k, 2020 február 25. @ 09:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Romania FC vs. Torquay

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Romania FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Chipstead 2 : 1 Romania FC - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Torquay


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.12.14 Torquay 5 : 1 Alderschot 1.78 3.61 3.73
2 2020.01.11 Torquay 1 : 2 Halifax 1.91 3.47 3.51


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Romania FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Torquay

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
2 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
4 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
5 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
6 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
7 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
8 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
9 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
10 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
11 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
12 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
17 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
18 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
19 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
20 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
21 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
22 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
24 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
27 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
28 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
29 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
30 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
31 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
35 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
36 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
37 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
38 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
39 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
41 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
42 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
43 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
44 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
45 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
46 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
47 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
52 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
54 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
55 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
56 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
58 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
59 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
62 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
63 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
65 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
67 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
69 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
70 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
71 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
72 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
73 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
74 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
75 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
80 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
81 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
82 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
83 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
84 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
85 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
86 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
87 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
88 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
92 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
93 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
95 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
96 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
97 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
98 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
99 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
100 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
102 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
104 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
105 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
107 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
108 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
109 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
111 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
112 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
114 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
115 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
116 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
117 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
118 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
120 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
121 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
122 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
126 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
127 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
128 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
129 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
132 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
133 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
134 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
137 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
138 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
139 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
142 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
143 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
144 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
148 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
149 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
152 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
153 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
154 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
156 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
158 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
159 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
160 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
161 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
163 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
165 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
166 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
167 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
168 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
171 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
172 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
174 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
175 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
177 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
178 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
179 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
183 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
184 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
185 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
186 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
187 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
190 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
192 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
193 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
194 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
195 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
196 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
197 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
199 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
200 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
201 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
203 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
204 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
206 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
207 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
209 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
210 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
212 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
214 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
218 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
221 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
223 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
224 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
225 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
226 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
227 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
228 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
229 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
230 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
231 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
232 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
233 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
234 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
235 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
236 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
237 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
238 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
240 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
241 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
243 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
245 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
246 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
247 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
248 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
249 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
251 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
252 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
253 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
254 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
257 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
258 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
261 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
262 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
263 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
264 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
265 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
266 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
268 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
4 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
5 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
6 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
13 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
14 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
15 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
19 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
20 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
22 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
23 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
33 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
36 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
40 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
41 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
42 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
44 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
47 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
49 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
50 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
55 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
58 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
65 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
66 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
70 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
75 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
76 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
81 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
89 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
91 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
94 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
97 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
99 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
100 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
103 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
105 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
110 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
114 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
115 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
120 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
125 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
126 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
134 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
137 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
139 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
140 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
144 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
148 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
150 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
152 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
154 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
156 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
159 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
160 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
163 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
166 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
168 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
171 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
174 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
178 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
179 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
186 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
188 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
190 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
194 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
196 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
197 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
200 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
201 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
203 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
204 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
206 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
211 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
212 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
215 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
216 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
220 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
221 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
222 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
223 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
224 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
226 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
227 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
228 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
231 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
233 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
235 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
236 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
237 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
238 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
243 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
245 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
246 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
247 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
249 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
254 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
255 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
256 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
257 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
260 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
261 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
262 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
263 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
265 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
266 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
267 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
268 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
2 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
4 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
5 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
6 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
10 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
13 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
14 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
15 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
19 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
20 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
21 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
22 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
23 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
31 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
32 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
35 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
36 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
38 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
40 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
41 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
42 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
44 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
46 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
49 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
51 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
55 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
56 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
58 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
66 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
70 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
71 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
73 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
75 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
76 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
79 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
80 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
81 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
82 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
85 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
89 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
90 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
92 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
93 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
94 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
97 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
98 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
99 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
100 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
102 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
103 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
104 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
106 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
107 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
109 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
114 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
115 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
117 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
119 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
122 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
125 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
126 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
127 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
129 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
133 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
134 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
136 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
137 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
138 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
139 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
140 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
144 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
145 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
146 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
148 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
149 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
151 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
152 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
153 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
154 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
156 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
159 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
160 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
161 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
162 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
163 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
164 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
166 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
167 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
168 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
171 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
174 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
177 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
178 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
179 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
181 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
183 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
184 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
185 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
186 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
190 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
191 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
194 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
195 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
196 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
197 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
199 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
200 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
201 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
202 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
203 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
204 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
206 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
208 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
209 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
211 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
212 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
213 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
216 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
221 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
222 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
223 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
224 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
225 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
226 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
227 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
228 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
231 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
232 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
233 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
235 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
236 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
237 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
238 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
239 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
241 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
243 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
246 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
247 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
248 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
249 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
250 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
252 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
253 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
254 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
255 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
256 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
257 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
258 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
259 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
260 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
261 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
262 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
263 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
265 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
266 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
267 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
268 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Romania FC és Torquay egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.