p, 2019 november 15. @ 14:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hednesford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stratford Town 1 : 2 Hednesford - - -
2 2019.11.09 Sutton Coldfield Town 1 : 5 Hednesford - - -
3  2019.11.23 Hednesford - : - Coalville - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 3.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
2 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
4 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
5 Paulton Rovers 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 +1
6 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
7 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
8 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
12 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
14 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
15 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
18 Salisbury 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 +2
19 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Hayes 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
22 Bedfont Sports 3 1 2 0 4:3 +1 0 2 1 =2
23 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
27 Bognor Regis Town 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
28 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
29 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
30 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
31 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Stourbridge 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
34 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
37 Redditch 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
38 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
39 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
42 Leatherhead 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
43 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
47 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
52 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
53 Enfield 3 1 2 0 10:5 +5 0 1 2 +1
54 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
55 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
56 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
60 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
63 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
65 Colne 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
66 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
69 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
71 Yate Town 3 1 2 0 12:9 +3 0 0 3 +1
72 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
73 Kingstonian 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
74 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
76 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
77 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
78 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
83 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
84 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
85 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
86 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Aveley 4 3 1 0 13:4 +9 0 0 4 +1
88 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
89 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
92 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
93 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
94 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
95 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
97 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
98 Halesowen Town 5 3 2 0 11:4 +7 0 1 4 +2
99 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
100 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
106 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
113 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
115 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
117 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
120 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
122 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
124 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Lancaster 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
126 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Hastings Utd 4 3 1 0 10:4 +6 0 0 4 +1
128 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
133 Biggleswade Town 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
134 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
138 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
139 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
140 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
141 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
143 Matlock Town 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
144 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
147 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
148 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
151 Royston Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
152 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
153 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
154 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
155 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
156 Runcorn 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 +1
157 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
158 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
159 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
160 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
161 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
162 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
163 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
165 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
166 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
168 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Gosport Borough 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
171 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
172 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
174 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
176 Sholing 4 3 1 0 6:2 +4 0 2 2 +2
177 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
181 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
182 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
184 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
185 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
186 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
187 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
188 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
190 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
192 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hartley Wintney 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
195 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
196 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
200 Haringey Borough 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
201 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
205 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Cinderford Town 5 2 3 0 10:8 +2 0 2 3 +1
207 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
209 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
210 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Workington 4 3 1 0 8:3 +5 0 2 2 +3
214 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
215 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Hornchurch 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
217 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
219 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
221 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
222 Barwell 2 1 1 0 10:5 +5 0 0 2 =1
223 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
225 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
227 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
228 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
229 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
230 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
233 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
234 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
236 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
238 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Sudbury 3 3 0 0 10:2 +8 0 1 2 +3
241 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
242 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
244 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
9 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
11 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
12 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
14 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Salisbury 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
18 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
22 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
28 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Atherton Collieries 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
30 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bedfont Sports 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
33 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
35 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
37 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
48 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
56 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
58 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
61 Gosport Borough 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
62 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
66 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
67 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Stourbridge 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
70 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
71 Redditch 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
72 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Leatherhead 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
76 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
77 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Matlock Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
80 Sholing 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
81 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
83 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
90 Carshalton Athletic 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
91 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
102 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
104 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
105 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
107 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
113 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
120 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
127 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
129 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Runcorn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
134 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
142 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Enfield 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
144 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
148 Lancaster 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
150 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
161 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
164 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Halesowen Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
166 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Biggleswade Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
170 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
175 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Workington 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
180 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
183 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
184 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
185 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
186 Haringey Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
187 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
188 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
191 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Colne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
195 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
201 Peterborough Sports 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
202 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
204 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
207 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Hednesford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
211 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
222 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Hornchurch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
227 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
229 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
231 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 South Shields 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
235 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
236 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
239 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
242 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Blyth S. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tooting & Mitcham United 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
4 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
11 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Kings Lynn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Salisbury 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
18 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
22 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
25 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
28 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
31 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Bedfont Sports 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
33 Coalville 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
34 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
35 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
36 Sudbury 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
37 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
38 Gainsborough 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
39 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Guiseley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
42 Leamington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
44 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Oxford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
48 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
56 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Yate Town 1 0 1 0 10:3 +7 0 0 1 =1
58 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
61 Gosport Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Cinderford Town 2 0 2 0 9:5 +4 0 1 1 =2
66 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
67 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
69 Stourbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
71 Redditch 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
72 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
74 Leatherhead 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
75 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
76 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
77 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
80 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
81 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
82 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
84 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
85 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
87 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
90 Carshalton Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
94 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
96 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Darlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
102 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Barwell 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
104 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
107 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
111 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Metropolitan Police 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
118 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
120 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
122 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
127 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
128 Aveley 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
129 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
131 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
133 Runcorn 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
134 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
135 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hartley Wintney 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
137 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
140 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Hayes 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
142 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Enfield 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
144 Bognor Regis Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
145 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
146 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Lancaster 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
149 Hastings Utd 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
150 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
151 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
152 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
154 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
157 Concord Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
161 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
163 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
164 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
166 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Biggleswade Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
168 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
170 Slough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
175 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Workington 3 2 1 0 6:2 +4 0 2 1 +2
178 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
180 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
183 Kingstonian 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
184 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
186 Haringey Borough 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
189 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
190 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Colne 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
193 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
195 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
201 Peterborough Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
204 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
207 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
208 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Hednesford 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
210 Paulton Rovers 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
211 Eastbourne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
217 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
221 Royston Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
222 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
223 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
224 Hornchurch 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
225 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
226 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
227 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
229 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
232 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
234 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
235 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
236 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
237 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
238 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
239 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
242 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
243 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
244 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Hednesford csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Hednesford pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.