szo, 2020 január 18. @ 09:18 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Weymouth

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Weymouth 1 : 0 Hastings Utd 1.20 5.79 10.00
1 2019.12.14 Barnet 2 : 1 Weymouth 1.79 3.42 4.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 75% (3/4)
Második 25% (1/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
2 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
3 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
5 Halesowen Town 9 5 4 0 18:8 +10 0 3 6 =1
6 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
7 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
8 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
10 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
11 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
12 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
13 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
14 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
15 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
16 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
18 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
19 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
20 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
21 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
22 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
26 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
27 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
29 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
30 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
31 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
32 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
33 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
34 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
35 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
37 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
40 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
41 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
44 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
45 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
46 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
47 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
48 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
51 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
53 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
54 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
55 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
58 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
59 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
60 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
61 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
62 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
63 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
66 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
68 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
69 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
71 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
73 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
74 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
76 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
77 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
78 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
79 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
80 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
81 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
85 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
86 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
88 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
91 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
92 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
93 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
94 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
95 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
96 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
97 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
98 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
100 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
101 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
102 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
103 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
106 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
107 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
108 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
109 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
110 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
111 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
112 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
113 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
115 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
117 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
118 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
120 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
121 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
122 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
123 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
124 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
125 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
126 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
129 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
130 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
132 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
133 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
135 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
136 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
137 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
138 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
142 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
143 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
146 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
147 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
149 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
150 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
152 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
153 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
154 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
157 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
158 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
159 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
160 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
162 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
163 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
165 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
167 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
169 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
170 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
172 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
173 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
174 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
176 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
177 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
178 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
179 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
180 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
184 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
187 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
189 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
191 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
193 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
194 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
197 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
199 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
200 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
201 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
202 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
203 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
204 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
205 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
206 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
207 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
209 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
210 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
212 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
213 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
215 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
216 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
217 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
218 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
219 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
221 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
222 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
223 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
224 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
225 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
226 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
228 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
230 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
231 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
234 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
235 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
236 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
238 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
239 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
240 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
241 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
242 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
243 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
244 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
246 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
247 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
250 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
252 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
254 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
255 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
256 Maidenhead United 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
257 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
258 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
259 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
260 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
262 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
264 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
265 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
268 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
2 Maidenhead United 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
3 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
4 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
6 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
12 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
13 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
15 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
17 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
18 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
19 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
26 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
27 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
30 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
36 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
37 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
41 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
42 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
43 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
48 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
52 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
61 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
67 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
70 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
78 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
84 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
87 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
89 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
95 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
96 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
98 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
105 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
112 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
113 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
114 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
115 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
116 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
125 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
126 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
130 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
133 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
136 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
139 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
140 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
143 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
144 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
146 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
147 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
150 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
151 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
154 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
159 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
160 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
170 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
173 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
174 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
183 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
185 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
186 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
187 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
189 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
196 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
198 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
199 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
202 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
203 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
206 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
207 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
210 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
216 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
219 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
223 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
225 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
227 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
228 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
233 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
235 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
236 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
239 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
242 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
243 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
244 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
245 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
246 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
247 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
248 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
249 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
250 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
252 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
253 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
254 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
257 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
260 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
261 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
262 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
266 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
2 Maidenhead United 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
3 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
4 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
6 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
8 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
11 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
13 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
17 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
18 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
19 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
20 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
21 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
26 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
27 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
28 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
29 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
30 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
32 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
33 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
36 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
37 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
39 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
41 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
42 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
43 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
45 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
47 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
48 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
50 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
52 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
53 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
54 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
58 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
59 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
61 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
65 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
67 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
68 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
70 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
74 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
75 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
76 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
78 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
80 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
84 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
86 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
88 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
89 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
90 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
92 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
94 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
96 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
97 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
102 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
104 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
105 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
106 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
113 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
116 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
120 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
122 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
124 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
125 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
126 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
129 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
130 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
131 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
133 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
134 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
135 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
136 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
139 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
141 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
142 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
143 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
144 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
145 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
146 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
147 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
149 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
150 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
151 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
153 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
154 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
156 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
161 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
163 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
164 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
168 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
170 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
173 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
174 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
176 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
180 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
182 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
183 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
185 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
186 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
188 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
189 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
191 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
195 Halesowen Town 3 1 2 0 11:3 +8 0 1 2 =1
196 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
199 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
201 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
202 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
203 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
204 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
205 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
206 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
209 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
210 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
211 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
216 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
219 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
223 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
225 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
226 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
227 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
228 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
229 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
230 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
233 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
234 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
236 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
237 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
239 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
240 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
241 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
242 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
243 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
244 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
245 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
247 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
248 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
249 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
250 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
252 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
253 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
254 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
257 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
258 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
259 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
260 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
261 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
262 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
263 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
266 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
267 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Weymouth csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Weymouth pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.