szo, 2019 december 14. @ 17:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Whitby

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Whitby 4 : 1 Worksop 1.40 5.00 5.00
2 2019.11.09 Peterborough Sports 2 : 0 Whitby - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 14.29% (1/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
4 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
7 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
10 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
11 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
13 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
17 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
19 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
20 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
21 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
22 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
27 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
31 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
32 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
33 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
35 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
36 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
37 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
38 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
39 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
41 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
42 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
43 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
45 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
46 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
49 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
52 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
53 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
54 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
55 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
56 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
57 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
58 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
59 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
60 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
61 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
64 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
65 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
66 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
67 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
70 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
71 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
72 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
76 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
78 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
81 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
82 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
83 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
85 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
86 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
87 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
88 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
89 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
90 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
91 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
94 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
96 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
100 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
102 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
104 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
106 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
109 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
112 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
114 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
115 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
116 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
118 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
120 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
121 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
125 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
129 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
130 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
133 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
134 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
135 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
142 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
143 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
144 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
146 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
147 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
149 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
151 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
152 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
153 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
156 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
158 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
159 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
160 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
161 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
163 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
166 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
167 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
168 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
169 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
170 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
172 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
173 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
178 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
179 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
181 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
183 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
185 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
186 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
188 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
191 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
192 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
193 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
194 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
199 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
204 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
205 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
208 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
209 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
211 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
213 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
214 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
215 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
216 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
217 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
218 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
221 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
224 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
226 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
227 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
229 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
231 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
232 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
233 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
235 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
236 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
238 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
240 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
242 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
243 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
244 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
245 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
246 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
248 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
249 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
251 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
252 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
254 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
255 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
257 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
258 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
259 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
260 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
261 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
262 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
266 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
2 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
4 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
7 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
14 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
21 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
22 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
26 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
30 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
36 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
37 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
40 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
46 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
48 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
56 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
64 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
67 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
68 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
69 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
81 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
99 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
100 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
103 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
106 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
108 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
112 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
114 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
118 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
123 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
127 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
128 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
130 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
131 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
136 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
150 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
151 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
155 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
157 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
160 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
164 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
165 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
168 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
170 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
175 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
180 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
184 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
185 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
186 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
189 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
192 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
202 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
204 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
205 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
209 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
211 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
212 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
218 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
219 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
221 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
227 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
229 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
230 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
231 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
232 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
236 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
237 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
240 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
241 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
242 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
243 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
245 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
247 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
248 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
249 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
253 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
254 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
255 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
261 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
264 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
266 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
268 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
2 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
3 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
4 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
17 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
21 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
22 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
23 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
24 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
27 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
30 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
37 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
40 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
47 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
48 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
50 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
55 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
56 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
63 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
64 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
67 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
68 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
69 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
72 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
80 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
81 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
84 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
85 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
88 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
89 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
93 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
94 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
96 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
97 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
103 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
104 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
105 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
106 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
108 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
109 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
112 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
114 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
115 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
118 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
119 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
123 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
124 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
125 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
127 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
128 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
130 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
131 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
132 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
136 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
142 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
143 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
144 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
148 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
150 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
152 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
154 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
155 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
157 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
158 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
159 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
160 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
161 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
163 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
164 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
165 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
166 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
168 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
170 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
173 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
175 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
176 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
180 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
182 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
183 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
184 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
185 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
186 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
189 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
190 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
192 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
196 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
197 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
199 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
200 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
204 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
205 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
209 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
210 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
211 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
215 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
216 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
219 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
223 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
224 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
227 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
228 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
229 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
231 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
232 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
233 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
236 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
237 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
239 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
240 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
241 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
242 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
243 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
244 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
245 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
246 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
249 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
253 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
254 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
255 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
257 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
258 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
261 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
264 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
265 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
266 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
268 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Whitby csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Whitby pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.