k, 2019 augusztus 20. @ 01:29 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Greenwich Borough vs. Egham Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2018/2019


Greenwich Borough


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Greenwich Borough 4 : 1 Egham Town - - -
1 2018.10.27 Mildenhall Town FC 2 : 4 ot Greenwich Borough - - -
2 2018.11.10 Greenwich Borough 1 : 0 Bishop Storford - - -
3 2018.11.24 Truro City 3 : 0 Greenwich Borough 1.46 3.98 5.63


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Egham Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.10.13 Greenwich Borough 4 : 1 Egham Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.10.13 Greenwich Borough 4 : 1 Egham Town - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 27
Teljes 30
Tipp Hazai Nyer

Greenwich Borough

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 25% (1/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (3/15)
Második 33.33% (5/15)

Egham Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 0% (0/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leatherhead 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Droylsden 4 1 2 1 7:6 +1 0 2 2 -1
3 Bideford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Buxton 4 0 3 1 5:6 -1 0 1 3 -1
5 Salisbury 5 4 0 1 10:6 +4 0 1 4 -1
6 South Shields 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
7 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Maidenhead United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
9 Brighouse Town 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
10 Truro City 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
11 Hyde United 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
12 Brightlingsea Regent 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
13 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
14 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 =1
15 Barnet 5 3 2 0 11:8 +3 0 1 4 =1
16 Haywards Heat Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Maldon & Tiptree 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
18 Beaconsfield SYCOB 5 3 1 1 9:8 +1 0 1 4 -1
19 Horsham 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
20 Gainsborough 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
21 Sittingbourne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
22 Burgess Hill Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Dorchester 6 4 1 1 12:4 +8 0 3 3 -1
24 Melksham Town 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
25 Paulton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Halesowen Town 3 2 0 1 9:10 -1 0 0 3 -1
27 Basford United 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
28 Barwell 6 1 4 1 9:12 -3 0 3 3 -1
29 Leek Town 4 1 2 1 5:3 +2 0 3 1 -1
30 Darlington 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
33 Solihull 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
34 Hereford 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
35 Kendal Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Welling 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
37 VCD Athletic 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Witham Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
39 Blyth S. 4 3 0 1 8:2 +6 0 2 2 -1
40 Royston Town 4 2 1 1 9:5 +4 0 2 2 -1
41 Chelmsford City 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Bath City 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
43 Kings Langley 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Havant & W 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
45 Hartlepool 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
46 AFC Dunstable 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 +1
47 Whitehawk 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Kingstonian 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
49 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Pickering Town 7 3 3 1 13:8 +5 0 2 5 -1
51 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
52 Brackley Town 5 4 0 1 13:5 +8 0 1 4 -1
53 Farsley 5 3 1 1 13:5 +8 0 2 3 -1
54 Tadcaster Albion 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
55 Hemel Hempstead Town 5 3 1 1 11:12 -1 0 0 5 -1
56 Canvey 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
57 Atherton Collieries 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
58 Swindon Supermarine 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
59 Lewes 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
60 Morpeth Town 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Stamford 7 3 4 0 8:5 +3 0 6 1 =2
62 Dorking Wanderers 4 3 0 1 6:4 +2 0 2 2 -1
63 Hythe Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
64 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
65 Telford 7 5 0 2 13:9 +4 0 2 5 -2
66 Ossett United 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
67 Enfield 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
68 Clitheroe 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
69 Alderschot 2 0 1 1 3:10 -7 0 0 2 -1
70 Ashford Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
71 Eastleigh 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Grantham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 Chalfont St Peter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Totton AFC 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
75 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Larkhall Athletic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
77 Salford City 4 2 1 1 6:5 +1 0 2 2 -1
78 Billericay Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
79 Egham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Loughborough Dynamo 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
81 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kidderminster 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Pontefract Collieries 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Fleet Town 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
85 Soham Town Rangers 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
86 Bamber 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Slough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Hartley Wintney 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
89 Curzon Ashton 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Barrow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Bracknell Town 3 1 2 0 8:7 +1 0 0 3 =2
92 FC United Of Manchester 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Taunton Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Hertford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Concord Rangers 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Eastbourne 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
97 Wrexham 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
98 Slimbridge 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Bedford T. 9 5 3 1 24:11 +13 0 3 6 -1
100 East Thurrock United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Farnborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Gateshead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Folkestone 3 2 0 1 8:3 +5 0 1 2 -1
104 Spennymoor Town 4 3 0 1 16:4 +12 0 0 4 -1
105 Northwood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Altrincham 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
107 Ramsbottom United 12 6 5 1 27:17 +10 0 3 9 -1
108 Hastings Utd 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Weymouth 8 4 3 1 15:9 +6 0 3 5 -1
110 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Hendon 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
112 Romania FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Brentwood Town 4 2 1 1 10:8 +2 0 0 4 -1
114 Merthyr 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
115 Halifax 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
116 Peterborough Sports 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Prescot Cables 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
118 Wisbech 3 0 1 2 2:5 -3 0 2 1 -1
119 Worthing 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
120 Banbury United 3 1 1 1 4:3 +1 0 2 1 -1
121 Ware 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Grays 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Thatcham Town 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Chipstead 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
125 Kettering 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
126 Greenwich Borough 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
127 North Ferriby United 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
128 Southport 3 1 1 1 2:1 +1 0 3 0 -1
129 Herne Bay 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
130 Mickleover Sports 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 -1
131 Bromley 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
132 Leyton 7 6 0 1 11:3 +8 0 4 3 -1
133 Sevenoaks Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
134 Poole Town 4 2 1 1 10:7 +3 0 0 4 -1
135 Aveley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
136 Workington 6 3 2 1 10:5 +5 0 3 3 -1
137 Boreham Wood 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
138 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Belper Town 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
140 Marine 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Kempston Rovers 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
142 Lincoln United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Alfreton Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Aylesbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Frickley 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Harrogate Town 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
147 Chesterfield 3 2 0 1 6:3 +3 0 2 1 -1
148 Molesey 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
149 Metropolitan Police 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
150 Harlow Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
151 Margate 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Witton Albion 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
153 Hitchin 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Stratford Town 6 3 2 1 9:8 +1 0 3 3 -1
155 Maidstone United 7 2 4 1 10:9 +1 0 4 3 -1
156 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
157 Basildon United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Wingate & Finchley 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
159 Wealdstone 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 Spalding United 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Tonbridge Angels 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
162 East Grinstead Town 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
163 Needham Market 5 3 1 1 6:4 +2 0 4 1 -1
164 Ramsgate 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
165 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Barking 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Chorley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Hungerford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Bishop Storford 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
170 Wimborne Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
171 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Lancaster 5 3 1 1 7:6 +1 0 2 3 -1
173 Tilbury 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Leiston 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
175 Marlow 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
176 Three Bridges 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Matlock Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Coalville 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
179 Cleethorpes Town 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
180 Carlton Town 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
181 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Boston Utd. 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
183 AFC Mansfield 6 2 3 1 6:6 0 0 4 2 -1
184 Thame United 4 2 1 1 7:7 0 0 2 2 -1
185 Faversham Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Rushall Olympic 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
188 Whyteleafe 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
189 Nantwich Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Guiseley 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 South Park 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
192 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Cambridge City 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
194 Moneyfields 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
195 Stocksbridge Park Steels 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 +1
196 Chasetown 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
197 Stockport 8 5 2 1 19:6 +13 0 3 5 -1
198 Kidlington 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Frome Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Chester 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 -1
202 Mangotsfield United 3 1 2 0 6:3 +3 0 1 2 =2
203 Kings Lynn 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
204 Dunstable Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Gosport Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Hednesford 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
207 Dereham Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Chesham United 3 0 2 1 4:5 -1 0 2 1 -1
209 Hayes 6 4 1 1 8:5 +3 0 4 2 -1
210 Mildenhall Town FC 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
211 Yate Town 3 1 1 1 2:3 -1 0 3 0 -1
212 Hanwell Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Whitstable Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
214 Cirencester Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
215 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
216 Bedfont Sports 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
217 Walton Casuals 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
218 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
219 Sutton UTD 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
220 North Leigh 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 -1
221 Colwyn Bay 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
222 Hornchurch 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
223 St Neots Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
224 Stourbridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Dover Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
226 Marske United 5 3 1 1 9:7 +2 0 3 2 -1
227 AFC Fylde 8 5 3 0 20:10 +10 0 4 4 +2
228 Redditch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Newcastle Town 4 2 1 1 9:10 -1 0 0 4 -1
231 Nuneaton Borough 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
232 Torquay 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
233 Alvechurch 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
234 Cinderford Town 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
235 Biggleswade Town 5 4 0 1 9:5 +4 0 1 4 -1
236 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Whitby 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Corinthian Casuals 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Oxford City 4 2 1 1 6:2 +4 0 2 2 -1
240 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
241 Blackfield & Langley 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Lowestoft Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
243 Tiverton 3 1 1 1 8:5 +3 0 1 2 -1
244 Street 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
245 Ashton United 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
246 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
247 York 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
248 Phoenix Sports 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
249 Didcot Town 4 1 2 1 5:7 -2 0 1 3 -1
250 Carshalton Athletic 8 5 2 1 18:10 +8 0 2 6 -1
251 Tamworth 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
252 Corby Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Stalybridge 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 -1
254 Merstham 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
255 Gloucester City 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Gresley Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
258 Dartford 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
259 Staines Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Haringey Borough 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
261 St. Albans 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
262 Rushden 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
263 Yaxley 5 2 2 1 9:10 -1 0 2 3 -1
264 Harrow Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
265 Bognor Regis Town 3 0 2 1 5:7 -2 0 1 2 -1
266 Woking 3 1 2 0 6:4 +2 0 2 1 =2
267 Westfield Surrey 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
268 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Colwyn Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Bracknell Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Dover Athletic 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 AFC Fylde 6 4 2 0 12:0 +12 0 4 2 +1
6 Slimbridge 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Soham Town Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 Dunstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Grantham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Totton AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 Mildenhall Town FC 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 Billericay Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Whitstable Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Kidderminster 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Bedfont Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Clitheroe 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Guiseley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Bedworth United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dorking Wanderers 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
23 Chasetown 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Enfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Chester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Wimborne Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Welling 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Witham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Three Bridges 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Carlton Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
32 Hartlepool 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 AFC Mansfield 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
34 Kingstonian 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
35 Witton Albion 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Sittingbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Wingate & Finchley 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
39 Basford United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Bristol Manor Farm 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Droylsden 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
44 Buxton 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Kempston Rovers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Maidenhead United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
47 Truro City 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
48 Molesey 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Basingstoke Town 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
50 Aveley 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
51 Wisbech 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
52 Merstham 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 Grays 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Chipstead 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
55 Haringey Borough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Southport 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
57 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Leyton 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
59 Westfield Surrey 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Ramsbottom United 5 3 2 0 16:0 +16 0 1 4 =2
62 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Lowestoft Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Leamington 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Prescot Cables 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
67 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 North Leigh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Marske United 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
72 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Newcastle Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
74 Wrexham 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
75 Alvechurch 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Mangotsfield United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
78 Chalfont St Peter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Hednesford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Chesham United 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
81 Egham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Yate Town 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
83 Fleet Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
84 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Farsley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
87 Hemel Hempstead Town 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
88 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Lewes 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
90 Stocksbridge Park Steels 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
91 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Kidlington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Chippenham Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 VCD Athletic 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Lancaster 3 1 1 0 3:0 +3 0 1 2 -1
97 Leiston 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Kings Langley 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Coalville 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 Whitehawk 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Pickering Town 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 =1
103 Horsham 4 3 0 0 8:0 +8 0 1 3 -1
104 Basildon United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dorchester 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
106 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Leek Town 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
109 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Hereford 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
111 Bideford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Boreham Wood 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
113 Belper Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Alfreton Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Chesterfield 3 2 0 0 6:0 +6 0 2 1 -1
118 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Harlow Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Corby Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Thatcham Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Gresley Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Herne Bay 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
125 St. Albans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Poole Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
127 Woking 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
128 Biggleswade Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
129 Folkestone 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
130 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Blackfield & Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Weymouth 4 1 2 0 7:0 +7 0 1 3 -1
133 Ashton United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Frickley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Phoenix Sports 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Merthyr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Hartley Wintney 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Hornchurch 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
140 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Redditch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Bedford T. 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
144 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Alderschot 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
146 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dereham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Salford City 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
150 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Braintree Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Walton Casuals 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Nantwich Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Morpeth Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Cambridge City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Hythe Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
159 Stockport 4 2 1 0 11:0 +11 0 1 3 -1
160 Ossett United 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
161 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Blyth S. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
165 Chelmsford City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Cleethorpes Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Havant & W 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Thame United 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
169 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Beaconsfield SYCOB 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
171 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Maidstone United 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
173 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Barwell 2 0 2 0 5:0 +5 0 1 1 =2
176 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ramsgate 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
178 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Salisbury 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
181 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Aylesbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Hyde United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Metropolitan Police 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
185 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
186 Worthing 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
187 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
189 Kettering 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
190 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Yaxley 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
192 Bromley 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Spennymoor Town 4 3 0 0 16:0 +16 0 0 4 -1
195 Whitby 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Oxford City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
197 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Tiverton 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
199 Brentwood Town 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
200 York 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Peterborough Sports 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Carshalton Athletic 6 5 1 0 15:0 +15 0 2 4 =1
203 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 St Neots Town 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Barrow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 FC United Of Manchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Eastbourne 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
209 Cinderford Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
210 Farnborough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Ashford Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
212 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
213 Gosport Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Larkhall Athletic 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
215 Hayes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
216 Loughborough Dynamo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Cirencester Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Brackley Town 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
220 Whyteleafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Canvey 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
222 Swindon Supermarine 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
223 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Stamford 4 2 2 0 3:0 +3 0 4 0 =1
225 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Telford 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
227 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Radcliffe 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
229 Royston Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
230 Marlow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Matlock Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 AFC Dunstable 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
233 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
235 Stratford Town 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
236 Gainsborough 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
237 Burgess Hill Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
238 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
239 Halesowen Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
240 Needham Market 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
241 Darlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Barking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
244 Workington 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
245 South Shields 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
246 Marine 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Lincoln United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
249 Harrogate Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
250 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
251 Margate 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Banbury United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
253 Stalybridge 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
254 Gloucester City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
255 Greenwich Borough 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
256 Staines Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Mickleover Sports 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
258 Rushden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
259 Sevenoaks Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Bognor Regis Town 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
261 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Altrincham 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
264 Hastings Utd 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
265 Street 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Hendon 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
267 Didcot Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
268 Halifax 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton UTD 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
2 Colwyn Bay 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
3 Bracknell Town 2 1 1 0 7:5 +2 0 0 2 =1
4 Dover Athletic 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
5 AFC Fylde 2 1 1 0 10:7 +3 0 0 2 +1
6 Slimbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Nuneaton Borough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Soham Town Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Dunstable Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Grantham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Totton AFC 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
12 Mildenhall Town FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
13 Billericay Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
14 Whitstable Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
15 Kidderminster 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Bedfont Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Clitheroe 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
18 Rushall Olympic 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Atherton Collieries 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
20 Guiseley 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
21 Bedworth United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Dorking Wanderers 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
23 Chasetown 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
24 Enfield 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
25 Chester 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
26 Wimborne Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
27 Welling 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
28 Witham Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
29 Three Bridges 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
30 Bath City 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
31 Carlton Town 2 1 1 0 8:1 +7 0 1 1 =1
32 Hartlepool 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
33 AFC Mansfield 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
34 Kingstonian 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
35 Witton Albion 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
36 Sittingbourne 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Wingate & Finchley 4 2 1 0 10:8 +2 0 1 3 -1
39 Basford United 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
40 Tonbridge Angels 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
41 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
43 Droylsden 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
44 Buxton 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
45 Kempston Rovers 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
46 Maidenhead United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Truro City 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Molesey 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Aveley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Wisbech 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
52 Merstham 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Grays 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Chipstead 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
55 Haringey Borough 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
56 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Harrow Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Leyton 4 3 0 0 5:3 +2 0 2 2 -1
59 Westfield Surrey 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Ramsbottom United 7 3 3 0 20:8 +12 0 2 5 -1
62 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Lowestoft Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Romania FC 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Leamington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Prescot Cables 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
67 Tamworth 2 0 1 0 0:2 -2 0 2 0 -1
68 North Leigh 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
69 Slough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Curzon Ashton 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Marske United 3 2 0 0 7:4 +3 0 2 1 -1
72 Taunton Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Newcastle Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
74 Wrexham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Alvechurch 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 East Thurrock United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Mangotsfield United 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
78 Chalfont St Peter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Hednesford 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
80 Chesham United 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
81 Egham Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Yate Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Fleet Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
85 Faversham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Farsley 3 2 0 0 10:4 +6 0 1 2 -1
87 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 12:2 +10 0 0 1 =1
88 South Park 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
89 Lewes 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
90 Stocksbridge Park Steels 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 =1
91 Concord Rangers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Kidlington 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Chippenham Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 Hungerford Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
95 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Lancaster 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
97 Leiston 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
98 Kings Langley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Coalville 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
100 Whitehawk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Boston Utd. 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
102 Pickering Town 3 1 1 0 8:6 +2 0 0 3 -1
103 Horsham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Basildon United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Dorchester 3 1 1 0 7:3 +4 0 1 2 -1
106 Paulton Rovers 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
107 East Grinstead Town 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
108 Leek Town 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 =1
109 Chorley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Hereford 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Bideford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Boreham Wood 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
113 Belper Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Brighouse Town 2 1 0 0 5:7 -2 0 0 2 -1
115 Alfreton Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Kidsgrove Athletic 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
117 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Haywards Heat Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Harlow Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Corby Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Thatcham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Gresley Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Dartford 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
124 Herne Bay 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
125 St. Albans 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
126 Poole Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
127 Woking 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
128 Biggleswade Town 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
129 Folkestone 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
130 Northwood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Blackfield & Langley 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Weymouth 4 3 1 0 14:3 +11 0 2 2 =1
133 Ashton United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Frickley 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
135 Phoenix Sports 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
136 Merthyr 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
137 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
138 Hartley Wintney 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Hornchurch 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Stourbridge 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Hertford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Redditch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Bedford T. 5 1 3 0 13:8 +5 0 2 3 -1
144 Torquay 2 0 2 0 3:4 -1 0 0 2 =2
145 Alderschot 1 0 0 0 3:7 -4 0 0 1 -1
146 Eastleigh 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Dereham Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Salford City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Hanwell Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Braintree Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Walton Casuals 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
153 Tadcaster Albion 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
154 Weston Super Mare 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Nantwich Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Morpeth Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Cambridge City 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
158 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Stockport 4 3 1 0 12:2 +10 0 2 2 =1
160 Ossett United 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
161 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
162 Kendal Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Tilbury 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Blyth S. 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
165 Chelmsford City 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
166 Cleethorpes Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
167 Havant & W 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
168 Thame United 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
169 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Beaconsfield SYCOB 3 1 1 0 5:6 -1 0 1 2 -1
171 Hitchin 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Maidstone United 3 0 3 0 8:3 +5 0 3 0 =3
173 Melksham Town 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
174 Wealdstone 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
175 Barwell 4 1 2 0 9:7 +2 0 2 2 -1
176 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Ramsgate 2 0 1 0 1:7 -6 0 1 1 -1
178 Leatherhead 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
179 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Salisbury 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
181 Skelmersdale United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Aylesbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Hyde United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Metropolitan Police 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
185 Barnet 2 0 2 0 7:4 +3 0 1 1 =2
186 Worthing 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
187 Ware 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Berkhamsted Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
189 Kettering 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 North Ferriby United 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
191 Yaxley 3 1 1 0 7:8 -1 0 1 2 -1
192 Bromley 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
193 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Spennymoor Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Whitby 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
196 Oxford City 3 1 1 0 3:2 +1 0 2 1 -1
197 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Tiverton 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
199 Brentwood Town 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
200 York 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
201 Peterborough Sports 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Carshalton Athletic 2 0 1 0 9:4 +5 0 0 2 -1
203 Bamber 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 St Neots Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
205 Barrow 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 FC United Of Manchester 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Eastbourne 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
209 Cinderford Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
210 Farnborough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Ashford Town 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
212 Kings Lynn 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
213 Gosport Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Hayes 5 4 0 0 8:5 +3 0 3 2 -1
216 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
217 Pontefract Collieries 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Cirencester Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
219 Brackley Town 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
220 Whyteleafe 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
221 Canvey 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Moneyfields 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
224 Stamford 3 1 2 0 5:4 +1 0 2 1 =1
225 Frome Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Telford 5 4 0 0 13:4 +9 0 2 3 -1
227 Bishop Storford 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
228 Radcliffe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Royston Town 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
230 Marlow 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
231 Matlock Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 AFC Dunstable 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
233 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Dulwich Hamlet 2 0 1 0 2:3 -1 0 2 0 -1
235 Stratford Town 3 1 1 0 5:6 -1 0 2 1 -1
236 Gainsborough 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Burgess Hill Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
238 Spalding United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
239 Halesowen Town 2 1 0 0 8:8 0 0 0 2 -1
240 Needham Market 4 2 1 0 4:4 0 0 3 1 -1
241 Darlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
242 Barking 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
243 Solihull 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +1
244 Workington 3 1 1 0 4:5 -1 0 1 2 -1
245 South Shields 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
246 Marine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Lincoln United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Brightlingsea Regent 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
249 Harrogate Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
250 Maldon & Tiptree 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
251 Margate 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Banbury United 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
253 Stalybridge 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
254 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
255 Greenwich Borough 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
256 Staines Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Mickleover Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
258 Rushden 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
259 Sevenoaks Town 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
260 Bognor Regis Town 2 0 1 0 4:4 0 0 1 1 -1
261 Gateshead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Corinthian Casuals 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Altrincham 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Hastings Utd 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
265 Street 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
266 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Didcot Town 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 -1
268 Halifax 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Greenwich Borough és Egham Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.