219 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
220 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
232 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
238 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
241 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
244 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
2 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
4 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
10 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
13 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
14 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
17 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
20 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
21 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
25 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
28 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
29 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
32 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
33 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
34 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
36 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
39 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
40 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
48 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
55 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
56 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
57 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
68 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
75 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
77 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
78 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
79 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
80 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
86 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
87 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
90 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
92 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
94 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
97 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
98 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
100 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
101 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
102 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
103 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
105 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
107 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
108 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
109 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
111 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
114 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
115 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
116 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
120 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
124 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
125 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
127 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
129 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
130 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
136 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
137 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
139 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
147 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
148 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
149 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
150 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
157 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
160 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
162 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
166 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
167 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
168 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
169 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
170 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
173 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
174 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
175 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
180 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
181 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
182 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
184 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
185 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
186 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
188 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
190 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
196 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
197 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
198 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
199 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
202 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
203 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
207 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
208 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
213 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
215 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
217 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
220 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
227 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
231 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
232 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
234 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
235 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
237 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
238 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
241 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
244 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Braintree Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Braintree Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.