szo, 2019 december 14. @ 17:03 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Folkestone

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Folkestone 2 : 0 Lewes - - -
2 2019.11.13 Maldon & Tiptree 4 : 3 Folkestone 2.75 3.45 2.24
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 33.33% (3/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
3 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
4 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
5 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
7 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
9 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
10 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
12 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
13 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
15 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
16 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
19 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
21 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
23 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
28 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
31 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
32 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
33 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
34 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
35 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
37 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
38 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
39 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
46 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
48 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
51 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
52 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
53 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
54 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
55 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
56 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
57 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
59 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
60 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
61 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
62 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
64 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
68 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
70 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
72 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
75 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
76 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
78 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
81 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
82 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
84 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
85 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
87 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
89 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
91 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
92 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
93 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
95 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
96 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
98 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
99 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
100 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
102 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
103 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
104 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
105 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
108 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
112 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
118 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
119 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
121 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
122 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
125 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
128 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
133 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
135 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
136 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
142 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
144 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
146 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
147 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
148 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
150 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
152 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
153 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
155 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
159 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
160 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
161 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
163 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
164 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
166 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
167 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
168 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
170 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
171 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
174 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
175 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
176 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
177 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
178 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
179 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
180 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
181 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
183 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
184 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
185 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
186 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
187 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
193 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
194 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
195 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
196 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
198 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
199 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
200 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
202 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
204 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
205 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
206 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
208 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
213 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
214 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
215 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
216 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
218 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
219 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
220 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
222 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
226 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
227 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
228 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
229 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
230 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
231 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
232 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
234 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
235 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
236 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
237 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
238 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
240 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
241 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
242 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
244 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
245 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
246 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
247 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
249 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
250 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
251 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
252 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
254 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
255 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
256 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
257 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
258 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
260 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
261 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
263 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
264 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
265 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
267 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
5 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
6 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
9 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
12 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
15 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
22 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
24 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
26 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
27 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
32 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
36 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
39 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
41 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
48 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
52 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
56 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
57 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
66 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
73 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
75 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
77 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
78 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
82 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
87 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
89 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
90 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
91 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
93 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
95 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
97 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
99 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
102 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
108 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
117 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
123 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
125 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
130 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
132 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
136 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
144 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
151 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
152 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
153 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
156 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
158 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
170 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
177 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
178 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
182 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
185 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
193 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
195 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
196 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
206 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
217 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
219 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
221 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
227 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
229 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
230 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
232 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
235 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
240 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
241 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
242 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
243 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
244 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
245 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
250 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
252 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
254 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
255 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
256 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
258 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
262 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
264 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
266 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
5 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
6 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
7 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
8 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
12 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
14 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
15 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
17 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
18 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
22 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
23 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
24 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
25 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
26 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
27 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
28 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
29 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
31 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
32 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
33 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
36 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
39 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
41 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
46 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
48 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
50 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
52 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
53 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
56 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
57 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
59 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
61 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
64 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
65 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
66 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
68 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
70 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
71 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
73 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
75 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
78 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
83 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
86 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
87 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
90 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
91 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
93 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
95 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
99 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
102 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
107 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
108 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
109 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
111 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
112 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
115 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
117 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
123 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
125 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
126 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
127 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
130 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
131 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
132 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
135 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
136 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
140 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
141 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
142 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
143 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
144 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
150 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
151 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
152 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
153 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
156 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
158 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
159 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
161 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
162 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
164 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
169 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
170 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
178 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
182 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
184 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
191 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
193 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
194 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
195 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
196 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
199 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
203 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
206 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
208 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
209 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
211 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
217 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
218 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
219 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
220 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
227 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
228 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
229 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
230 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
231 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
232 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
235 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
236 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
239 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
241 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
242 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
243 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
245 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
246 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
247 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
250 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
252 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
253 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
254 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
256 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
257 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
258 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
259 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
260 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
262 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
263 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
267 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
268 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Folkestone csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Folkestone pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.