cs, 2020 július 09. @ 00:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Alfreton Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Blyth S. 1 : 1 Alfreton Town 2.67 3.57 2.24
3 2019.12.03 Alfreton Town 1 : 3 Blyth S. 2.04 3.48 3.11
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
2 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
5 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
6 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
7 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
8 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
9 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
10 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
12 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
13 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
14 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
15 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
16 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
18 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
21 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
22 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
23 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
24 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
25 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
26 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
27 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
30 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
31 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
32 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
33 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
34 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
35 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
39 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
40 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
41 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
42 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
43 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
44 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
46 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
50 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
51 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
52 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
53 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
54 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
59 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
60 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
62 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
64 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
67 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
68 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
69 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
70 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
73 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
74 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
75 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
76 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
77 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
79 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
81 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
82 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
83 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
84 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
86 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
87 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
88 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
89 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
91 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
92 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
93 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
95 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
96 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
97 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
99 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
100 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
102 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
103 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
104 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
105 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
106 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
108 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
109 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
110 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
112 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
114 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
116 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
117 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
119 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
120 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
122 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
124 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
125 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
127 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
128 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
130 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
131 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
132 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
135 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
136 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
137 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
140 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
142 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
145 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
146 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
147 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
148 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
149 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
150 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
152 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
154 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
155 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
157 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
161 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
162 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
164 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
167 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
169 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
170 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
171 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
173 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
174 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
175 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
176 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
178 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
180 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
181 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
182 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
183 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
184 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
185 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
186 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
187 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
189 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
190 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
191 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
193 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
197 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
199 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
200 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
202 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
203 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
205 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
207 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
208 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
209 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
212 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
213 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
214 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
215 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
216 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
217 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
219 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
220 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
222 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
225 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
226 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
228 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
231 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
232 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
233 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
234 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
235 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
236 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
237 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
238 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
239 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
240 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
241 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
242 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
243 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
245 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
246 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
247 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
248 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
250 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
251 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
253 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
257 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
258 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
260 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
261 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
262 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
263 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
264 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
266 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
267 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
268 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
5 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
6 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
8 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
9 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
10 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
18 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
21 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
25 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
26 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
29 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
32 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
34 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
36 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
41 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
44 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
51 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
52 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
66 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
74 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
76 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
77 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
78 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
80 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
83 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
84 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
87 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
93 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
98 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
100 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
101 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
102 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
105 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
110 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
111 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
113 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
117 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
121 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
122 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
123 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
124 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
125 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
130 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
131 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
135 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
137 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
138 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
140 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
142 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
147 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
151 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
156 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
159 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
164 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
171 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
172 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
174 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
176 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
178 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
179 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
182 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
183 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
188 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
190 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
192 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
197 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
200 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
201 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
203 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
205 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
206 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
207 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
208 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
209 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
212 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
214 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
219 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
221 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
224 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
231 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
232 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
233 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
235 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
237 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
238 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
239 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
241 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
245 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
246 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
247 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
248 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
251 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
252 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
253 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
255 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
257 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
258 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
259 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
260 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
265 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
266 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
267 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
268 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
5 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
6 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
7 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
8 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
9 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
16 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
17 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
18 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
20 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
21 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
23 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
25 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
26 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
27 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
29 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
31 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
34 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
36 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
41 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
42 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
44 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
47 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
52 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
53 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
55 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
56 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
61 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
64 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
65 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
66 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
67 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
70 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
74 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
75 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
77 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
78 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
80 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
83 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
84 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
86 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
89 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
90 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
92 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
93 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
95 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
100 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
101 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
102 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
103 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
104 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
106 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
107 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
110 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
111 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
114 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
118 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
121 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
122 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
123 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
124 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
125 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
126 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
127 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
129 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
130 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
131 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
132 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
133 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
135 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
137 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
138 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
139 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
140 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
141 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
142 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
144 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
146 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
147 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
148 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
149 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
151 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
152 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
154 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
156 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
159 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
161 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
162 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
163 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
164 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
166 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
168 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
170 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
171 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
172 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
173 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
174 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
176 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
178 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
179 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
180 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
181 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
182 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
184 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
185 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
186 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
188 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
189 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
190 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
194 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
197 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
198 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
201 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
203 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
206 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
207 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
208 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
209 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
210 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
211 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
214 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
217 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
219 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
221 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
223 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
224 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
225 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
227 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
230 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
231 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
232 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
233 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
234 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
235 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
236 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
237 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
238 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
239 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
240 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
241 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
242 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
243 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
244 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
245 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
246 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
247 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
248 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
251 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
252 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
253 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
255 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
256 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
258 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
259 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
260 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
261 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
262 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
263 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
265 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
266 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
267 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
268 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Alfreton Town csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Alfreton Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.