k, 2019 augusztus 20. @ 00:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Haywards Heat Town vs. Bracknell Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Haywards Heat Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Haywards Heat Town 2 : 3 Bracknell Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Bracknell Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Haywards Heat Town 2 : 3 Bracknell Town - - -
1 2018.10.27 Bracknell Town 2 : 2 Bognor Regis Town - - -
1 2018.10.30 Bognor Regis Town 3 : 2 ot(p) Bracknell Town 1.28 5.50 6.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.10.13 Haywards Heat Town 2 : 3 Bracknell Town - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes -16
Tipp Hazai Veszít

Haywards Heat Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Bracknell Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 2.67
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 2 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (8/14)
Második 35.71% (5/14)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
2 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
3 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
4 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
6 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
7 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
8 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
9 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
10 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
11 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
12 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
15 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
18 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
20 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
23 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
26 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
27 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
28 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
29 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
30 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
31 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
32 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
34 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
35 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
36 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
38 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
39 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
40 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
42 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
43 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
44 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
46 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
47 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
49 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
50 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
51 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
53 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
56 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
57 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
58 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
59 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
60 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
62 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
63 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
64 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
66 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
67 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
68 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
69 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
70 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
71 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
72 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
75 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
84 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
85 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
86 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
87 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
89 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
90 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
91 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
94 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
95 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
97 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
98 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
100 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
101 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
103 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
104 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
106 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
107 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
109 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
110 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
111 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
114 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
115 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
116 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
117 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
118 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
119 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
120 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
122 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
123 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
125 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
126 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
127 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
129 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
131 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
134 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
135 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
136 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
137 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
139 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
141 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
142 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
143 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
145 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
146 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
147 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
148 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
149 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
150 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
153 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
154 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
155 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
157 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
158 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
159 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
161 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
162 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
164 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
165 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
166 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
167 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
168 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
169 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
170 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
171 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
173 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
175 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
176 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
178 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
181 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
182 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
184 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
186 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
188 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
190 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
191 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
192 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
193 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
194 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
196 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
197 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
198 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
199 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
202 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
205 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
207 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
208 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
209 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
210 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
211 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
212 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
213 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
214 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
215 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
217 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
219 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
220 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
221 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
222 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
223 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
224 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
225 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
226 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
227 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
230 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
231 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
232 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
233 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
235 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
236 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
237 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
238 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
239 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
240 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
241 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
242 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
244 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
248 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
249 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
252 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
253 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
254 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
255 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
256 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
257 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
258 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
260 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
261 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
262 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
263 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
264 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
265 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
268 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
2 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
5 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
10 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
12 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
20 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
25 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
26 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
27 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
28 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
29 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
31 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
32 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
34 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
36 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
38 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
39 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
40 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
42 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
43 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
47 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
50 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
53 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
61 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
62 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
65 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
67 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
68 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
70 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
73 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
74 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
75 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
76 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
79 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
83 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
84 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
86 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
88 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
89 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
90 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
91 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
92 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
94 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
95 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
96 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
98 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
105 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
115 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
118 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
121 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
125 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
130 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
131 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
136 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
137 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
138 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
144 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
148 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
150 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
154 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
157 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
158 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
163 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
164 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
166 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
167 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
169 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
170 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
172 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
175 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
176 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
179 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
180 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
183 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
184 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
186 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
194 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
197 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
198 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
201 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
203 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
205 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
207 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
208 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
210 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
221 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
222 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
223 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
224 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
227 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
228 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
229 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
231 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
232 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
236 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
237 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
238 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
239 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
240 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
241 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
245 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
247 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
248 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
250 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
251 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
252 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
253 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
254 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
256 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
258 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
260 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
261 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
262 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
263 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
264 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
265 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
4 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
5 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
7 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
8 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
10 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
12 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
13 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
14 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
16 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
17 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
19 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
20 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
23 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
25 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
26 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
28 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
31 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
33 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
36 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
38 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
40 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
43 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
46 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
47 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
49 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
52 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
57 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
60 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
61 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
63 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
64 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
65 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
66 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
67 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
68 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
70 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
71 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
73 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
74 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
75 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
76 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
78 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
79 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
80 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
81 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
83 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
84 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
85 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
86 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
87 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
89 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
91 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
92 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
94 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
96 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
97 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
98 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
102 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
103 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
105 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
109 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
110 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
111 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
112 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
113 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
115 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
118 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
119 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
121 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
122 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
123 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
124 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
126 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
128 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
130 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
131 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
136 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
137 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
140 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
143 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
144 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
145 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
146 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
149 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
150 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
151 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
154 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
155 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
156 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
158 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
159 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
160 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
163 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
164 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
165 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
166 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
167 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
169 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
172 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
173 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
176 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
177 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
178 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
180 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
183 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
184 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
186 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
192 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
194 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
197 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
198 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
201 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
203 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
204 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
205 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
207 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
211 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
214 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
218 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
221 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
222 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
225 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
226 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
227 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
228 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
229 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
231 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
232 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
234 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
236 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
237 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
238 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
239 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
240 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
241 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
243 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
245 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
247 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
248 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
250 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
252 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
253 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
256 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
257 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
258 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
259 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
260 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
261 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
263 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
264 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
265 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
266 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
267 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
268 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Haywards Heat Town és Bracknell Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.