cs, 2020 február 20. @ 19:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Haywards Heat Town vs. Hemel Hempstead Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Haywards Heat Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Haywards Heat Town 2 : 1 Bracknell Town - - -
1 2019.10.26 Haywards Heat Town 3 : 1 Aylesbury Utd. - - -
2 2019.11.09 Royston Town 7 : 0 Haywards Heat Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Hemel Hempstead Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Haringey Borough 1 : 4 Hemel Hempstead Town 3.33 3.47 1.92
1 2019.12.14 Maidenhead United 4 : 2 Hemel Hempstead Town 1.97 3.44 3.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 11
Teljes 5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Haywards Heat Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 64.29% (9/14)

Hemel Hempstead Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
3 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
4 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
5 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
7 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
8 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
9 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
11 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
15 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
17 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
18 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
19 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
21 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
23 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
24 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
25 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
27 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
28 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
29 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
30 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
32 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
33 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
35 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
36 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
37 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
38 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
39 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
41 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
44 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
45 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
47 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
50 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
51 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
52 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
54 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
55 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
58 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
61 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
66 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
73 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
74 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
76 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
77 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
78 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
79 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
80 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
82 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
83 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
84 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
85 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
86 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
88 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
89 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
92 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
93 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
94 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
95 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
96 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
97 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
99 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
100 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
101 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
102 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
103 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
104 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
107 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
108 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
109 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
110 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
111 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
112 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
113 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
114 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
116 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
117 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
118 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
119 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
123 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
124 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
125 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
126 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
127 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
128 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
130 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
134 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
137 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
139 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
140 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
141 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
143 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
144 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
147 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
149 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
151 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
152 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
153 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
155 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
156 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
159 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
160 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
161 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
162 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
163 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
164 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
165 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
167 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
168 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
169 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
170 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
171 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
172 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
173 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
174 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
175 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
177 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
178 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
179 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
181 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
182 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
183 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
185 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
186 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
187 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
188 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
189 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
190 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
191 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
192 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
193 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
195 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
196 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
197 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
198 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
199 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
201 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
203 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
204 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
205 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
206 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
208 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
209 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
210 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
211 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
213 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
214 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
216 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
217 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
218 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
220 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
222 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
224 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
227 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
228 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
229 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
231 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
232 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
233 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
234 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
235 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
236 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
237 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
238 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
239 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
241 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
245 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
246 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
248 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
249 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
251 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
253 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
254 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
255 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
256 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
257 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
258 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
259 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
260 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
261 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
262 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
263 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
265 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
267 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
268 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
9 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
10 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
11 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
14 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
17 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
18 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
21 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
22 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
23 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
24 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
26 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
30 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
35 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
36 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
39 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
42 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
47 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
49 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
50 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
54 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
55 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
57 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
58 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
61 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
63 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
69 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
70 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
74 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
76 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
84 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
85 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
88 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
89 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
91 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
95 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
96 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
101 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
102 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
104 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
105 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
110 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
112 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
114 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
115 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
121 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
126 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
129 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
130 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
137 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
138 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
144 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
146 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
147 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
149 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
154 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
156 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
158 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
162 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
171 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
172 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
174 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
176 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
177 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
178 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
180 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
183 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
184 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
187 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
192 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
195 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
197 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
198 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
205 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
206 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
208 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
209 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
211 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
212 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
214 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
215 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
221 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
224 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
225 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
226 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
227 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
229 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
231 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
232 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
233 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
235 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
238 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
240 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
241 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
242 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
243 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
245 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
248 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
249 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
251 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
252 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
253 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
256 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
257 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
258 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
260 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
261 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
263 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
264 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
266 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
267 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
268 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
2 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
6 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
8 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
10 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
11 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
14 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
16 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
19 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
21 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
22 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
24 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
26 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
29 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
34 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
35 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
39 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
40 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
42 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
44 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
45 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
47 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
49 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
50 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
51 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
56 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
57 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
58 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
59 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
60 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
61 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
63 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
65 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
69 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
70 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
71 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
72 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
73 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
76 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
78 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
84 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
85 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
88 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
89 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
90 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
91 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
92 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
93 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
98 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
101 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
102 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
104 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
105 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
106 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
108 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
109 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
110 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
111 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
112 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
114 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
115 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
116 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
121 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
122 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
126 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
127 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
129 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
130 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
134 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
135 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
137 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
138 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
140 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
141 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
144 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
146 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
148 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
150 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
151 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
152 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
153 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
154 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
155 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
156 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
158 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
160 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
162 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
168 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
170 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
171 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
172 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
173 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
174 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
176 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
177 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
179 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
180 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
184 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
187 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
189 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
190 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
191 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
192 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
195 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
196 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
198 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
199 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
201 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
202 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
203 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
205 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
206 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
207 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
208 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
209 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
211 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
212 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
213 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
214 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
215 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
216 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
217 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
221 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
222 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
223 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
224 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
225 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
226 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
227 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
228 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
229 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
231 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
232 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
233 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
234 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
235 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
236 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
238 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
240 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
241 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
242 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
243 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
244 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
245 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
246 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
247 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
248 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
250 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
251 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
252 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
253 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
254 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
255 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
256 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
257 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
258 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
259 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
262 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
263 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
264 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
265 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
266 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
268 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Haywards Heat Town és Hemel Hempstead Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.