sze, 2020 április 08. @ 04:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

South Shields vs. Ashford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


South Shields


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67
2 2019.11.09 South Shields 4 : 0 Rushden - - -
3 2019.11.26 Stourbridge 1 : 1 South Shields 4.01 3.68 1.74
3 2019.12.03 South Shields 4 : 0 Stourbridge 1.48 4.20 5.39
1 2019.12.14 South Shields 2 : 2 Southport 2.04 3.53 3.01
1 2019.12.17 Southport 3 : 1 South Shields 1.97 3.63 3.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Ashford


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Ashford 2 : 2 Witham Town - - -
2 2019.10.15 Witham Town 0 : 2 ot Ashford - - -
1 2019.10.26 Ashford 1 : 2 Barton Rovers - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 6
Teljes 1
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

South Shields

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 100% (6/6) 0% (0/6)
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 4 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (4/6) 50% (3/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (12/20)
Második 40% (8/20)

Ashford

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 0% (0/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (3/9)
Második 44.44% (4/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
2 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
3 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
7 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
9 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
11 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
12 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
13 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
14 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
15 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
16 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
17 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
19 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
20 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
22 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
26 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
28 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
29 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
31 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
32 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
33 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
34 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
37 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
39 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
43 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
47 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
49 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
50 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
54 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
56 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
57 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
58 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
59 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
61 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
62 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
63 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
64 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
65 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
67 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
68 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
69 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
72 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
73 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
74 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
75 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
77 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
78 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
79 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
80 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
81 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
82 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
83 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
84 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
90 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
91 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
92 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
93 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
94 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
95 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
97 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
98 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
99 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
100 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
101 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
102 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
104 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
105 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
108 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
110 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
111 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
114 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
115 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
120 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
121 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
122 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
123 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
124 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
126 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
127 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
128 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
129 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
130 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
131 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
133 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
135 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
136 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
137 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
138 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
140 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
141 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
142 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
144 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
146 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
148 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
149 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
150 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
151 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
153 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
155 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
156 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
157 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
158 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
159 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
160 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
161 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
162 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
163 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
164 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
165 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
168 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
169 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
170 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
172 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
173 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
175 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
177 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
178 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
179 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
183 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
184 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
185 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
188 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
190 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
192 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
193 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
194 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
195 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
197 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
198 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
199 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
200 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
201 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
202 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
203 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
204 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
206 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
211 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
213 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
215 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
216 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
218 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
220 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
222 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
224 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
225 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
227 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
229 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
230 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
231 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
233 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
234 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
235 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
236 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
237 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
238 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
239 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
240 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
242 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
243 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
244 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
246 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
247 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
248 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
249 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
250 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
251 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
252 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
254 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
255 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
256 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
257 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
258 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
259 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
260 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
261 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
263 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
264 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
265 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
266 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
268 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
2 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
4 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
5 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
7 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
9 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
10 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
13 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
16 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
20 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
21 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
24 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
32 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
37 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
43 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
44 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
50 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
55 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
56 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
57 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
58 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
59 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
62 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
66 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
67 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
68 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
71 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
72 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
75 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
76 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
78 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
80 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
85 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
90 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
91 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
95 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
96 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
100 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
101 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
103 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
107 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
110 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
113 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
115 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
119 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
120 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
122 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
123 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
128 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
129 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
137 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
139 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
140 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
142 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
143 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
144 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
149 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
150 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
152 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
159 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
164 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
166 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
168 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
169 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
172 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
176 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
177 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
178 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
182 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
189 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
190 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
194 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
197 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
199 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
204 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
206 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
207 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
208 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
209 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
210 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
213 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
216 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
222 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
225 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
226 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
227 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
228 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
230 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
231 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
232 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
233 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
235 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
236 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
238 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
240 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
242 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
243 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
244 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
245 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
247 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
248 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
250 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
252 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
255 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
256 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
259 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
261 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
263 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
266 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
267 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
268 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
2 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
3 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
5 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
7 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
8 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
10 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
13 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
15 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
16 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
21 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
22 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
23 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
24 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
26 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
27 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
32 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
34 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
35 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
37 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
39 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
40 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
43 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
44 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
46 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
50 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
51 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
54 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
55 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
57 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
58 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
59 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
62 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
65 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
66 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
67 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
68 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
71 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
72 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
73 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
75 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
76 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
80 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
84 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
85 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
86 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
87 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
90 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
91 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
93 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
94 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
95 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
96 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
97 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
100 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
101 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
103 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
106 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
107 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
109 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
110 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
112 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
113 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
117 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
118 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
119 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
120 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
122 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
123 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
129 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
131 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
132 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
137 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
139 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
140 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
141 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
142 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
144 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
149 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
152 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
153 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
155 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
156 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
157 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
159 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
162 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
164 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
165 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
166 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
167 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
168 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
169 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
170 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
171 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
172 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
173 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
176 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
177 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
179 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
180 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
182 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
186 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
187 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
188 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
189 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
190 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
191 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
192 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
194 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
195 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
197 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
198 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
199 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
203 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
204 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
205 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
206 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
207 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
208 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
209 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
210 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
212 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
213 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
215 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
216 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
217 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
221 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
222 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
225 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
226 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
227 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
228 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
229 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
230 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
231 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
232 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
233 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
234 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
236 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
237 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
238 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
240 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
241 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
242 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
243 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
244 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
245 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
247 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
248 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
250 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
251 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
252 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
253 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
254 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
255 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
256 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
258 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
260 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
261 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
263 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
265 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
267 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
268 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul South Shields és Ashford egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.