p, 2020 február 21. @ 00:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Billericay Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.26 Billericay Town 1 : 2 Hampton Richmond 2.25 3.40 2.74
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
2 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
3 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
5 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
6 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
7 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
8 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
9 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
10 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
11 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
12 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
13 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
14 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
17 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
18 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
19 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
20 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
21 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
24 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
25 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
26 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
30 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
32 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
34 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
36 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
37 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
39 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
40 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
41 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
42 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
43 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
44 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
45 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
46 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
48 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
50 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
51 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
52 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
53 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
54 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
55 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
57 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
59 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
61 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
62 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
65 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
66 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
67 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
68 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
70 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
71 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
72 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
73 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
74 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
75 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
77 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
78 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
79 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
81 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
83 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
84 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
85 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
86 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
88 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
89 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
90 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
94 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
95 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
96 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
97 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
98 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
99 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
100 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
101 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
102 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
103 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
104 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
105 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
106 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
109 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
110 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
111 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
112 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
113 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
114 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
116 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
119 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
120 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
122 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
123 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
124 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
125 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
126 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
127 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
132 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
133 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
135 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
137 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
139 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
142 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
145 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
146 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
147 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
148 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
152 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
153 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
154 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
157 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
158 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
159 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
161 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
162 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
163 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
164 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
166 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
167 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
168 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
169 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
170 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
172 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
174 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
175 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
176 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
177 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
178 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
180 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
181 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
182 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
183 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
185 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
187 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
189 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
190 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
191 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
192 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
194 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
195 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
197 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
198 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
199 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
200 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
202 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
204 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
207 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
208 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
210 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
211 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
212 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
213 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
214 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
215 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
217 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
219 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
222 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
225 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
226 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
228 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
229 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
231 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
232 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
233 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
235 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
237 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
238 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
239 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
241 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
242 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
243 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
244 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
245 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
249 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
252 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
253 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
254 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
255 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
257 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
258 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
259 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
260 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
261 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
263 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
264 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
265 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
266 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
267 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
268 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
7 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
8 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
9 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
10 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
11 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
16 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
22 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
26 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
27 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
32 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
34 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
41 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
42 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
44 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
45 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
47 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
49 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
51 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
58 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
65 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
67 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
69 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
74 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
79 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
80 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
81 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
82 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
83 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
92 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
93 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
94 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
99 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
101 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
105 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
108 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
110 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
111 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
116 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
118 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
120 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
122 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
126 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
128 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
132 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
134 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
135 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
138 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
141 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
153 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
155 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
156 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
159 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
160 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
161 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
163 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
164 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
169 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
173 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
179 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
181 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
182 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
183 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
184 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
187 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
189 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
190 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
193 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
194 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
197 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
206 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
207 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
211 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
213 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
214 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
216 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
220 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
222 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
224 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
227 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
228 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
232 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
234 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
236 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
237 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
241 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
242 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
243 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
244 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
245 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
248 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
250 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
254 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
255 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
256 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
257 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
259 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
263 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
264 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
266 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
267 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
268 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
3 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
5 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
7 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
8 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
9 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
10 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
11 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
12 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
15 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
16 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
18 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
22 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
25 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
26 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
27 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
30 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
31 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
32 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
36 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
37 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
40 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
41 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
42 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
45 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
46 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
47 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
48 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
49 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
51 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
52 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
55 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
56 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
57 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
58 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
59 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
65 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
67 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
68 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
69 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
70 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
73 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
74 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
75 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
79 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
80 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
82 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
83 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
84 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
85 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
86 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
88 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
92 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
93 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
95 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
96 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
100 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
101 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
102 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
103 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
104 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
105 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
108 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
110 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
111 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
112 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
114 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
116 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
117 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
118 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
119 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
120 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
122 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
125 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
126 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
127 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
128 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
129 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
130 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
132 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
134 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
135 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
137 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
138 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
141 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
144 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
147 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
148 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
151 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
155 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
156 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
159 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
160 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
162 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
163 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
167 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
169 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
170 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
171 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
175 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
179 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
180 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
181 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
183 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
184 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
189 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
190 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
192 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
193 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
194 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
197 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
198 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
201 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
205 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
206 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
211 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
212 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
213 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
214 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
215 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
216 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
217 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
218 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
220 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
221 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
222 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
223 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
224 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
229 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
234 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
236 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
238 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
239 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
241 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
242 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
243 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
244 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
245 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
247 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
248 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
249 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
250 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
253 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
254 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
255 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
256 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
257 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
259 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
261 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
263 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
264 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
267 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
268 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Billericay Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Billericay Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.