szo, 2020 február 22. @ 08:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hednesford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stratford Town 1 : 2 Hednesford - - -
2 2019.11.09 Sutton Coldfield Town 1 : 5 Hednesford - - -
3 2019.11.23 Hednesford 2 : 1 Coalville 2.11 3.40 2.96
1 2019.12.14 Hednesford 0 : 0 Chester 3.25 3.51 1.95
1 2019.12.17 Chester 2 : 1 Hednesford 1.51 3.78 5.64
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 25
Nullára
Nyereség 0% (0/5)
Vereség 0% (0/5)
Nyerési küszöb
1 gól 40% (2/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 20% (1/5) 80% (4/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 20% (1/5)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 3 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 60% (9/15)
Második 40% (6/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 40% (2/5) 60% (3/5)
Döntetlen 40% (2/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
3 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
5 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
6 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
7 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
8 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
10 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
12 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
14 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
16 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
18 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
19 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
20 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
21 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
23 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
24 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
25 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
28 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
29 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
30 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
33 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
36 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
37 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
38 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
39 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
40 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
44 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
45 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
46 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
47 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
50 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
51 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
52 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
55 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
57 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
58 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
60 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
62 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
63 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
64 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
65 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
66 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
67 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
68 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
71 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
72 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
73 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
74 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
75 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
76 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
77 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
80 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
81 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
82 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
84 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
87 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
89 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
93 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
94 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
96 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
97 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
98 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
99 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
100 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
101 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
103 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
104 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
105 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
106 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
109 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
110 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
111 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
113 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
114 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
116 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
119 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
122 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
124 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
125 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
126 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
127 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
128 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
129 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
131 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
132 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
133 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
134 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
135 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
137 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
138 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
142 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
144 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
145 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
146 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
147 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
148 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
149 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
150 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
156 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
157 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
158 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
159 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
161 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
162 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
165 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
166 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
167 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
168 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
171 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
172 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
173 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
174 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
175 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
176 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
178 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
180 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
181 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
182 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
183 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
184 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
185 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
187 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
188 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
189 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
191 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
193 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
195 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
196 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
199 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
201 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
202 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
203 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
204 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
205 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
207 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
208 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
209 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
210 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
212 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
215 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
217 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
219 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
220 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
222 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
223 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
224 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
225 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
226 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
228 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
229 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
230 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
231 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
232 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
233 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
234 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
236 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
238 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
239 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
240 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
241 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
243 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
244 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
245 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
246 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
248 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
249 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
250 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
251 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
253 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
254 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
256 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
257 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
258 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
259 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
262 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
263 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
265 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
268 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
2 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
4 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
6 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
7 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
10 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
15 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
17 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
18 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
19 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
20 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
23 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
26 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
29 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
30 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
31 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
35 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
36 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
37 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
38 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
46 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
47 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
53 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
57 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
63 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
64 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
66 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
68 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
70 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
71 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
72 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
79 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
82 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
86 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
88 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
89 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
90 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
93 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
97 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
100 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
105 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
108 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
112 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
115 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
116 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
118 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
119 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
129 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
130 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
131 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
143 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
145 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
146 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
150 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
152 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
154 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
155 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
156 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
162 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
164 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
169 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
171 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
173 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
176 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
181 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
182 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
185 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
186 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
190 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
193 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
196 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
199 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
202 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
204 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
205 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
211 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
216 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
217 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
218 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
219 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
222 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
225 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
226 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
227 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
229 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
231 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
232 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
233 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
234 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
235 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
236 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
237 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
239 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
245 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
247 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
250 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
254 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
256 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
257 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
259 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
260 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
261 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
262 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
264 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
265 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
2 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
4 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
6 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
7 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
8 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
10 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
11 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
12 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
13 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
15 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
17 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
19 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
20 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
24 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
26 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
29 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
30 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
31 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
33 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
35 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
36 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
37 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
38 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
41 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
44 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
45 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
46 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
47 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
52 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
53 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
54 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
56 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
57 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
58 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
61 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
62 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
66 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
68 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
69 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
70 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
72 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
74 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
76 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
79 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
81 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
82 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
84 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
86 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
88 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
89 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
90 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
93 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
97 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
98 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
103 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
104 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
105 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
108 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
109 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
110 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
112 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
114 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
116 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
118 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
119 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
120 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
121 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
123 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
126 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
128 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
129 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
130 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
131 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
135 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
137 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
138 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
139 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
142 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
143 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
145 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
146 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
147 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
152 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
154 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
155 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
156 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
158 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
164 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
166 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
167 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
169 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
171 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
174 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
175 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
176 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
177 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
179 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
182 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
183 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
185 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
186 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
189 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
190 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
191 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
193 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
195 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
196 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
198 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
200 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
201 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
202 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
204 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
205 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
206 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
209 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
210 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
211 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
212 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
213 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
215 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
216 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
217 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
221 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
222 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
225 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
226 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
227 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
228 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
229 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
230 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
231 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
232 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
233 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
234 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
235 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
238 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
239 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
240 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
241 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
242 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
245 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
247 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
250 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
252 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
253 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
254 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
255 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
256 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
257 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
259 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
260 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
261 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
262 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
264 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
266 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
268 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Hednesford csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Hednesford pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.