p, 2020 február 21. @ 01:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cheshunt

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Cheshunt 1 : 2 East Thurrock United - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
4 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
5 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
7 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
9 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
10 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
12 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
13 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
14 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
16 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
17 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
21 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
22 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
23 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
24 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
25 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
27 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
28 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
29 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
32 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
33 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
36 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
37 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
38 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
39 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
40 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
41 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
43 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
44 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
45 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
46 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
47 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
50 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
51 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
53 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
54 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
56 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
58 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
59 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
60 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
61 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
63 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
64 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
67 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
69 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
70 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
73 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
74 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
75 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
78 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
79 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
80 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
84 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
85 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
87 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
89 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
90 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
93 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
94 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
95 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
96 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
97 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
100 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
101 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
102 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
103 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
105 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
107 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
108 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
109 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
110 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
112 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
113 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
115 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
117 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
118 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
119 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
121 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
122 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
123 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
127 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
128 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
129 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
131 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
132 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
136 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
137 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
139 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
140 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
141 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
142 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
144 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
145 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
148 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
150 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
152 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
154 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
156 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
160 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
162 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
163 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
166 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
168 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
169 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
170 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
172 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
173 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
174 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
175 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
177 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
179 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
183 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
184 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
185 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
186 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
187 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
188 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
189 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
190 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
192 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
193 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
195 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
196 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
198 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
199 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
201 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
203 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
205 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
206 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
208 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
213 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
216 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
217 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
220 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
222 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
227 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
228 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
231 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
232 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
233 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
234 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
235 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
236 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
237 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
238 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
239 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
240 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
244 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
245 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
246 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
247 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
248 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
249 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
250 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
251 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
253 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
254 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
255 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
256 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
257 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
258 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
260 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
261 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
262 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
263 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
264 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
265 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
267 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
268 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
2 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
3 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
6 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
8 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
12 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
14 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
18 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
21 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
22 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
24 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
25 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
27 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
30 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
31 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
35 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
38 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
39 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
41 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
43 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
46 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
57 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
60 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
64 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
71 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
72 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
76 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
79 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
80 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
83 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
84 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
89 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
91 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
93 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
98 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
102 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
103 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
105 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
106 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
107 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
108 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
109 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
112 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
119 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
122 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
125 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
133 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
134 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
139 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
140 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
142 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
145 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
146 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
148 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
151 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
152 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
158 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
159 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
160 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
168 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
169 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
173 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
174 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
176 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
177 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
180 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
186 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
187 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
190 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
192 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
193 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
194 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
195 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
198 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
201 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
203 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
204 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
209 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
212 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
215 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
219 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
222 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
223 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
230 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
231 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
233 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
235 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
237 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
239 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
243 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
245 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
246 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
248 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
251 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
252 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
253 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
256 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
257 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
258 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
260 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
262 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
2 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
3 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
4 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
5 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
7 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
8 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
11 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
12 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
15 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
21 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
22 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
23 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
24 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
25 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
26 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
27 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
29 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
30 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
31 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
32 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
33 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
35 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
38 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
39 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
40 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
41 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
43 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
44 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
45 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
46 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
48 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
49 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
50 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
55 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
57 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
60 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
61 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
62 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
63 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
64 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
66 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
68 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
71 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
72 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
74 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
76 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
78 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
79 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
81 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
82 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
83 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
86 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
87 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
89 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
90 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
91 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
93 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
98 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
99 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
102 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
103 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
106 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
107 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
108 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
109 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
110 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
111 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
112 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
114 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
117 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
122 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
124 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
125 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
126 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
128 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
131 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
133 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
134 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
135 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
136 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
140 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
141 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
142 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
143 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
144 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
145 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
146 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
147 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
148 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
151 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
152 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
155 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
156 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
158 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
159 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
160 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
167 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
168 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
169 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
172 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
173 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
174 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
175 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
176 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
177 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
178 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
179 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
186 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
187 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
189 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
190 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
192 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
194 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
196 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
198 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
200 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
203 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
204 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
205 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
209 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
210 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
212 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
215 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
219 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
220 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
221 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
222 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
223 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
225 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
226 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
230 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
231 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
233 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
234 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
235 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
236 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
239 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
240 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
243 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
244 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
245 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
246 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
248 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
251 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
252 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
253 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
255 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
256 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
257 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
258 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
259 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
261 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
262 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
264 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
267 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Cheshunt csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Cheshunt pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.