v, 2020 január 26. @ 07:43 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hartley Wintney vs. Warrington Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Hartley Wintney


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Poole Town 0 : 1 Hartley Wintney 1.85 3.60 3.40
2 2019.11.09 Westfields 1 : 1 Hartley Wintney - - -
2 2019.11.12 Hartley Wintney 2 : 1 Westfields 1.89 3.72 3.41
3 2019.11.23 Eastbourne 3 : 1 Hartley Wintney 1.57 4.30 4.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 26

Warrington Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Warrington Town 0 : 1 Ashton United - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 26
Tipp Hazai Nyer

Hartley Wintney

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)

Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 50% (2/4)
Döntetlen 75% (3/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)

Warrington Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
2 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
3 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
4 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
9 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
12 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
13 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
14 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
16 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
17 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
22 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
23 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
24 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
25 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
26 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
28 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
29 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
31 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
32 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
33 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
34 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
35 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
36 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
38 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
39 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
43 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
44 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
45 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
47 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
48 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
49 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
50 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
51 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
56 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
57 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
58 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
59 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
60 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
64 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
65 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
66 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
68 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
69 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
70 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
72 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
73 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
74 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
75 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
76 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
78 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
80 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
81 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
82 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
85 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
86 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
87 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
88 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
91 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
92 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
93 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
94 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
95 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
97 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
98 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
99 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
102 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
103 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
104 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
106 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
107 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
109 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
110 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
111 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
112 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
113 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
115 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
116 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
118 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
120 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
121 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
122 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
123 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
124 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
125 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
126 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
127 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
128 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
130 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
131 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
132 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
134 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
137 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
138 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
139 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
141 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
143 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
144 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
146 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
149 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
151 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
152 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
154 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
156 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
157 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
158 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
161 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
163 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
165 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
166 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
167 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
168 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
169 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
172 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
173 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
174 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
177 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
179 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
181 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
182 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
183 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
184 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
185 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
187 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
189 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
190 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
192 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
193 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
194 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
196 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
197 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
198 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
200 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
202 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
204 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
205 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
206 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
207 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
208 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
212 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
213 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
214 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
215 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
217 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
218 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
219 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
221 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
223 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
224 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
226 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
227 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
229 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
230 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
232 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
233 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
235 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
236 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
237 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
238 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
240 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
243 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
246 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
247 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
248 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
249 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
250 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
251 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
252 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
253 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
254 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
256 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
258 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
259 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
260 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
262 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
264 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
266 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
267 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
268 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
3 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
6 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
10 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
11 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
17 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
18 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
24 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
25 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
26 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
28 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
31 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
33 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
34 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
37 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
41 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
43 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
44 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
52 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
57 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
58 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
59 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
62 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
67 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
68 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
69 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
71 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
74 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
79 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
84 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
94 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
95 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
96 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
107 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
108 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
110 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
111 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
115 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
119 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
121 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
125 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
127 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
128 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
134 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
135 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
140 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
145 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
146 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
151 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
154 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
155 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
156 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
158 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
161 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
164 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
170 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
171 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
174 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
175 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
176 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
177 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
178 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
179 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
182 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
185 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
190 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
191 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
193 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
196 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
197 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
204 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
209 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
213 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
216 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
217 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
221 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
225 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
228 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
230 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
231 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
233 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
234 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
235 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
236 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
238 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
240 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
241 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
242 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
243 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
246 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
248 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
250 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
251 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
252 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
254 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
255 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
256 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
257 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
258 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
259 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
262 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
263 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
264 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
265 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
266 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
2 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
4 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
6 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
8 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
10 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
11 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
12 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
15 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
17 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
19 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
21 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
24 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
25 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
26 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
28 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
30 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
31 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
32 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
33 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
34 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
37 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
39 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
40 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
41 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
42 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
43 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
50 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
52 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
53 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
57 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
58 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
59 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
61 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
62 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
63 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
64 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
67 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
68 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
71 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
74 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
75 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
79 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
86 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
89 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
92 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
94 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
96 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
97 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
99 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
101 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
102 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
104 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
107 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
108 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
109 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
110 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
111 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
115 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
118 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
120 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
123 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
124 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
127 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
128 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
129 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
131 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
133 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
134 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
135 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
136 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
137 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
139 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
141 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
142 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
145 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
148 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
154 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
155 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
156 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
157 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
158 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
160 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
161 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
162 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
163 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
164 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
166 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
170 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
171 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
172 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
174 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
175 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
176 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
177 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
179 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
181 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
182 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
183 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
184 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
185 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
186 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
190 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
191 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
193 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
194 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
196 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
197 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
200 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
201 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
204 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
207 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
209 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
211 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
213 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
214 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
215 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
216 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
217 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
218 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
220 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
221 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
224 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
227 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
228 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
230 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
231 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
232 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
233 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
235 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
236 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
238 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
239 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
240 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
241 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
242 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
243 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
244 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
245 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
246 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
247 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
250 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
252 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
253 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
254 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
255 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
256 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
257 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
258 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
259 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
261 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
262 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
265 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
266 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
267 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Hartley Wintney és Warrington Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.