cs, 2020 február 20. @ 18:00 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Haywards Heat Town vs. South Shields

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Haywards Heat Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Haywards Heat Town 2 : 1 Bracknell Town - - -
1 2019.10.26 Haywards Heat Town 3 : 1 Aylesbury Utd. - - -
2 2019.11.09 Royston Town 7 : 0 Haywards Heat Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

South Shields


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67
2 2019.11.09 South Shields 4 : 0 Rushden - - -
3 2019.11.26 Stourbridge 1 : 1 South Shields 4.01 3.68 1.74
3 2019.12.03 South Shields 4 : 0 Stourbridge 1.48 4.20 5.39
1 2019.12.14 South Shields 2 : 2 Southport 2.04 3.53 3.01
1 2019.12.17 Southport 3 : 1 South Shields 1.97 3.63 3.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 7
Teljes 1
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Haywards Heat Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 64.29% (9/14)

South Shields

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 100% (6/6) 0% (0/6)
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 4 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (4/6) 50% (3/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (12/20)
Második 40% (8/20)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
2 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
3 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
4 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
6 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
7 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
8 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
10 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
11 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
16 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
17 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
18 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
19 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
20 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
24 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
25 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
26 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
29 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
30 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
31 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
32 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
33 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
34 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
37 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
38 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
39 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
43 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
44 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
47 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
48 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
49 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
50 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
51 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
52 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
53 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
54 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
55 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
56 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
57 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
58 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
59 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
62 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
63 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
64 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
65 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
66 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
70 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
71 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
74 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
75 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
76 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
77 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
78 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
79 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
80 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
81 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
83 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
84 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
85 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
86 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
87 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
91 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
92 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
95 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
96 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
97 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
98 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
99 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
100 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
101 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
102 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
103 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
105 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
106 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
111 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
112 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
113 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
114 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
115 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
118 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
120 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
121 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
123 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
125 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
126 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
127 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
131 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
132 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
133 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
135 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
136 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
137 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
138 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
140 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
141 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
143 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
146 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
147 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
148 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
150 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
152 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
153 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
155 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
157 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
159 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
160 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
161 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
162 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
163 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
165 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
168 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
170 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
172 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
174 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
175 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
176 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
177 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
178 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
180 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
181 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
182 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
184 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
185 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
186 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
188 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
189 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
190 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
192 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
193 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
195 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
197 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
198 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
202 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
203 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
204 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
205 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
208 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
209 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
210 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
212 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
213 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
215 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
219 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
220 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
222 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
224 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
225 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
226 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
227 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
228 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
232 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
233 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
235 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
237 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
239 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
240 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
241 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
243 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
244 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
245 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
246 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
249 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
250 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
253 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
254 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
255 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
256 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
258 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
259 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
260 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
261 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
263 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
264 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
265 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
266 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
267 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
268 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
2 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
4 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
8 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
11 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
13 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
15 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
16 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
20 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
21 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
22 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
23 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
29 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
32 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
35 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
38 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
39 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
41 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
44 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
46 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
50 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
56 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
63 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
66 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
67 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
69 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
77 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
79 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
80 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
82 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
89 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
95 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
97 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
99 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
104 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
106 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
107 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
109 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
114 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
116 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
118 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
121 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
123 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
124 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
126 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
132 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
134 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
136 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
138 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
141 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
145 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
148 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
150 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
152 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
155 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
156 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
160 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
167 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
172 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
175 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
177 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
178 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
179 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
181 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
183 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
184 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
188 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
189 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
199 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
202 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
203 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
204 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
208 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
209 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
211 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
220 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
223 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
225 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
226 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
227 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
228 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
229 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
231 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
235 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
236 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
237 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
239 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
240 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
241 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
242 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
244 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
245 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
248 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
249 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
250 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
254 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
255 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
256 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
259 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
262 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
263 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
264 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
265 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
268 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
2 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
4 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
5 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
6 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
8 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
9 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
11 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
13 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
14 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
18 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
19 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
20 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
21 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
24 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
29 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
30 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
32 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
33 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
35 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
36 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
38 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
39 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
41 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
46 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
50 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
51 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
55 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
56 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
57 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
60 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
63 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
66 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
67 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
68 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
69 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
70 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
71 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
72 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
77 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
78 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
79 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
80 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
82 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
87 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
88 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
89 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
90 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
95 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
97 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
98 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
99 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
101 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
103 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
104 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
106 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
107 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
108 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
109 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
110 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
114 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
117 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
118 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
120 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
121 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
123 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
125 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
126 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
130 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
131 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
133 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
134 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
136 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
138 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
141 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
143 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
144 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
145 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
146 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
148 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
150 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
151 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
155 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
156 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
157 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
158 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
160 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
162 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
163 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
165 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
166 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
167 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
172 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
175 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
178 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
179 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
181 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
182 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
183 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
184 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
185 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
190 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
191 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
193 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
194 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
195 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
199 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
202 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
203 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
204 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
205 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
206 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
208 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
209 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
211 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
212 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
219 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
220 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
223 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
224 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
225 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
226 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
227 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
228 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
229 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
230 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
231 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
232 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
233 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
234 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
235 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
236 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
237 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
239 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
240 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
243 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
244 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
245 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
247 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
248 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
249 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
250 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
251 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
254 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
255 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
256 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
257 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
258 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
259 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
260 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
262 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
263 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
265 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
267 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Haywards Heat Town és South Shields egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.