p, 2020 február 21. @ 01:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Scarborough

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Atherton Collieries 3 : 2 Scarborough 2.40 3.60 2.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 100% (5/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
4 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
6 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
7 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
10 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
12 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
13 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
16 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
17 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
19 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
23 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
24 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
25 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
26 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
28 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
29 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
31 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
32 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
33 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
34 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
35 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
37 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
38 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
39 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
40 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
41 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
43 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
44 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
45 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
47 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
49 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
51 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
56 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
58 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
59 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
60 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
61 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
62 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
63 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
64 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
66 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
67 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
68 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
69 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
70 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
71 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
72 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
74 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
75 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
77 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
79 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
80 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
81 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
86 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
87 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
91 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
93 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
95 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
96 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
97 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
98 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
100 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
101 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
102 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
104 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
106 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
107 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
109 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
114 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
116 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
118 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
119 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
121 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
122 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
123 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
124 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
126 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
128 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
129 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
131 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
135 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
136 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
137 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
138 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
140 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
141 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
142 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
143 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
145 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
146 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
147 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
149 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
150 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
151 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
155 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
157 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
158 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
160 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
161 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
162 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
164 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
167 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
169 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
170 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
172 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
173 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
174 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
175 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
179 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
183 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
184 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
185 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
186 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
187 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
188 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
189 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
190 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
191 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
193 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
196 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
197 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
199 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
202 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
203 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
204 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
208 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
212 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
214 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
218 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
220 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
223 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
226 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
228 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
229 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
230 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
231 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
233 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
234 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
235 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
236 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
237 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
238 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
239 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
240 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
241 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
243 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
244 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
245 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
246 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
248 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
249 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
250 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
251 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
252 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
253 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
254 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
255 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
257 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
258 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
260 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
261 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
262 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
263 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
264 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
265 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
266 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
267 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
268 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
5 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
7 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
10 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
11 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
14 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
17 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
24 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
25 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
26 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
33 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
34 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
38 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
39 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
41 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
42 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
45 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
51 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
52 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
53 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
59 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
63 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
66 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
68 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
69 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
74 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
77 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
84 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
87 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
88 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
101 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
103 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
109 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
110 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
111 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
113 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
116 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
117 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
118 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
121 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
123 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
125 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
127 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
134 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
136 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
137 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
144 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
146 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
154 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
155 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
156 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
157 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
158 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
160 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
161 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
164 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
165 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
171 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
172 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
174 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
176 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
177 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
178 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
182 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
183 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
186 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
196 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
197 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
205 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
206 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
207 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
210 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
212 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
213 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
214 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
215 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
216 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
217 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
222 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
224 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
226 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
228 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
232 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
234 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
235 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
236 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
238 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
239 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
240 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
241 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
242 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
244 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
246 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
247 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
248 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
249 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
251 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
252 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
255 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
257 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
258 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
265 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
266 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
267 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
5 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
6 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
7 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
8 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
9 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
10 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
11 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
12 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
13 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
14 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
17 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
21 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
22 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
24 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
25 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
26 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
32 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
33 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
34 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
38 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
39 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
40 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
41 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
42 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
43 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
44 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
51 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
52 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
55 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
56 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
58 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
61 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
63 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
64 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
65 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
68 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
69 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
74 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
77 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
80 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
85 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
87 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
88 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
90 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
96 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
99 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
100 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
101 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
102 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
105 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
106 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
109 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
110 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
111 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
113 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
116 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
117 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
118 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
120 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
124 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
126 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
127 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
129 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
130 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
134 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
136 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
137 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
138 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
139 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
141 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
142 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
145 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
146 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
149 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
154 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
155 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
156 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
157 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
158 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
159 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
160 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
161 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
163 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
164 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
165 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
166 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
167 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
171 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
172 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
173 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
174 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
176 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
177 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
178 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
179 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
181 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
182 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
183 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
184 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
186 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
189 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
191 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
194 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
195 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
196 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
197 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
199 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
201 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
202 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
205 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
206 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
207 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
208 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
210 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
211 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
212 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
214 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
215 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
216 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
219 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
220 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
222 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
223 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
224 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
226 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
228 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
230 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
232 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
233 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
234 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
236 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
238 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
239 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
240 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
241 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
242 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
243 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
244 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
245 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
246 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
247 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
248 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
249 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
251 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
253 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
255 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
256 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
257 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
258 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
259 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
261 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
264 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
265 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
266 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
267 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
268 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Scarborough csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Scarborough pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.