k, 2020 február 25. @ 09:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Atherton Collieries vs. Grantham Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Atherton Collieries


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Atherton Collieries 3 : 2 Scarborough 2.40 3.60 2.40
2 2019.11.09 Atherton Collieries 2 : 1 Morpeth Town 2.88 3.70 2.00
3 2019.11.23 Atherton Collieries 1 : 0 Boston Utd. 3.64 3.85 1.76
1 2019.12.17 Atherton Collieries 2 : 2 Barrow 4.70 4.28 1.53
1 2020.01.07 Barrow 2 : 0 Atherton Collieries 1.27 5.43 8.15


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 32
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 22

Grantham Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Grantham Town 5 : 3 Rushall Olympic - - -
2 2019.11.09 Halesowen Town 2 : 1 Grantham Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 32
Teljes 10
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Atherton Collieries

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 20% (1/5)
Vereség 20% (1/5)

Nyerési küszöb
1 gól 60% (3/5)
2 vagy több gól 0% (0/5)

Rúgott gól/játék 1.60
Kapott gól/játék 1.40
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 20% (1/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 75% (3/4)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 1 0 2 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 40% (2/5) 60% (3/5)
Döntetlen 40% (2/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (3/15)
Második 80% (12/15)

Grantham Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
3 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
4 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
6 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
7 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
8 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
9 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
10 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
11 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
12 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
13 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
17 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
18 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
19 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
23 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
24 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
26 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
27 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
28 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
29 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
30 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
33 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
34 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
36 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
37 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
38 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
39 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
42 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
43 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
44 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
46 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
48 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
52 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
54 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
56 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
57 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
59 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
61 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
63 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
65 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
66 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
67 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
68 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
69 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
70 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
73 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
75 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
76 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
78 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
80 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
82 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
83 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
84 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
85 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
86 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
88 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
90 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
91 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
93 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
94 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
96 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
97 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
99 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
102 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
103 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
104 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
106 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
108 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
109 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
110 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
111 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
112 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
115 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
116 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
117 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
118 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
119 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
121 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
124 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
126 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
128 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
130 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
132 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
133 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
135 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
136 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
139 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
140 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
143 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
144 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
146 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
148 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
149 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
150 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
151 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
152 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
154 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
155 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
156 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
158 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
159 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
161 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
163 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
167 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
169 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
170 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
172 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
173 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
174 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
175 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
176 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
177 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
182 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
183 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
184 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
186 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
190 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
191 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
193 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
194 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
195 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
196 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
198 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
199 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
200 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
201 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
202 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
203 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
204 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
205 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
206 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
207 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
209 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
212 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
213 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
215 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
216 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
217 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
218 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
220 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
221 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
226 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
227 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
228 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
229 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
230 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
231 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
232 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
233 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
234 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
235 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
237 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
238 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
239 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
240 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
241 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
243 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
245 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
246 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
247 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
249 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
250 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
251 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
253 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
254 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
255 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
257 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
258 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
259 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
260 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
261 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
262 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
263 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
264 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
265 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
266 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
268 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
4 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
7 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
10 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
12 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
22 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
28 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
32 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
33 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
34 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
38 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
39 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
42 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
45 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
47 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
48 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
56 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
57 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
58 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
59 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
60 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
66 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
67 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
73 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
76 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
77 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
78 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
79 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
85 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
88 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
89 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
93 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
102 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
104 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
107 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
111 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
112 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
115 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
116 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
117 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
118 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
122 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
124 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
128 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
130 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
133 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
137 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
140 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
142 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
145 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
152 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
156 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
157 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
159 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
160 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
164 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
168 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
169 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
173 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
175 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
177 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
180 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
182 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
194 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
198 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
202 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
203 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
205 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
208 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
209 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
211 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
212 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
214 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
215 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
217 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
221 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
222 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
223 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
224 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
228 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
229 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
231 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
232 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
234 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
235 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
237 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
239 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
240 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
243 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
244 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
245 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
246 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
249 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
251 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
256 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
259 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
262 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
264 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
265 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
266 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
267 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
268 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
2 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
3 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
4 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
7 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
9 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
10 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
11 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
12 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
13 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
16 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
19 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
20 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
21 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
22 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
24 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
28 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
30 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
32 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
34 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
38 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
39 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
42 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
43 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
44 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
47 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
50 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
52 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
55 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
56 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
57 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
59 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
60 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
63 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
64 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
65 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
67 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
68 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
73 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
74 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
76 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
77 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
78 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
79 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
81 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
83 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
84 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
85 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
86 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
88 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
89 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
93 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
96 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
97 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
98 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
100 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
102 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
103 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
104 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
105 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
107 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
112 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
113 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
114 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
116 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
117 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
118 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
119 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
121 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
124 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
125 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
127 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
130 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
133 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
135 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
137 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
138 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
139 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
140 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
143 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
145 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
148 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
152 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
153 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
156 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
157 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
158 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
159 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
160 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
163 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
164 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
166 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
168 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
169 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
170 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
173 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
175 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
176 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
177 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
178 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
179 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
180 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
182 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
183 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
184 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
188 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
189 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
191 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
194 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
196 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
198 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
202 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
203 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
205 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
208 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
209 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
211 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
212 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
213 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
214 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
218 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
220 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
221 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
222 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
223 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
224 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
225 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
228 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
229 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
231 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
232 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
233 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
234 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
236 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
237 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
238 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
239 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
240 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
241 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
242 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
243 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
244 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
245 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
246 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
249 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
251 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
254 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
255 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
256 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
258 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
259 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
260 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
262 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
263 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
264 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
265 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
266 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
267 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
268 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Atherton Collieries és Grantham Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.