sze, 2019 december 11. @ 13:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Gainsborough

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Dunston UTS 0 : 4 Gainsborough 4.10 4.00 1.62
2 2019.11.09 Tamworth 3 : 5 Gainsborough - - -
3 2019.11.23 Darlington 2 : 1 Gainsborough 1.51 4.21 4.91
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 28
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 60% (9/15)
Második 40% (6/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
2 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
4 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
9 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
11 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
12 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
13 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
14 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
15 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
17 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
18 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
19 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
20 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
21 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
26 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
27 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
28 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
31 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
33 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
35 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
36 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
40 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
43 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
45 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
48 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
49 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
50 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
51 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
54 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
56 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
57 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
59 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
61 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
63 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
64 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
65 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
66 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
68 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
72 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
73 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
75 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
76 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
77 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
79 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
80 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
81 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
82 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
84 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
86 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
87 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
88 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
89 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
90 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
92 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
94 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
96 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
100 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
103 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
104 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
105 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
107 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
108 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
110 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
113 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
114 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
115 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
117 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
118 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
120 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
125 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
126 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
130 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
132 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
134 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
135 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
136 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
138 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
139 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
141 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
149 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
150 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
152 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
153 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
154 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
155 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
156 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
157 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
158 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
159 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
160 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
161 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
162 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
163 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
166 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
167 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
171 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
176 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
177 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
178 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
180 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
182 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
184 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
185 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
186 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
187 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
188 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
189 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
190 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
193 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
196 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
199 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
200 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
201 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
204 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
205 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
210 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
211 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
214 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
216 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
217 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
219 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
220 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
223 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
224 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
227 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
233 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
234 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
236 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
237 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
238 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
239 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
240 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
241 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
244 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
245 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
246 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
247 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
248 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
249 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
251 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
253 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
254 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
255 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
256 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
258 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
260 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
261 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
262 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
263 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
264 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
265 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
266 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
268 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
11 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
15 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
17 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
21 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
24 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
26 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
27 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
35 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
42 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
49 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
50 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
61 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
62 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
63 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
69 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
72 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
79 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
85 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
87 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
98 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
99 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
101 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
106 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
124 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
126 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
128 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
130 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
132 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
140 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
142 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
143 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
146 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
148 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
154 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
157 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
158 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
168 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
178 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
179 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
182 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
183 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
186 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
190 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
191 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
192 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
193 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
194 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
202 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
203 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
206 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
208 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
209 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
210 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
224 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
226 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
227 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
229 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
230 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
231 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
232 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
233 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
237 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
238 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
242 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
243 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
245 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
250 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
251 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
253 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
254 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
256 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
259 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
260 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
263 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
265 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
266 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
268 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
3 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
6 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
8 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
10 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
11 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
15 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
16 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
17 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
24 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
26 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
27 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
28 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
31 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
35 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
36 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
41 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
48 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
51 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
52 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
53 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
57 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
60 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
61 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
62 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
63 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
72 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
73 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
75 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
76 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
79 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
80 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
81 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
85 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
86 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
89 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
91 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
93 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
94 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
96 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
98 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
100 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
101 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
103 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
104 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
107 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
108 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
109 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
110 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
111 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
114 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
116 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
119 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
120 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
122 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
125 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
126 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
128 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
129 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
130 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
132 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
133 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
135 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
137 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
140 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
141 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
142 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
145 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
148 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
150 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
152 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
154 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
157 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
158 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
159 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
163 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
166 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
167 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
168 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
170 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
172 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
173 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
179 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
180 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
182 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
184 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
187 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
188 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
190 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
191 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
193 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
194 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
199 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
203 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
204 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
206 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
208 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
209 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
210 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
214 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
224 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
226 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
227 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
228 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
229 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
230 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
231 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
232 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
233 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
234 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
238 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
242 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
243 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
244 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
245 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
248 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
250 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
251 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
252 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
253 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
254 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
255 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
256 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
258 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
259 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
260 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
262 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
263 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
265 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
267 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
268 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Gainsborough csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Gainsborough pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.