sze, 2020 április 01. @ 10:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Altrincham

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 York 0 : 1 Altrincham 1.80 3.43 3.95
1 2019.12.14 Farsley 2 : 2 Altrincham 2.39 3.28 2.62
1 2019.12.17 Altrincham 1 : 2 ot Farsley 1.97 3.45 3.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 37.5% (3/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
4 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
5 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
8 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
10 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
11 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
12 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
14 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
17 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
19 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
20 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
21 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
23 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
24 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
25 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
30 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
31 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
33 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
34 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
35 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
36 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
38 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
40 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
41 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
42 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
44 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
45 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
48 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
49 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
51 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
52 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
53 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
55 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
56 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
57 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
58 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
59 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
60 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
63 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
64 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
65 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
66 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
67 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
68 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
69 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
71 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
75 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
76 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
80 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
81 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
82 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
83 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
84 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
86 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
87 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
89 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
90 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
91 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
94 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
95 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
96 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
97 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
98 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
100 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
101 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
102 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
104 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
106 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
107 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
109 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
111 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
112 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
115 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
116 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
117 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
118 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
119 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
120 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
122 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
123 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
124 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
126 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
127 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
129 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
130 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
131 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
132 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
133 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
135 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
136 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
137 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
139 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
141 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
143 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
144 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
146 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
147 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
148 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
149 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
150 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
152 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
153 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
155 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
156 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
157 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
159 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
160 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
161 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
162 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
164 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
167 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
168 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
169 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
171 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
172 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
173 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
174 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
175 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
176 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
178 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
180 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
183 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
185 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
187 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
189 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
192 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
194 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
195 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
196 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
198 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
202 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
204 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
206 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
208 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
209 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
210 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
211 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
212 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
213 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
214 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
216 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
217 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
218 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
219 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
221 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
222 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
224 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
225 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
226 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
227 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
228 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
229 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
230 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
231 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
232 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
233 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
234 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
235 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
237 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
238 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
239 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
240 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
241 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
242 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
244 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
246 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
248 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
249 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
250 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
252 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
254 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
257 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
258 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
259 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
260 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
261 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
262 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
263 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
265 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
268 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
2 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
3 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
4 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
8 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
12 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
13 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
14 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
17 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
19 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
20 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
21 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
29 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
30 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
35 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
37 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
38 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
41 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
42 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
48 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
53 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
54 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
55 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
56 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
61 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
63 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
67 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
70 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
73 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
80 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
81 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
90 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
91 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
95 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
100 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
104 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
106 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
112 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
113 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
114 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
115 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
123 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
126 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
127 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
129 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
130 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
136 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
139 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
140 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
149 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
151 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
153 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
154 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
159 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
160 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
164 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
168 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
169 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
171 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
174 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
175 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
181 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
183 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
186 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
189 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
192 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
195 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
201 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
203 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
205 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
209 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
210 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
211 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
212 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
215 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
216 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
217 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
219 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
221 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
226 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
227 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
230 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
231 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
235 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
236 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
237 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
238 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
240 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
242 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
243 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
246 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
248 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
250 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
251 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
252 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
253 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
258 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
259 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
260 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
261 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
262 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
264 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
2 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
3 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
4 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
8 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
9 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
12 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
13 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
14 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
15 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
16 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
17 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
19 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
20 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
21 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
25 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
26 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
28 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
29 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
35 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
36 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
37 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
38 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
42 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
46 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
47 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
52 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
54 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
55 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
56 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
58 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
59 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
63 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
65 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
67 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
70 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
71 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
73 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
80 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
81 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
84 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
85 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
86 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
88 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
90 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
91 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
93 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
94 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
95 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
96 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
99 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
104 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
105 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
108 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
109 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
112 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
113 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
114 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
115 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
117 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
120 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
122 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
123 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
125 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
129 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
130 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
132 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
136 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
139 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
140 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
141 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
142 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
144 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
148 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
149 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
152 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
153 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
154 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
155 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
158 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
159 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
160 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
161 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
164 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
165 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
167 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
168 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
169 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
171 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
174 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
175 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
176 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
177 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
178 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
181 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
182 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
183 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
185 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
189 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
192 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
195 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
199 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
200 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
201 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
203 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
204 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
205 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
206 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
209 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
210 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
211 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
214 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
215 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
216 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
217 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
218 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
219 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
221 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
223 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
224 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
226 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
227 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
228 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
229 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
231 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
235 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
236 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
237 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
238 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
239 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
240 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
241 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
242 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
243 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
246 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
248 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
249 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
250 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
252 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
253 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
254 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
255 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
256 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
258 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
259 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
260 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
261 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
262 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
263 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
264 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
265 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
267 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
268 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Altrincham csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Altrincham pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.