p, 2020 január 24. @ 23:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Alderschot

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.12.14 Torquay 5 : 1 Alderschot 1.78 3.61 3.73
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
2 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
6 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
9 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
10 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
11 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
13 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
16 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
18 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
20 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
23 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
24 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
25 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
26 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
27 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
28 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
29 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
30 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
32 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
33 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
34 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
35 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
37 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
38 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
41 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
43 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
45 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
46 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
47 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
48 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
50 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
54 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
58 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
61 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
62 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
64 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
65 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
66 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
68 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
70 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
72 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
73 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
74 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
75 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
76 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
77 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
78 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
79 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
80 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
81 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
84 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
85 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
86 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
87 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
89 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
90 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
91 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
92 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
93 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
94 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
96 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
97 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
98 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
100 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
102 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
103 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
105 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
106 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
107 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
108 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
109 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
112 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
113 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
114 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
118 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
120 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
122 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
123 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
124 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
126 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
128 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
132 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
133 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
134 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
137 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
138 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
139 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
140 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
141 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
142 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
143 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
144 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
145 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
146 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
148 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
149 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
150 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
151 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
152 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
153 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
154 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
155 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
157 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
159 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
162 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
163 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
164 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
165 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
166 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
167 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
168 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
169 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
170 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
172 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
173 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
174 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
175 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
176 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
177 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
178 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
180 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
181 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
184 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
186 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
188 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
189 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
190 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
194 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
197 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
198 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
199 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
200 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
201 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
202 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
203 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
204 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
205 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
206 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
207 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
208 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
209 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
210 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
211 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
212 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
213 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
214 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
217 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
220 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
222 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
224 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
226 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
227 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
228 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
229 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
230 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
231 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
232 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
233 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
235 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
236 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
238 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
239 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
241 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
242 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
244 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
245 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
246 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
247 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
248 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
249 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
250 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
251 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
252 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
253 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
254 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
255 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
257 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
258 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
259 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
260 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
263 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
264 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
265 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
267 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
268 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
3 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
6 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
9 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
12 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
15 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
17 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
19 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
20 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
21 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
22 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
23 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
27 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
28 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
31 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
37 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
40 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
47 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
48 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
49 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
56 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
59 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
61 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
63 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
68 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
70 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
74 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
75 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
77 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
80 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
83 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
84 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
85 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
88 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
93 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
94 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
102 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
106 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
109 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
113 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
118 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
121 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
123 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
126 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
127 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
130 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
134 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
142 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
152 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
167 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
168 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
174 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
179 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
181 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
182 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
183 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
185 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
190 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
191 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
193 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
194 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
196 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
201 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
202 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
204 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
206 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
208 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
209 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
212 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
213 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
215 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
217 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
218 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
220 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
223 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
225 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
228 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
229 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
230 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
234 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
235 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
236 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
237 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
239 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
241 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
242 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
243 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
245 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
246 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
247 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
248 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
249 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
251 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
252 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
253 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
254 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
255 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
259 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
260 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
262 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
263 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
264 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
265 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
266 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
2 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
3 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
8 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
9 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
12 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
13 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
14 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
17 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
21 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
22 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
25 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
26 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
32 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
35 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
36 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
37 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
38 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
39 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
40 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
49 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
50 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
52 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
54 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
55 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
56 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
57 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
58 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
59 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
62 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
63 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
67 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
70 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
72 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
75 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
76 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
77 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
80 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
82 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
83 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
84 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
85 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
88 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
89 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
90 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
92 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
94 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
101 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
103 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
106 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
107 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
108 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
109 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
111 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
113 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
114 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
115 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
118 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
119 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
121 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
123 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
126 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
127 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
129 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
134 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
135 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
136 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
139 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
142 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
143 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
146 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
147 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
148 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
151 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
153 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
154 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
157 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
158 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
159 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
165 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
166 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
167 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
168 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
169 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
170 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
171 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
172 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
175 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
177 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
178 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
181 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
182 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
183 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
184 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
185 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
186 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
188 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
189 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
190 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
191 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
193 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
194 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
197 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
202 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
203 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
204 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
205 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
206 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
208 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
209 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
211 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
212 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
213 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
214 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
217 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
218 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
220 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
221 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
222 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
223 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
225 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
227 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
228 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
229 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
230 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
232 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
233 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
234 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
235 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
236 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
237 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
239 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
240 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
241 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
242 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
243 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
244 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
245 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
246 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
248 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
249 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
250 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
251 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
252 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
253 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
254 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
255 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
257 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
258 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
259 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
260 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
262 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
263 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
264 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
265 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
266 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
267 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Alderschot csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Alderschot pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.