szo, 2019 december 14. @ 17:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Aylesbury Utd.

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Aylesbury Utd. 2 : 2 Sevenoaks Town - - -
2 2019.10.15 Sevenoaks Town 2 : 4 Aylesbury Utd. - - -
1 2019.10.26 Haywards Heat Town 3 : 1 Aylesbury Utd. - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 19
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 42.86% (6/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
2 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
6 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
7 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
9 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
10 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
12 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
13 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
15 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
16 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
19 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
23 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
24 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
25 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
27 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
29 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
30 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
32 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
33 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
35 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
36 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
37 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
39 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
41 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
46 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
49 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
50 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
51 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
55 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
57 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
58 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
59 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
66 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
68 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
71 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
72 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
73 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
74 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
75 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
76 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
79 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
80 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
81 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
82 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
84 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
86 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
88 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
90 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
92 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
93 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
94 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
96 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
99 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
100 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
102 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
103 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
104 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
107 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
109 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
111 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
112 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
113 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
115 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
116 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
118 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
121 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
122 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
123 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
124 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
125 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
128 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
132 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
134 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
137 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
139 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
140 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
143 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
146 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
151 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
154 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
156 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
162 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
164 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
166 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
167 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
168 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
170 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
171 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
172 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
173 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
174 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
176 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
177 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
180 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
181 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
182 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
184 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
185 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
186 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
187 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
188 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
189 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
192 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
193 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
194 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
195 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
196 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
197 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
198 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
199 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
201 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
202 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
206 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
207 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
212 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
213 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
214 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
215 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
216 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
218 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
220 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
222 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
225 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
226 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
227 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
229 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
232 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
234 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
235 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
237 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
238 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
239 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
240 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
242 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
246 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
247 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
248 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
249 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
250 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
251 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
252 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
253 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
254 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
255 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
256 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
257 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
260 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
261 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
264 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
265 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
266 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
268 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
5 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
13 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
18 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
23 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
24 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
26 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
28 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
29 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
31 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
32 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
33 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
35 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
42 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
45 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
46 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
47 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
53 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
54 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
59 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
60 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
69 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
70 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
72 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
73 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
80 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
85 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
86 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
87 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
95 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
96 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
97 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
99 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
100 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
107 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
109 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
110 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
111 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
113 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
123 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
127 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
130 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
133 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
137 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
143 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
144 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
145 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
154 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
161 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
162 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
163 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
172 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
176 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
184 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
193 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
195 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
198 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
199 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
202 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
210 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
216 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
217 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
225 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
227 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
229 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
230 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
233 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
234 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
235 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
241 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
243 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
244 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
245 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
246 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
253 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
254 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
259 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
261 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
262 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
263 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
265 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
267 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
268 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
2 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
3 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
7 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
9 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
12 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
16 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
17 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
18 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
19 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
20 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
23 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
24 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
25 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
26 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
28 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
29 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
30 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
31 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
33 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
34 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
35 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
36 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
40 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
41 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
42 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
43 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
45 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
46 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
47 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
49 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
51 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
53 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
54 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
57 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
59 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
60 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
61 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
63 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
65 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
66 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
69 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
72 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
73 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
75 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
78 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
79 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
83 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
85 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
88 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
89 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
96 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
99 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
102 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
106 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
107 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
110 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
111 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
113 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
120 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
125 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
126 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
127 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
130 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
131 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
133 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
135 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
137 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
139 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
144 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
148 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
151 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
154 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
157 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
158 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
159 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
162 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
163 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
165 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
169 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
176 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
177 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
179 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
184 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
186 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
187 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
188 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
189 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
193 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
195 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
198 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
199 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
201 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
202 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
208 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
210 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
215 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
216 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
217 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
220 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
221 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
225 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
226 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
227 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
228 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
229 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
230 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
233 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
234 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
235 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
236 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
237 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
239 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
240 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
241 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
243 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
244 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
245 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
246 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
248 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
252 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
254 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
256 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
257 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
258 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
259 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
260 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
261 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
262 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
263 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
264 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
265 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
267 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
268 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Aylesbury Utd. csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Aylesbury Utd. pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.