sze, 2020 április 08. @ 03:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

South Shields vs. Solihull

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


South Shields


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67
2 2019.11.09 South Shields 4 : 0 Rushden - - -
3 2019.11.26 Stourbridge 1 : 1 South Shields 4.01 3.68 1.74
3 2019.12.03 South Shields 4 : 0 Stourbridge 1.48 4.20 5.39
1 2019.12.14 South Shields 2 : 2 Southport 2.04 3.53 3.01
1 2019.12.17 Southport 3 : 1 South Shields 1.97 3.63 3.09


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Solihull


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.12.14 Solihull 2 : 2 Darlington 1.47 4.31 5.17
1 2020.01.08 Darlington 1 : 0 Solihull 3.09 3.49 2.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 26
Teljes 16
Tipp Hazai Nyer

South Shields

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Teljes 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 100% (6/6) 0% (0/6)
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 50% (3/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 4 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (4/6) 50% (3/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (12/20)
Második 40% (8/20)

Solihull

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
4 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
5 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
6 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
7 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
8 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
9 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
11 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
13 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
15 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
16 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
17 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
22 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
23 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
26 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
27 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
28 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
31 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
32 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
34 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
36 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
38 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
40 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
41 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
43 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
44 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
47 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
48 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
49 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
50 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
51 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
52 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
55 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
56 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
58 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
59 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
60 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
62 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
64 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
66 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
67 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
70 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
73 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
74 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
75 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
76 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
77 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
78 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
79 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
80 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
83 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
84 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
85 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
88 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
89 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
92 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
94 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
95 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
97 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
99 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
101 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
107 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
109 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
110 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
111 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
113 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
114 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
116 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
119 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
120 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
121 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
122 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
123 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
124 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
126 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
127 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
128 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
131 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
133 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
134 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
135 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
136 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
137 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
138 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
139 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
140 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
141 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
142 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
143 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
144 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
145 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
146 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
147 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
150 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
151 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
152 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
153 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
154 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
155 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
157 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
158 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
159 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
160 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
161 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
162 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
163 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
167 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
168 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
169 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
170 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
174 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
175 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
179 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
180 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
181 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
183 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
184 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
185 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
186 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
187 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
188 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
189 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
191 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
192 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
193 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
194 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
197 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
198 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
201 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
202 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
203 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
204 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
205 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
207 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
209 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
210 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
211 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
212 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
214 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
215 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
216 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
217 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
218 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
219 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
220 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
221 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
222 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
223 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
224 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
225 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
227 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
228 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
229 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
230 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
231 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
232 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
233 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
234 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
235 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
237 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
238 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
240 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
241 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
243 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
244 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
245 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
246 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
247 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
248 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
249 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
252 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
253 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
254 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
255 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
257 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
259 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
260 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
261 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
262 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
263 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
265 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
267 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
268 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
4 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
5 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
6 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
7 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
9 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
15 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
19 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
20 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
23 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
24 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
35 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
36 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
39 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
42 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
43 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
46 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
47 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
51 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
52 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
55 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
56 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
65 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
66 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
69 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
71 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
73 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
76 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
77 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
80 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
81 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
88 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
93 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
96 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
97 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
101 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
104 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
105 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
107 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
109 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
116 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
118 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
122 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
123 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
124 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
126 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
131 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
132 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
136 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
137 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
141 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
148 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
150 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
155 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
157 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
159 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
162 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
164 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
165 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
167 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
168 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
171 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
175 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
183 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
186 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
189 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
191 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
192 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
195 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
202 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
205 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
206 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
211 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
216 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
217 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
218 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
220 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
222 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
224 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
225 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
226 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
228 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
229 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
231 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
233 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
235 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
239 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
240 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
241 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
243 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
245 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
247 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
248 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
250 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
251 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
252 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
253 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
254 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
255 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
257 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
261 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
262 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
263 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
265 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
266 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
267 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
268 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
2 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
4 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
6 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
7 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
9 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
10 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
12 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
14 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
15 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
17 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
18 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
19 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
20 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
21 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
24 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
28 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
31 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
34 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
35 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
39 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
40 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
42 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
43 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
44 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
46 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
47 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
49 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
50 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
52 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
55 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
57 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
60 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
61 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
62 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
65 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
66 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
69 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
71 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
72 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
73 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
74 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
76 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
79 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
80 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
81 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
86 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
88 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
89 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
93 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
94 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
96 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
97 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
98 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
99 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
100 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
103 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
104 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
105 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
106 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
107 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
111 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
116 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
118 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
119 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
122 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
123 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
124 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
126 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
127 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
130 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
131 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
132 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
136 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
137 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
139 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
141 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
142 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
148 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
149 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
151 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
153 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
155 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
156 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
157 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
158 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
159 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
160 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
161 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
162 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
164 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
165 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
166 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
167 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
168 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
171 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
172 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
174 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
175 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
178 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
183 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
186 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
187 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
190 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
191 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
192 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
194 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
195 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
197 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
202 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
205 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
206 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
207 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
210 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
215 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
216 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
218 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
220 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
222 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
223 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
225 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
226 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
227 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
228 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
229 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
231 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
233 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
234 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
238 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
239 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
240 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
241 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
242 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
243 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
244 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
245 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
246 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
247 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
251 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
252 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
253 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
254 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
255 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
256 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
257 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
258 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
259 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
261 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
262 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
263 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
264 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
265 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
267 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
268 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul South Shields és Solihull egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.