p, 2020 február 21. @ 00:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sutton Coldfield Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Sutton Coldfield Town 2 : 1 Yaxley 2.35 4.00 2.30
1 2019.10.26 Sutton Coldfield Town 2 : 1 Stafford Rangers 3.23 3.67 1.86
2 2019.11.09 Sutton Coldfield Town 1 : 5 Hednesford - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 2 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
2 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
4 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
5 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
6 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
8 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
11 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
12 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
14 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
15 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
17 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
18 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
20 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
22 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
23 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
24 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
26 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
27 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
28 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
29 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
31 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
32 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
34 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
35 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
37 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
40 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
41 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
46 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
47 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
48 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
49 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
50 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
51 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
52 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
53 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
55 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
58 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
62 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
63 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
65 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
66 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
68 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
72 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
73 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
75 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
76 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
77 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
78 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
79 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
81 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
82 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
83 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
85 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
88 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
89 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
90 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
91 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
92 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
93 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
95 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
96 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
97 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
98 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
99 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
101 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
104 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
105 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
106 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
107 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
108 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
109 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
110 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
111 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
113 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
114 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
115 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
117 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
118 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
122 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
123 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
124 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
125 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
126 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
127 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
129 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
130 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
133 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
134 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
135 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
136 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
137 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
138 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
139 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
141 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
144 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
145 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
147 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
148 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
149 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
150 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
152 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
153 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
156 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
157 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
158 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
159 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
160 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
161 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
162 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
164 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
165 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
166 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
167 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
169 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
170 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
171 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
172 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
173 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
174 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
176 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
177 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
178 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
180 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
181 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
182 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
184 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
185 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
186 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
187 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
188 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
189 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
190 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
191 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
193 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
194 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
195 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
197 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
199 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
201 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
202 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
203 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
205 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
206 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
207 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
208 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
210 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
211 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
213 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
214 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
215 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
217 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
219 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
221 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
226 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
229 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
230 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
231 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
232 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
233 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
234 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
236 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
237 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
238 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
240 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
242 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
244 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
245 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
247 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
248 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
250 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
252 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
253 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
254 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
256 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
257 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
258 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
259 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
261 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
263 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
264 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
265 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
266 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
267 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
268 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
4 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
6 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
8 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
13 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
16 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
17 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
19 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
21 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
22 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
24 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
25 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
28 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
30 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
35 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
37 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
40 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
48 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
49 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
53 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
54 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
57 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
61 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
62 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
67 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
68 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
74 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
75 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
76 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
84 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
85 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
89 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
90 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
93 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
94 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
102 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
108 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
109 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
110 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
113 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
116 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
118 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
119 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
120 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
125 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
128 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
135 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
137 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
138 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
145 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
150 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
158 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
160 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
161 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
162 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
164 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
167 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
168 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
172 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
174 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
176 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
182 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
184 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
185 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
186 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
189 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
194 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
195 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
197 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
201 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
205 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
206 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
208 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
209 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
211 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
214 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
215 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
219 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
221 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
222 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
224 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
226 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
228 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
229 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
231 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
232 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
236 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
238 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
240 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
242 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
243 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
247 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
248 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
249 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
250 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
254 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
255 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
256 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
257 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
258 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
260 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
262 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
263 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
264 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
265 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
266 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
267 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
2 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
4 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
5 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
6 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
8 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
10 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
13 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
14 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
17 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
19 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
22 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
23 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
24 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
25 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
26 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
30 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
35 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
37 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
39 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
40 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
41 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
43 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
46 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
48 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
49 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
50 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
51 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
52 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
54 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
55 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
56 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
57 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
58 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
60 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
61 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
62 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
63 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
64 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
67 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
68 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
71 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
72 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
74 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
75 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
76 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
83 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
84 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
85 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
88 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
89 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
90 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
91 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
92 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
93 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
100 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
101 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
102 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
104 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
105 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
107 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
109 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
110 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
111 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
113 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
115 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
118 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
120 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
125 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
126 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
128 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
131 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
137 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
138 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
140 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
141 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
143 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
145 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
148 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
149 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
150 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
151 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
152 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
155 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
158 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
159 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
160 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
161 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
162 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
164 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
167 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
168 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
169 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
171 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
173 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
174 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
175 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
177 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
179 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
184 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
185 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
186 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
187 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
188 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
190 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
191 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
194 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
195 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
198 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
202 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
205 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
206 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
207 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
208 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
209 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
210 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
211 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
213 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
214 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
215 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
216 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
217 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
219 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
221 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
222 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
223 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
224 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
225 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
226 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
227 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
228 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
229 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
231 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
232 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
233 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
234 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
235 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
236 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
238 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
240 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
243 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
245 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
246 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
247 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
248 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
250 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
252 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
254 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
255 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
256 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
257 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
258 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
259 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
260 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
261 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
262 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
263 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
264 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
265 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
266 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
267 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
268 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sutton Coldfield Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sutton Coldfield Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.