h, 2019 július 22. @ 20:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rushden

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.27 Rushden 2 : 1 St Ives Town - - -
2 2018.11.10 Witton Albion 2 : 0 Rushden - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 20% (1/5)
Második 20% (1/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
2 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
4 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
6 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
7 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
8 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
10 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
11 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
12 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
13 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
17 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
18 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
21 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
24 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
25 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
26 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
27 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
29 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
30 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
33 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
34 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
37 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
40 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
41 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
42 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
43 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
44 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
45 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
46 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
47 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
48 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
49 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
50 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
52 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
53 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
55 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
56 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
57 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
58 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
60 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
61 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
62 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
63 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
64 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
65 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
66 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
69 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
71 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
74 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
75 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
76 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
77 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
78 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
80 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
81 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
85 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
86 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
88 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
89 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
90 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
91 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
92 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
95 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
96 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
97 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
98 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
99 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
101 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
102 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
104 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
105 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
106 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
107 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
110 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
111 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
112 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
113 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
118 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
122 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
123 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
124 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
125 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
133 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
136 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
137 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
138 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
140 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
141 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
142 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
144 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
146 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
149 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
151 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
152 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
153 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
154 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
155 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
157 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
158 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
159 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
160 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
161 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
162 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
163 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
164 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
167 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
168 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
169 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
173 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
174 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
175 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
176 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
177 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
178 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
179 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
181 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
182 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
183 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
185 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
187 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
188 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
189 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
191 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
192 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
193 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
195 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
197 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
198 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
199 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
200 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
201 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
203 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
205 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
206 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
207 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
209 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
211 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
213 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
216 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
217 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
218 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
220 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
222 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
223 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
224 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
225 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
226 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
228 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
230 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
231 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
233 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
234 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
236 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
238 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
239 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
240 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
242 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
243 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
244 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
245 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
246 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
247 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
249 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
250 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
251 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
252 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
253 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
254 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
256 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
257 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
258 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
259 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
260 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
261 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
262 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
263 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
264 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
265 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
266 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
267 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
2 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
4 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
7 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
16 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
19 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
20 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
22 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
24 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
31 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
32 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
35 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
37 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
57 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
66 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
73 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
78 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
79 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
81 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
86 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
88 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
89 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
90 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
91 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
92 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
95 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
98 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
99 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
105 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
109 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
114 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
115 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
117 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
120 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
122 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
123 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
125 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
126 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
127 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
128 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
131 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
135 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
136 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
140 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
141 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
142 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
143 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
144 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
145 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
146 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
149 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
153 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
154 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
158 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
164 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
167 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
169 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
170 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
177 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
178 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
180 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
181 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
184 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
186 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
188 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
190 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
191 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
194 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
199 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
203 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
206 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
209 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
210 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
215 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
219 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
222 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
223 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
225 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
228 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
230 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
231 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
233 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
234 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
236 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
237 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
238 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
239 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
240 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
241 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
246 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
248 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
251 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
252 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
253 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
254 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
256 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
257 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
258 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
259 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
260 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
261 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
265 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
268 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
2 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
3 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
4 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
7 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
8 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
10 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
13 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
16 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
19 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
20 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
22 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
24 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
26 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
31 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
32 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
35 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
37 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
38 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
41 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
42 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
44 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
45 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
46 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
47 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
50 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
53 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
55 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
57 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
58 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
61 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
63 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
64 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
65 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
66 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
67 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
68 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
70 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
72 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
73 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
75 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
78 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
79 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
82 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
83 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
84 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
88 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
90 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
92 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
93 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
95 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
97 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
99 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
100 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
105 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
109 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
112 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
114 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
115 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
116 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
117 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
119 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
120 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
122 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
123 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
125 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
126 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
127 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
128 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
130 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
131 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
132 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
136 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
137 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
140 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
141 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
145 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
148 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
151 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
152 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
153 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
155 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
156 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
158 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
160 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
162 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
163 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
165 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
166 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
167 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
169 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
170 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
173 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
174 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
175 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
176 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
177 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
181 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
183 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
184 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
186 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
188 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
189 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
190 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
191 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
192 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
194 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
195 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
197 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
198 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
199 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
201 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
203 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
204 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
206 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
209 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
210 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
211 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
212 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
214 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
215 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
217 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
219 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
221 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
222 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
224 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
225 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
227 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
229 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
230 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
231 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
232 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
233 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
234 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
236 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
237 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
238 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
239 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
240 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
241 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
243 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
245 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
246 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
249 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
251 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
252 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
253 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
254 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
256 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
257 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
258 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
260 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
261 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
263 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
265 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
266 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
268 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rushden csapat statisztikáit FA Trophy bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Rushden pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.