p, 2020 július 03. @ 16:18 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stalybridge

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
4 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
5 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
6 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
8 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
9 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
10 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
11 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
14 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
15 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
16 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
17 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
18 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
19 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
20 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
22 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
24 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
25 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
29 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
30 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
31 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
32 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
35 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
37 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
38 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
39 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
42 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
43 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
44 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
47 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
48 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
49 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
50 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
51 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
54 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
55 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
57 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
60 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
61 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
62 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
64 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
66 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
67 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
68 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
70 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
71 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
74 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
76 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
77 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
79 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
80 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
81 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
82 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
83 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
84 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
85 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
86 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
87 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
91 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
92 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
93 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
95 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
96 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
97 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
98 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
99 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
100 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
101 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
103 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
104 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
106 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
108 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
109 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
110 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
112 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
113 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
114 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
116 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
117 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
118 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
120 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
121 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
122 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
123 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
125 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
126 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
127 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
129 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
131 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
133 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
135 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
136 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
137 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
138 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
139 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
141 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
144 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
146 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
147 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
152 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
153 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
155 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
159 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
160 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
162 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
163 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
165 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
168 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
169 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
170 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
174 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
175 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
176 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
177 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
178 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
180 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
181 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
184 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
185 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
186 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
188 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
190 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
192 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
193 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
194 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
197 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
199 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
201 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
202 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
203 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
204 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
205 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
207 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
208 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
209 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
210 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
212 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
213 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
215 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
216 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
219 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
221 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
222 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
223 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
224 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
225 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
226 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
227 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
229 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
231 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
233 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
234 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
235 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
236 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
237 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
239 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
241 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
243 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
244 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
245 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
248 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
249 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
251 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
252 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
253 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
254 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
255 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
256 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
257 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
258 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
259 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
260 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
263 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
265 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
266 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
267 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
268 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
4 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
5 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
8 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
9 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
14 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
20 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
21 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
22 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
23 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
28 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
29 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
32 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
33 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
35 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
36 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
38 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
50 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
56 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
61 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
66 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
69 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
79 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
83 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
85 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
87 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
88 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
95 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
96 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
103 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
105 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
106 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
109 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
112 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
114 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
115 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
116 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
119 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
129 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
133 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
135 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
136 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
137 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
140 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
145 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
146 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
147 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
150 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
154 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
155 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
159 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
165 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
170 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
171 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
173 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
174 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
177 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
182 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
183 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
186 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
192 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
195 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
197 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
198 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
200 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
201 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
204 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
207 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
208 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
209 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
211 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
218 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
220 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
221 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
225 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
226 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
228 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
229 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
234 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
235 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
236 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
237 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
238 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
239 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
241 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
242 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
243 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
244 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
245 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
247 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
248 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
249 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
250 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
254 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
255 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
256 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
257 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
260 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
261 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
262 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
264 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
265 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
268 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
2 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
3 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
4 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
8 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
9 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
12 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
16 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
19 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
20 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
21 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
22 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
23 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
24 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
28 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
29 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
30 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
31 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
32 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
33 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
34 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
35 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
36 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
38 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
46 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
50 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
51 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
52 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
54 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
56 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
59 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
60 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
61 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
66 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
67 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
68 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
69 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
70 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
71 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
74 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
77 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
78 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
79 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
80 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
83 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
85 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
87 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
88 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
89 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
92 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
95 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
96 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
98 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
102 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
103 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
105 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
106 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
107 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
111 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
114 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
116 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
119 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
123 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
124 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
125 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
126 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
129 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
130 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
131 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
132 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
133 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
135 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
136 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
137 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
139 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
140 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
141 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
142 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
143 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
145 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
146 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
147 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
148 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
149 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
150 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
154 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
155 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
160 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
164 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
165 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
166 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
170 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
171 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
173 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
174 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
177 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
179 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
180 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
183 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
184 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
187 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
188 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
191 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
192 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
196 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
197 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
200 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
202 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
204 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
206 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
207 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
208 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
210 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
211 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
212 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
220 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
221 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
224 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
225 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
226 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
228 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
229 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
230 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
232 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
234 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
236 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
237 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
238 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
239 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
241 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
242 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
243 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
244 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
245 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
247 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
248 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
249 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
250 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
251 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
253 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
254 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
255 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
256 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
257 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
258 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
259 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
260 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
262 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
268 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Stalybridge csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Stalybridge pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.