p, 2019 november 15. @ 13:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lewes

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Folkestone 2 : 0 Lewes - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/2)
Második 100% (2/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
2 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
5 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
6 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
7 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
8 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
10 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
11 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
12 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
13 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
14 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
15 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
17 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
22 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
23 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
24 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
28 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
29 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
30 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
32 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
33 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
35 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
37 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
42 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
43 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
44 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
48 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
49 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
53 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
54 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
56 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
58 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
63 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
65 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
67 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
68 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
69 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
70 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
71 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
72 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
73 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
74 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
76 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
77 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
78 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
79 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
83 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
84 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
91 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
93 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
96 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
97 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
98 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
99 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
100 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
103 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
104 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
105 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
107 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
108 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
109 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
110 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
113 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
115 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
117 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
119 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
120 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
121 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
123 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
124 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
125 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
127 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
129 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
132 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
140 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
141 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
143 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
145 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
146 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
147 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
150 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
151 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
154 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
156 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
157 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
158 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
161 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
162 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
165 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
167 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
168 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
169 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
170 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
175 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
178 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
182 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
184 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
185 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
186 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
188 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
189 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
191 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
193 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
197 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
198 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
202 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
205 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
208 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
211 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
212 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
213 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
215 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
218 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
219 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
223 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
224 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
225 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
226 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
227 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
228 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
230 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
231 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
232 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
233 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
234 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
236 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
237 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
242 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
243 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
244 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
3 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
4 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
12 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
13 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
19 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
26 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
31 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
34 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
35 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
38 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
39 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
40 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
44 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
56 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
57 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
60 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
68 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
82 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
86 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
88 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
89 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
96 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
98 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
99 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
105 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
108 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
111 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
113 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
115 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
124 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
129 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
132 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
133 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
135 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
136 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
137 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
138 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
140 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
142 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
144 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
145 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
147 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
152 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
153 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
154 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
156 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
157 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
162 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
163 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
166 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
176 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
179 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
187 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
195 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
197 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
201 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
211 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
213 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
221 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
222 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
226 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
228 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
229 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
230 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
233 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
234 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
239 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
3 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
4 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
7 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
12 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
13 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
19 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
23 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
24 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
26 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
28 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
31 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
34 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
35 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
37 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
39 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
40 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
42 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
44 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
45 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
46 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
50 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
56 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
58 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
59 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
60 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
61 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
62 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
63 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
64 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
67 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
73 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
74 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
76 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
78 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
82 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
85 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
86 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
87 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
91 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
95 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
96 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
98 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
99 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
104 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
105 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
109 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
111 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
113 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
114 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
115 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
117 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
121 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
124 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
129 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
132 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
133 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
135 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
136 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
137 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
142 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
143 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
147 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
148 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
151 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
152 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
153 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
155 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
156 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
158 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
160 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
162 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
168 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
171 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
176 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
177 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
178 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
179 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
191 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
195 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
197 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
199 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
200 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
201 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
203 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
213 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
215 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
217 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
218 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
221 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
222 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
223 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
224 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
226 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
228 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
230 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
233 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
234 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
235 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
236 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
237 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
238 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
239 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
244 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Lewes csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Lewes pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.