k, 2019 augusztus 20. @ 00:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Droylsden

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Droylsden 1 : 1 Tadcaster Albion - - -
2 2018.10.16 Tadcaster Albion 0 : 2 Droylsden - - -
1 2018.10.27 Pickering Town 2 : 2 Droylsden - - -
1 2018.10.30 Droylsden 2 : 3 Pickering Town 1.74 3.95 3.48
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 22
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 23.08% (3/13)
Második 46.15% (6/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 50% (2/4) 50% (2/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
2 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
3 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
5 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
6 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
7 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
8 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
10 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
11 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
12 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
15 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
16 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
17 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
18 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
19 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
21 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
22 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
23 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
29 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
30 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
31 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
32 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
37 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
41 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
42 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
44 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
48 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
51 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
53 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
54 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
55 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
56 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
57 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
58 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
59 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
60 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
61 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
62 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
63 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
64 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
66 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
67 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
69 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
70 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
71 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
72 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
73 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
75 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
76 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
77 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
78 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
79 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
80 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
81 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
82 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
85 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
91 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
92 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
93 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
94 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
95 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
99 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
100 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
101 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
102 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
103 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
105 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
106 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
108 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
109 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
110 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
111 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
113 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
114 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
115 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
118 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
119 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
121 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
123 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
125 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
127 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
131 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
134 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
139 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
140 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
141 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
142 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
144 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
146 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
148 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
153 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
154 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
155 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
156 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
157 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
158 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
160 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
162 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
163 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
164 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
165 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
166 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
167 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
170 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
172 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
174 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
177 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
178 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
179 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
180 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
181 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
182 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
183 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
184 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
185 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
186 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
187 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
188 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
190 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
191 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
192 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
193 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
194 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
196 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
197 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
198 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
204 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
205 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
207 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
208 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
209 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
210 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
211 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
212 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
213 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
215 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
217 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
219 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
220 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
223 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
224 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
225 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
226 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
227 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
228 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
229 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
230 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
232 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
233 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
234 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
235 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
236 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
237 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
238 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
239 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
241 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
243 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
244 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
245 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
247 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
248 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
249 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
250 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
251 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
252 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
253 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
254 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
255 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
256 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
257 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
258 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
259 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
260 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
261 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
262 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
263 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
265 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
266 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
267 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
268 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
3 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
4 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
6 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
8 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
11 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
13 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
14 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
16 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
21 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
22 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
26 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
28 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
29 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
30 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
35 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
36 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
37 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
39 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
42 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
43 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
49 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
51 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
52 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
53 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
55 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
57 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
59 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
63 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
67 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
73 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
74 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
78 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
81 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
83 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
84 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
89 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
93 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
96 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
99 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
100 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
105 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
110 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
111 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
112 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
117 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
119 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
121 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
122 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
127 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
132 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
133 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
135 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
141 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
144 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
145 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
149 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
150 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
152 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
169 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
172 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
174 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
175 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
176 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
184 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
191 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
197 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
201 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
206 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
208 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
209 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
211 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
216 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
217 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
221 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
222 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
226 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
229 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
233 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
234 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
235 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
236 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
237 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
239 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
240 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
241 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
248 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
249 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
250 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
251 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
252 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
253 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
254 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
255 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
256 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
259 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
260 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
261 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
262 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
263 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
265 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
267 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
268 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
2 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
3 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
4 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
6 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
8 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
11 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
15 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
16 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
22 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
26 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
27 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
29 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
30 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
31 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
32 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
33 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
34 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
35 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
36 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
37 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
39 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
40 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
41 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
42 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
43 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
45 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
46 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
47 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
48 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
49 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
51 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
52 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
53 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
55 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
62 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
64 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
65 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
70 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
71 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
72 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
73 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
74 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
75 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
78 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
80 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
81 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
82 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
83 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
84 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
85 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
89 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
90 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
92 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
95 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
99 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
103 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
104 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
105 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
108 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
109 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
111 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
112 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
114 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
117 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
118 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
119 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
120 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
121 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
122 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
123 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
126 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
127 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
131 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
132 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
134 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
136 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
138 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
141 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
144 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
145 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
147 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
149 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
150 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
151 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
156 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
157 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
162 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
163 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
167 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
172 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
173 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
174 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
175 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
176 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
182 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
183 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
184 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
186 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
187 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
188 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
191 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
192 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
200 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
201 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
205 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
207 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
208 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
209 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
210 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
211 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
215 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
216 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
217 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
219 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
220 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
221 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
222 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
225 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
226 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
227 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
229 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
230 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
231 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
232 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
233 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
234 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
235 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
236 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
237 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
239 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
240 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
241 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
244 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
245 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
247 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
248 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
249 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
251 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
252 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
253 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
254 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
255 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
256 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
258 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
259 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
260 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
263 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
264 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
265 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
266 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
267 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
268 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Droylsden csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Droylsden pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.