k, 2020 február 25. @ 10:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hartley Wintney vs. Stamford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Hartley Wintney


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Poole Town 0 : 1 Hartley Wintney 1.85 3.60 3.40
2 2019.11.09 Westfields 1 : 1 Hartley Wintney - - -
2 2019.11.12 Hartley Wintney 2 : 1 Westfields 1.89 3.72 3.41
3 2019.11.23 Eastbourne 3 : 1 Hartley Wintney 1.57 4.30 4.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 26

Stamford


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Belper Town 0 : 3 Stamford - - -
1 2019.10.29 Halesowen Town 2 : 2 Stamford 1.85 3.80 3.25
1 2019.11.05 Stamford 0 : 3 Halesowen Town 2.25 3.70 2.50


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -11
Teljes 6
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Hartley Wintney

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)

Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 50% (2/4)
Döntetlen 75% (3/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)

Stamford

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 30% (3/10)
Második 70% (7/10)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
2 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
4 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
8 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
9 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
11 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
12 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
13 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
14 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
15 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
17 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
18 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
19 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
21 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
22 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
23 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
25 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
26 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
27 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
28 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
30 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
32 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
33 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
35 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
36 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
37 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
38 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
39 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
40 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
42 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
44 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
47 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
49 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
52 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
54 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
57 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
59 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
60 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
61 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
63 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
67 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
68 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
70 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
72 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
74 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
75 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
76 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
77 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
78 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
79 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
80 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
82 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
83 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
84 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
85 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
86 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
88 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
89 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
91 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
92 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
93 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
95 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
97 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
99 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
102 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
103 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
104 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
106 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
107 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
109 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
111 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
114 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
115 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
118 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
120 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
123 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
124 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
125 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
126 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
127 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
128 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
129 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
131 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
134 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
135 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
137 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
139 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
140 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
142 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
143 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
144 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
149 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
153 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
154 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
156 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
157 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
158 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
163 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
164 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
166 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
167 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
168 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
169 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
170 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
172 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
173 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
174 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
175 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
176 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
178 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
179 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
182 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
183 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
184 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
185 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
187 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
188 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
189 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
190 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
191 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
192 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
195 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
196 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
197 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
198 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
199 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
200 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
201 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
203 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
205 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
209 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
210 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
214 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
216 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
217 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
218 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
219 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
220 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
221 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
222 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
223 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
224 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
225 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
227 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
228 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
229 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
230 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
231 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
232 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
233 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
234 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
236 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
237 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
238 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
239 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
240 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
241 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
242 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
243 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
244 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
245 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
246 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
249 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
250 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
251 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
252 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
253 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
254 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
255 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
256 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
257 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
258 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
259 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
260 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
261 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
262 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
263 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
264 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
265 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
266 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
267 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
268 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
3 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
6 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
7 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
16 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
18 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
19 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
20 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
25 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
30 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
31 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
34 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
35 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
36 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
38 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
41 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
42 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
47 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
48 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
52 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
53 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
56 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
67 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
69 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
71 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
75 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
76 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
78 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
79 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
82 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
83 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
84 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
87 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
92 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
94 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
98 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
102 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
103 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
104 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
105 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
107 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
109 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
110 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
112 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
114 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
116 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
118 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
120 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
125 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
127 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
128 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
136 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
137 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
142 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
143 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
147 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
148 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
149 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
153 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
154 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
155 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
163 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
164 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
171 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
172 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
176 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
177 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
183 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
188 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
189 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
190 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
191 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
194 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
196 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
198 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
199 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
202 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
204 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
207 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
214 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
215 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
225 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
226 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
228 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
229 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
230 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
231 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
232 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
233 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
234 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
235 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
239 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
240 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
241 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
243 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
246 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
247 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
248 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
249 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
251 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
253 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
254 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
255 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
256 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
257 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
260 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
261 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
262 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
263 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
264 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
265 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
266 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
3 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
6 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
7 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
8 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
9 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
11 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
15 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
16 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
19 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
20 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
21 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
24 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
25 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
26 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
27 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
28 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
30 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
31 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
33 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
34 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
35 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
36 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
38 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
41 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
42 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
43 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
44 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
45 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
47 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
48 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
49 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
51 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
52 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
53 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
56 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
59 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
61 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
63 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
64 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
65 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
66 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
67 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
69 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
71 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
72 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
75 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
76 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
78 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
80 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
81 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
82 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
84 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
85 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
89 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
90 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
92 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
93 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
94 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
95 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
98 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
102 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
103 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
104 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
105 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
106 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
107 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
110 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
112 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
114 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
115 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
118 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
120 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
121 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
125 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
127 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
128 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
129 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
130 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
131 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
134 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
136 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
137 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
138 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
139 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
143 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
144 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
147 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
148 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
149 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
150 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
151 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
152 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
153 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
154 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
155 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
159 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
160 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
162 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
163 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
164 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
170 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
171 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
172 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
175 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
176 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
177 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
181 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
182 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
187 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
189 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
190 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
191 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
193 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
194 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
195 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
198 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
200 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
202 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
204 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
205 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
207 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
209 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
210 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
215 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
218 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
220 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
221 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
223 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
224 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
225 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
226 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
227 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
228 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
229 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
230 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
231 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
232 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
233 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
234 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
235 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
239 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
240 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
241 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
242 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
243 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
244 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
245 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
246 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
247 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
248 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
249 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
251 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
253 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
254 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
256 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
257 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
258 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
259 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
260 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
261 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
262 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
263 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
264 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
265 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
267 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
268 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Hartley Wintney és Stamford egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.