p, 2020 július 03. @ 14:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Worthing

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Worthing 2 : 1 Walton Casuals - - -
2 2019.11.09 Worthing 1 : 4 Sudbury - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
4 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
5 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
9 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
10 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
13 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
15 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
16 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
17 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
18 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
19 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
21 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
22 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
23 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
24 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
25 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
26 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
27 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
28 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
29 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
31 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
35 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
36 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
37 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
39 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
40 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
42 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
43 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
45 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
46 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
47 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
49 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
51 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
52 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
53 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
56 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
58 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
60 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
61 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
62 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
64 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
65 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
68 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
70 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
71 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
72 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
73 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
74 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
78 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
79 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
80 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
83 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
85 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
86 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
87 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
88 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
90 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
91 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
92 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
93 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
94 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
95 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
97 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
99 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
100 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
101 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
102 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
103 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
105 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
106 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
107 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
108 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
111 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
112 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
113 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
114 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
115 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
116 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
117 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
118 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
119 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
120 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
122 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
123 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
124 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
125 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
126 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
127 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
128 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
129 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
131 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
132 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
134 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
136 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
137 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
139 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
140 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
142 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
144 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
148 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
149 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
150 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
151 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
152 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
153 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
154 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
156 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
157 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
159 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
161 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
162 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
164 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
165 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
166 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
167 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
169 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
170 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
175 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
178 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
179 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
180 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
181 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
185 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
186 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
188 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
190 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
192 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
194 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
195 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
197 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
199 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
200 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
202 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
203 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
204 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
205 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
206 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
208 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
209 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
210 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
211 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
212 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
214 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
215 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
216 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
217 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
218 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
219 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
220 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
225 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
227 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
228 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
229 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
230 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
231 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
232 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
233 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
234 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
236 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
237 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
238 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
240 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
241 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
243 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
244 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
246 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
247 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
248 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
249 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
250 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
252 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
254 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
258 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
259 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
260 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
262 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
263 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
264 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
265 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
266 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
267 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
4 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
5 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
8 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
11 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
16 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
17 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
18 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
23 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
24 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
31 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
32 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
33 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
37 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
38 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
46 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
56 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
57 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
58 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
60 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
65 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
66 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
72 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
73 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
75 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
76 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
84 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
88 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
91 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
92 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
95 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
98 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
111 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
117 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
118 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
122 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
124 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
126 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
132 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
133 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
134 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
142 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
143 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
144 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
145 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
147 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
149 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
150 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
151 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
155 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
156 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
163 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
168 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
169 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
172 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
174 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
177 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
180 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
183 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
184 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
188 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
189 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
191 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
192 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
194 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
195 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
197 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
202 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
203 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
206 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
208 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
211 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
213 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
215 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
216 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
220 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
223 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
228 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
231 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
232 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
233 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
236 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
237 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
238 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
239 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
240 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
243 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
246 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
248 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
249 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
251 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
253 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
255 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
256 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
257 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
258 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
262 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
265 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
2 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
4 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
5 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
6 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
8 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
10 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
11 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
13 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
16 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
17 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
18 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
19 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
23 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
24 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
25 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
30 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
31 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
32 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
33 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
35 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
37 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
38 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
39 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
40 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
41 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
44 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
46 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
48 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
49 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
54 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
55 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
56 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
57 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
58 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
60 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
62 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
65 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
66 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
67 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
71 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
72 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
73 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
75 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
76 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
77 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
78 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
84 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
87 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
88 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
90 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
92 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
95 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
97 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
102 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
106 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
107 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
108 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
111 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
116 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
117 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
119 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
121 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
122 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
123 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
125 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
126 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
132 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
133 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
134 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
135 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
136 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
137 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
138 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
139 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
142 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
145 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
146 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
147 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
150 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
151 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
152 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
154 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
156 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
157 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
158 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
160 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
161 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
163 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
165 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
168 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
169 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
170 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
171 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
172 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
174 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
177 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
178 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
180 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
181 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
183 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
184 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
185 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
188 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
189 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
191 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
192 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
194 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
197 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
198 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
199 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
200 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
202 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
203 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
205 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
206 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
207 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
208 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
211 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
212 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
213 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
215 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
216 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
218 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
220 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
221 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
225 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
228 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
229 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
230 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
231 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
233 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
234 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
236 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
238 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
239 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
240 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
241 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
242 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
243 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
244 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
246 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
248 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
249 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
251 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
252 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
253 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
254 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
255 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
256 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
257 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
258 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
259 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
260 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
261 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
265 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
266 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
267 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
268 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Worthing csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Worthing pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.