h, 2019 július 22. @ 20:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Leek Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Leek Town 0 : 0 Loughborough Dynamo - - -
2 2018.10.16 Loughborough Dynamo 2 : 5 Leek Town - - -
1 2018.10.27 Stamford 0 : 0 Leek Town - - -
1 2018.10.30 Leek Town 0 : 1 Stamford - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 22
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 0.75
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
2 1 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 75% (3/4) 50% (2/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
2 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
4 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
5 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
6 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
7 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
8 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
10 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
12 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
15 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
16 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
19 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
21 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
22 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
23 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
26 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
27 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
29 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
30 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
31 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
32 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
34 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
35 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
36 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
37 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
40 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
41 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
42 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
43 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
44 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
45 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
46 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
47 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
49 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
50 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
52 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
55 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
56 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
58 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
59 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
63 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
64 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
65 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
66 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
70 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
71 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
72 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
73 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
76 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
77 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
79 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
80 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
81 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
82 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
83 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
84 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
85 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
86 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
91 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
93 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
97 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
98 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
100 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
101 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
102 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
103 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
104 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
105 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
108 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
109 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
112 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
113 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
116 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
120 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
121 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
122 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
123 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
125 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
127 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
128 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
129 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
131 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
132 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
133 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
134 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
137 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
138 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
140 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
141 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
142 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
143 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
148 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
149 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
150 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
152 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
153 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
154 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
156 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
158 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
159 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
160 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
161 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
162 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
163 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
164 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
170 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
171 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
172 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
174 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
175 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
176 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
180 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
181 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
183 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
184 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
185 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
188 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
189 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
191 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
193 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
195 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
197 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
198 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
202 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
203 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
204 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
205 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
207 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
209 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
211 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
212 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
213 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
215 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
216 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
218 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
219 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
220 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
223 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
224 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
226 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
227 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
228 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
229 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
231 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
232 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
233 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
234 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
235 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
236 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
238 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
240 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
241 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
242 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
243 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
244 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
246 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
247 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
248 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
251 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
252 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
253 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
254 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
255 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
256 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
257 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
258 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
259 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
260 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
264 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
265 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
266 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
2 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
3 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
4 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
5 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
10 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
12 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
15 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
16 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
24 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
26 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
27 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
32 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
33 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
35 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
44 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
49 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
52 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
53 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
55 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
60 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
61 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
64 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
66 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
68 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
70 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
71 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
72 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
76 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
77 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
83 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
88 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
95 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
99 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
103 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
107 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
108 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
109 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
110 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
117 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
118 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
119 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
121 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
123 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
124 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
125 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
126 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
130 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
133 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
139 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
142 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
149 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
150 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
152 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
156 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
159 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
160 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
165 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
170 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
172 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
174 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
182 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
185 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
186 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
191 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
192 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
194 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
197 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
201 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
202 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
204 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
206 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
209 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
212 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
214 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
215 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
217 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
218 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
219 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
220 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
223 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
227 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
230 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
231 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
232 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
234 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
235 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
236 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
237 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
238 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
239 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
240 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
242 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
243 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
244 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
246 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
248 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
249 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
253 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
254 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
255 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
257 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
258 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
261 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
262 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
265 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
2 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
3 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
4 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
5 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
6 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
9 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
12 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
13 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
15 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
21 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
23 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
24 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
26 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
27 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
29 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
33 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
34 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
36 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
37 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
40 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
41 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
44 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
45 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
46 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
48 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
49 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
50 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
51 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
52 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
53 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
55 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
56 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
58 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
59 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
60 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
63 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
65 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
68 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
70 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
71 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
72 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
76 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
77 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
80 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
83 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
84 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
90 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
95 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
96 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
97 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
99 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
101 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
103 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
105 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
106 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
107 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
108 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
109 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
110 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
113 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
116 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
117 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
118 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
119 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
120 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
121 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
124 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
126 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
131 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
133 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
134 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
137 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
139 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
142 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
144 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
145 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
146 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
147 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
148 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
149 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
150 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
152 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
154 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
155 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
156 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
157 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
160 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
165 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
171 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
172 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
174 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
178 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
179 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
182 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
183 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
185 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
187 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
188 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
191 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
192 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
193 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
197 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
198 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
199 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
201 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
202 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
206 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
210 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
211 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
212 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
213 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
214 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
217 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
218 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
219 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
220 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
223 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
227 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
230 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
231 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
232 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
234 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
235 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
236 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
237 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
238 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
239 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
240 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
241 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
243 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
244 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
245 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
246 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
247 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
248 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
249 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
250 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
253 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
255 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
259 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
260 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
261 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
262 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
264 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
265 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
267 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Leek Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Leek Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.