szo, 2020 július 04. @ 04:49 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Halesowen Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Evesham United 1 : 1 Halesowen Town - - -
2 2019.10.15 Halesowen Town 3 : 0 Evesham United - - -
1 2019.10.29 Halesowen Town 2 : 2 Stamford 1.85 3.80 3.25
1 2019.11.05 Stamford 0 : 3 Halesowen Town 2.25 3.70 2.50
2 2019.11.09 Halesowen Town 2 : 1 Grantham Town - - -
3 2019.11.23 Halesowen Town 1 : 0 Gateshead 4.03 3.86 1.68
1 2019.12.14 Bradford Park Avenue 2 : 2 Halesowen Town 2.11 3.60 2.78
1 2019.12.17 Halesowen Town 2 : 0 Bradford Park Avenue 2.15 3.66 2.71
2 2020.01.11 Halesowen Town 2 : 2 Maidenhead United 4.07 3.74 1.69
2 2020.01.21 Maidenhead United 1 : 3 Halesowen Town 1.35 5.11 6.07
1/8 2020.02.08 Halifax 0 : 1 Halesowen Town 1.60 3.85 4.47
1/4 2020.02.29 Barnet 1 : 2 ot Halesowen Town 1.29 5.00 7.92
1/2  2020.03.21 Halesowen Town - : - Concord Rangers - - -
1/2  2020.03.28 Concord Rangers - : - Halesowen Town - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 33
Vendég Teljesitmény grafikon 56
Teljes Teljesitmény grafikon 53
Nullára
Nyereség 41.67% (5/12)
Vereség 0% (0/12)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (4/12)
2 vagy több gól 33.33% (4/12)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Vendég 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Teljes 33.33% (4/12) 66.67% (8/12) 50% (6/12) 50% (6/12)
Rúgott gól/játék 1.92
Kapott gól/játék 0.83
Gól/játék 2.75
Nem kapott gólt 41.67% (5/12)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (6/6) 50% (3/6)
Vendég 100% (6/6) 66.67% (4/6)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 2 4 4 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
3 0 0 1 1 0 0 1 0
Gólok száma félidőkben
Első 35.29% (12/34)
Második 61.76% (21/34)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (4/12) 58.33% (7/12)
Döntetlen 50% (6/12) 41.67% (5/12)
Elveszitett 16.67% (2/12) 0% (0/12)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
2 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
3 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
4 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
6 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
7 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
8 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
9 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
10 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
13 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
14 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
15 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
19 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
20 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
21 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
23 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
24 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
26 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
29 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
31 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
33 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
35 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
37 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
39 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
40 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
41 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
42 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
43 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
44 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
46 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
47 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
48 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
50 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
51 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
52 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
53 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
54 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
55 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
58 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
59 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
60 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
65 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
67 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
68 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
69 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
71 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
73 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
75 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
76 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
77 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
79 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
81 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
82 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
83 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
88 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
89 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
90 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
92 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
94 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
96 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
97 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
100 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
102 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
103 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
106 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
107 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
109 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
110 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
112 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
113 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
114 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
116 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
118 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
119 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
120 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
121 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
122 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
123 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
124 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
125 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
128 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
130 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
131 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
133 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
134 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
135 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
136 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
138 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
139 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
141 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
142 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
146 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
147 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
149 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
150 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
152 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
153 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
154 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
156 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
157 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
160 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
161 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
162 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
165 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
166 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
167 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
169 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
170 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
171 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
178 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
179 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
180 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
182 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
184 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
185 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
186 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
187 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
188 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
189 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
193 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
196 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
197 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
198 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
201 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
202 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
204 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
206 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
207 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
208 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
209 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
210 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
211 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
212 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
213 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
215 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
217 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
220 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
223 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
224 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
225 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
227 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
228 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
230 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
231 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
232 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
233 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
234 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
235 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
236 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
237 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
238 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
241 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
242 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
243 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
244 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
245 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
246 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
247 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
248 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
249 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
250 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
252 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
253 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
254 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
256 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
257 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
258 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
259 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
260 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
261 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
262 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
263 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
264 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
265 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
267 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
2 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
3 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
7 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
21 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
26 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
27 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
31 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
34 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
35 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
36 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
43 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
44 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
48 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
50 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
52 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
53 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
61 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
68 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
72 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
74 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
81 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
83 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
86 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
87 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
90 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
92 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
93 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
95 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
102 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
105 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
106 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
109 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
110 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
115 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
117 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
119 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
121 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
126 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
128 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
129 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
130 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
132 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
142 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
143 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
145 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
147 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
150 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
151 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
152 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
153 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
155 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
156 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
158 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
164 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
170 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
171 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
173 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
174 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
182 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
191 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
192 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
196 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
197 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
200 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
203 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
207 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
208 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
209 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
211 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
217 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
218 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
219 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
220 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
224 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
227 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
228 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
230 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
232 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
234 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
236 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
238 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
242 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
243 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
245 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
246 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
247 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
248 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
249 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
251 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
252 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
253 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
254 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
255 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
259 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
262 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
265 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
3 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
6 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
7 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
9 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
10 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
14 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
15 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
16 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
18 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
20 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
21 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
23 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
25 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
26 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
27 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
28 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
31 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
34 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
35 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
36 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
37 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
39 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
40 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
43 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
44 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
45 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
49 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
50 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
52 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
53 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
58 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
59 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
61 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
64 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
66 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
68 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
70 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
71 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
72 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
73 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
74 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
76 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
77 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
78 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
79 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
80 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
81 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
82 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
83 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
85 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
87 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
88 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
90 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
91 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
92 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
93 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
95 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
97 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
98 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
100 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
102 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
105 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
106 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
109 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
110 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
113 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
115 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
116 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
118 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
119 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
121 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
122 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
126 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
128 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
130 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
131 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
132 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
136 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
138 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
139 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
143 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
144 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
145 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
147 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
148 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
149 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
151 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
152 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
154 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
156 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
160 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
161 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
164 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
166 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
167 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
170 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
172 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
173 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
174 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
177 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
182 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
183 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
184 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
186 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
187 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
189 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
191 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
192 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
193 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
196 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
198 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
203 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
206 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
207 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
209 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
211 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
218 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
219 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
220 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
223 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
224 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
225 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
227 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
228 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
232 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
236 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
237 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
238 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
240 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
242 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
243 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
244 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
245 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
246 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
247 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
248 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
249 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
251 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
252 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
253 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
254 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
255 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
256 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
258 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
259 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
261 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
265 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
267 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Halesowen Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Halesowen Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.