v, 2023 január 29. @ 04:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Banbury United vs. Coalville

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2022/2023


Banbury United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2022.11.19 Banbury United 6 : 0 Stowmarket Town 1.50 4.21 4.83
3 2022.12.20 Banbury United 4 : 3 Bognor Regis Town 1.59 3.93 4.70
4  2023.01.31 Banbury United - : - Coalville 2.03 3.50 2.93


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Coalville


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2022.10.08 Coalville 4 : 1 Ilkeston Town 2.01 3.91 2.87
1 2022.10.29 Dunston UTS 1 : 3 Coalville 4.51 4.08 1.55
2 2022.11.19 Coalville 2 : 0 Hednesford 1.58 3.79 4.56
3 2022.12.20 Chesterfield 1 : 3 Coalville 1.62 3.96 4.24
4  2023.01.31 Banbury United - : - Coalville 2.03 3.50 2.93


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 50

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -9
Teljes -23
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Banbury United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 6.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 23.08% (3/13)
Második 76.92% (10/13)

Coalville

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 100% (4/4)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.75
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 2 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (4/4) 100% (4/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (6/15)
Második 60% (9/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cirencester Town 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
2 Margate 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Biggleswade United 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
4 Needham Market 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Witton Albion 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
6 Slough 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
7 Yaxley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Chorley 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
9 Maidstone United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
10 Gresley Rovers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Spennymoor Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
13 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Taunton Town 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
15 Widnes 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
16 Highworth Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Yate Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Darlington 3 2 0 1 8:4 +4 0 0 3 -1
19 Larkhall Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Mossley AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Haringey Borough 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Newcastle Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Potters Bar Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Hitchin 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Boldmere St. Michaels 2 1 1 0 5:4 +1 0 1 1 =1
26 Poole Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Radcliffe 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
28 Canvey 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Alvechurch 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
30 North Leigh 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
31 Totton AFC 4 3 0 1 6:5 +1 0 1 3 -1
32 Lewes 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 =1
33 Sheppey United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Sittingbourne 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
35 Stamford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Oldham 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
37 Littlehampton Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
38 Lincoln United 3 1 1 1 5:6 -1 0 1 2 -1
39 Nuneaton Borough 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Warrington Town 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
42 Heybridge 6 5 1 0 12:3 +9 0 2 4 =1
43 Consett 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
44 Chertsey Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Grays 4 2 1 1 7:2 +5 0 2 2 -1
47 Hadley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Beaconsfield SYCOB 3 1 2 0 5:3 +2 0 1 2 =1
49 Belper Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
50 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Ossett United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
52 VCD Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Southport 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Warrington Rylands 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
55 Dereham Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
56 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
57 Scunthorpe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Glossop North End 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Coleshill Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
60 Bognor Regis Town 4 2 1 1 8:7 +1 0 1 3 -1
61 Chester 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
62 Basford United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Harrow Borough 4 3 1 0 10:5 +5 0 1 3 +3
64 Ashford 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
65 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 AFC Dunstable 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 -1
67 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Gosport Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Blyth S. 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
70 Dunston UTS 4 2 1 1 6:4 +2 0 1 3 -1
71 Hebburn Town 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
72 Swindon Supermarine 4 3 0 1 13:2 +11 0 0 4 -1
73 Alfreton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
74 North Shields 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
75 South Shields 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
76 St. Albans 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Kidderminster 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
78 Three Bridges 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
79 Matlock Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
80 Kings Langley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
81 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Sudbury 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Kings Lynn 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
84 East Grinstead Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
85 Thame United 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
86 Sheffield 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
87 Altrincham 2 2 0 0 4:2 +2 0 1 1 +2
88 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Bideford 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
90 Chipstead 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
91 Weymouth 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Chichester City 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Chatham Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
94 Hendon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Grimsby 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 South Park 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Basingstoke Town 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
99 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
100 Long Eaton United 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
101 Barwell 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Carshalton Athletic 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Bishop Storford 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
104 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Sholing 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Lancaster 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
108 Sevenoaks Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
109 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Nantwich Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Kettering 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Peterborough Sports 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
113 Hartley Wintney 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
114 Coalville 4 4 0 0 12:3 +9 0 1 3 +4
115 Hashtag United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
117 Leek Town 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
118 Southend 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
119 Kingstonian 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
120 Tamworth 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
121 Herne Bay 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Whitehawk 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 =1
123 Evesham United 3 2 0 1 4:1 +3 0 2 1 -1
124 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
125 Hullbridge Sports 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Dulwich Hamlet 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Bashley 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
128 Marine 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
129 Walthamstow 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Hastings Utd 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
132 Cambridge City 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
133 Harborough Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
134 Hanley Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Atherton Collieries 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Havant & W 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Macclesfield 4 3 0 1 18:4 +14 0 1 3 -1
138 Marske United 5 3 1 1 9:11 -2 0 1 4 -1
139 Truro City 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
140 Hertford Town 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
141 Hythe Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Leatherhead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Worksop 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
144 Hanwell Town 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
145 Cinderford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Buxton 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Runcorn 5 4 0 1 11:8 +3 0 0 5 -1
148 Cray Valley PM 3 2 1 0 11:6 +5 0 0 3 =1
149 Daventry Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Leiston 5 3 1 1 9:9 0 0 1 4 -1
151 Wealdstone 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Stockton Town 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
153 Thatcham Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
154 Cheshunt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Wrexham 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
156 Winchester City 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
157 Lowestoft Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
158 Chippenham Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 Woking 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 St Ives Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
161 Loughborough Dynamo 3 1 1 1 4:3 +1 0 1 2 -1
162 Solihull 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
163 Farsley 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 +1
164 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Frome Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Horsham 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 -1
167 Hornchurch 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
168 City of Liverpool 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Ashford Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
170 Oxford City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Marlow 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
172 Bedfont Sports 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
173 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Hinckley 3 1 1 1 5:6 -1 0 2 1 -1
175 Enfield Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
176 Royston Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
177 Dartford 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Braintree Town 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
179 Barnet 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
180 East Thurrock United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
181 Hereford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Cleethorpes Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Bedford T. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Corby Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Whitby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Slimbridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Aveley 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Gloucester City 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
189 Guiseley 4 3 0 1 6:2 +4 0 3 1 -1
190 Coggeshall Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
191 Hanworth Villa 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
192 Wingate & Finchley 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
193 Tiverton 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
194 Stowmarket Town 5 3 1 1 5:8 -3 0 3 2 -1
195 Shepshed Dynamo 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
196 Bootle 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
197 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
198 Boston Utd. 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
199 Fylde 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
200 Concord Rangers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
201 Binfield 4 2 1 1 7:3 +4 0 1 3 -1
202 Brentwood Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Stalybridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Colne 5 4 0 1 12:5 +7 0 1 4 -1
206 Maldon & Tiptree 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Hemel Hempstead Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
209 Tavistock 5 4 0 1 8:4 +4 0 2 3 -1
210 Barton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
212 Hayes 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
213 Sutton Common Rovers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Tilbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Tonbridge Angels 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
216 Chesterfield 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Melksham Town 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
218 Paulton Rovers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
219 Merthyr 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Spalding United 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
222 Mickleover Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
223 Clitheroe 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 =1
224 Bridlington 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Dorking Wanderers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
226 Didcot Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
227 Eastleigh 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
228 Salisbury 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Liversedge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
230 Banbury United 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
231 Bury Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
232 Dover Athletic 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
233 Westfield Surrey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Redditch 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
236 Notts County 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
237 Bracknell Town 5 5 0 0 14:6 +8 0 1 4 +5
238 Chelmsford City 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
239 Bromley 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
240 Telford 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
241 Harlow Town 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
242 Aldershot 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
243 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Beckenham Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
245 Bamber 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
246 Gainsborough 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
247 Kidlington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Faversham Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
249 Witham Town 3 2 0 1 3:2 +1 0 2 1 -1
250 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Lymington Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
252 Wroxham 4 3 0 1 13:5 +8 0 0 4 -1
253 Chesham United 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
254 Halesowen Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
255 New Salamis 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
256 Ramsbottom United 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
257 Eastbourne 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
258 Torquay 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
259 Brighouse Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Hamworthy United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Felixstowe & Walton United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
263 Gateshead 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
264 Welling 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
265 Sporting Khalsa 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
266 Prescot Cables 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
267 Northwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
268 Hednesford 3 2 0 1 8:7 +1 0 1 2 -1
269 Lancing 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
270 Tadcaster Albion 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
271 Stourbridge 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
272 Bath City 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
273 Exmouth 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
274 St Neots Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
275 Walton & Hersham 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
276 York 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
277 Plymouth Parkway 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 -1
278 Tooting & Mitcham United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
279 Ramsgate 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
280 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
281 Gorleston 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
282 Carlton Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
283 Hungerford Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 0 3 +1
284 Folkestone 4 1 3 0 5:3 +2 0 2 2 =2
285 Romania FC 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
286 Bristol Manor Farm 4 2 1 1 8:7 +1 0 1 3 -1
287 Ware 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
288 Shildon 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
289 Northwich 1874 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
290 Wimborne Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
291 Burgess Hill Town 4 2 1 1 8:8 0 0 1 3 -1
292 Maidenhead United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
293 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
294 Corinthian Casuals 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
295 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
296 Rushden 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
297 Kempston Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
298 FC United Of Manchester 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
299 Cray Wanderers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
300 Halifax 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
301 Uxbridge 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
302 Worthing 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
303 Willand Rovers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
304 Metropolitan Police 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
305 Workington 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
306 Grantham Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
307 Pontefract Collieries 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
308 Biggleswade Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
309 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
310 Dorchester 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
311 Corinthian FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
312 Merstham 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
313 Billericay Town 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
314 Southall 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
315 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
316 Chasetown 4 2 1 1 6:4 +2 0 2 2 -1
317 Yeovil 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
318 Morpeth Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
319 Ashton United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Carlton Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Romania FC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Radcliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Wimborne Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Lewes 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
7 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Oldham 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
9 Kempston Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Nuneaton Borough 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
12 Sholing 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Sevenoaks Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Oxford City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Hinckley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Southall 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Barnet 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Long Eaton United 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
21 Worthing 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
22 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Workington 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Faversham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Ramsbottom United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Chasetown 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Kingstonian 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
32 Harrow Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Weston Super Mare 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Bashley 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
36 Hebburn Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Cambridge City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 North Shields 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Macclesfield 4 3 0 0 18:0 +18 0 1 3 -1
40 Three Bridges 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Binfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Gateshead 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
43 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Hednesford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
45 Tavistock 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
46 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Walton & Hersham 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
49 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Farnborough 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
51 Newcastle Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Boldmere St. Michaels 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
54 Sheffield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 North Leigh 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
56 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Sheppey United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
58 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Littlehampton Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Basingstoke Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
61 Clitheroe 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
62 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Bury Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Redditch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Heybridge 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
71 Willand Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Biggleswade Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Corinthian FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Chelmsford City 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
77 Basildon United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Leamington 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Ashton United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
80 East Thurrock United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
81 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Whitby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hullbridge Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hanley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Margate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hamworthy United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Witton Albion 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Prescot Cables 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Gresley Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Lancing 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Skelmersdale United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Yate Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Tooting & Mitcham United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
101 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Chichester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Wrexham 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 South Park 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Hungerford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Didcot Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Shildon 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Liversedge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Burgess Hill Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
115 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Hyde United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Consett 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Beaconsfield SYCOB 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =1
123 Kettering 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
124 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Warrington Rylands 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dereham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Leek Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Coleshill Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
129 Harlow Town 3 1 1 0 6:0 +6 0 0 3 -1
130 Bedford T. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Gainsborough 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Witham Town 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
134 Hanworth Villa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Halesowen Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
136 Shepshed Dynamo 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Torquay 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
138 Fylde 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
139 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ashford 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
142 Chorley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
143 Blyth S. 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
144 Westbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Swindon Supermarine 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
146 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 St. Albans 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Mossley AFC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Hythe Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Stalybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Hanwell Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Hemel Hempstead Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Daventry Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Hayes 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Chesterfield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Winchester City 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Gorleston 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Potters Bar Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Bristol Manor Farm 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
162 Canvey 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Northwich 1874 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Totton AFC 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
165 Corinthian Casuals 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
166 Stamford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 FC United Of Manchester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Farsley 2 1 1 0 10:0 +10 0 0 2 +1
170 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Horsham 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
172 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Marlow 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Peterborough Sports 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Hashtag United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
177 Braintree Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
178 Barwell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Uxbridge 4 3 1 0 9:0 +9 0 2 2 =1
180 Beckenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Grantham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Kidlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Wroxham 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
185 Billericay Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
186 Harborough Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Yeovil 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
188 Brighouse Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Tamworth 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
190 Basford United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
191 Evesham United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
192 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Marine 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
194 Dunston UTS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Hastings Utd 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
196 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Matlock Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
199 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Colne 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
202 Northwood 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Barton Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Bath City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
205 Sutton Common Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 York 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
207 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Ramsgate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Haringey Borough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
210 Sudbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Altrincham 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
213 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
215 Sittingbourne 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
216 Hendon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
217 Lincoln United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
218 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
219 Bridlington 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Eastleigh 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
222 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Bedfont Sports 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Enfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 Notts County 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
227 Royston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
228 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
230 Warrington Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
231 Metropolitan Police 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
232 Grays 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
233 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Belper Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
235 Merstham 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
236 Southport 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
237 Stowmarket Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
238 Scunthorpe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Morpeth Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
240 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Herne Bay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Guiseley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
245 Walthamstow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
246 Wingate & Finchley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
248 Sutton Coldfield Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
249 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
250 Felixstowe & Walton United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
251 Slough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
252 Sporting Khalsa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Maidstone United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
254 Tadcaster Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Taunton Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
256 Exmouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Darlington 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
258 Plymouth Parkway 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
259 Cirencester Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Kings Langley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Thame United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
263 Runcorn 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
264 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
265 Leiston 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
266 Chatham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
267 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Bedworth United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
269 Woking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
270 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
271 Folkestone 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
272 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
273 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Banbury United 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
275 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
276 Westfield Surrey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
278 Bracknell Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
279 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Carshalton Athletic 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
281 Chertsey Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
282 Lancaster 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
283 Hadley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
284 Nantwich Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
285 VCD Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
286 Coalville 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
287 New Salamis 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
288 Southend 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
289 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
290 Aldershot 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
291 Cleethorpes Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
292 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
294 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
295 Coggeshall Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
296 Chesham United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
297 Bootle 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
298 Eastbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
299 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
300 Bognor Regis Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
301 Needham Market 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
302 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
303 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
305 Spennymoor Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
306 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
307 Widnes 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
308 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
309 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
310 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
311 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
312 Cinderford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
313 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
314 Cray Valley PM 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
315 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
316 Thatcham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
317 Tonbridge Angels 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
318 Lowestoft Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
319 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Carlton Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
2 Hitchin 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Romania FC 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Radcliffe 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
5 Wimborne Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Lewes 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
7 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Oldham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Kempston Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Nuneaton Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Solihull 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Sholing 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Hornchurch 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
14 Sevenoaks Town 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
15 Oxford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Hartley Wintney 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
17 Hinckley 2 1 0 0 4:5 -1 0 1 1 -1
18 Southall 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
19 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Long Eaton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Worthing 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
22 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Workington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Faversham Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
25 Dorchester 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Lymington Town 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
27 Dartford 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Ramsbottom United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Chasetown 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
30 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Kingstonian 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Harrow Borough 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 +2
33 Weston Super Mare 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
34 AFC Dunstable 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
35 Bashley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Hebburn Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
37 Cambridge City 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
38 North Shields 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Macclesfield 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Three Bridges 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
41 Binfield 4 2 1 0 7:3 +4 0 1 3 -1
42 Gateshead 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Hednesford 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 -1
45 Tavistock 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
46 Stourbridge 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
47 Tilbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Walton & Hersham 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
49 Paulton Rovers 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
50 Farnborough 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Kings Lynn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Sheffield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 North Leigh 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
56 Weymouth 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Sheppey United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Grimsby 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Littlehampton Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Clitheroe 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
62 Frome Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Salisbury 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 City of Liverpool 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Bury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Redditch 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
68 Telford 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
69 St Ives Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
70 Heybridge 3 3 0 0 9:1 +8 0 2 1 +3
71 Willand Rovers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Rushall Olympic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Biggleswade Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Corinthian FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
76 Chelmsford City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
77 Basildon United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Leamington 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ashton United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 East Thurrock United 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
81 Whitehawk 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 =1
82 Whitby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Hullbridge Sports 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Gloucester City 2 0 0 0 1:6 -5 0 1 1 -2
85 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Tiverton 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
87 Hanley Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Boston Utd. 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
89 Marske United 4 2 1 0 8:10 -2 0 1 3 -1
90 Margate 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Hamworthy United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Witton Albion 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Prescot Cables 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Gresley Rovers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Lancing 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 St Neots Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Worksop 4 3 0 0 8:4 +4 0 1 3 -1
102 East Grinstead Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Buxton 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Bideford 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
105 Wealdstone 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Chichester City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Wrexham 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
108 South Park 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Chippenham Town 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
110 Hungerford Town 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
111 Didcot Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Shildon 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Liversedge 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
114 Burgess Hill Town 3 1 1 0 7:7 0 0 1 2 -1
115 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
116 Hyde United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Halifax 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Spalding United 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
119 Bishop Storford 3 2 0 0 6:2 +4 0 1 2 -1
120 Consett 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
121 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ossett United 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
125 Warrington Rylands 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
126 Dereham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Leek Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 1 2 -1
128 Coleshill Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
129 Harlow Town 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
130 Bedford T. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Gainsborough 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
132 Slimbridge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Witham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Hanworth Villa 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
135 Halesowen Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
136 Shepshed Dynamo 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Torquay 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Fylde 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Chester 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
140 Biggleswade United 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
141 Ashford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Chorley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Blyth S. 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
144 Westbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Swindon Supermarine 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
146 Highworth Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 St. Albans 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Mossley AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Hythe Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Hanwell Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
152 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
153 Daventry Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Hayes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Stockton Town 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
156 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Winchester City 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Merthyr 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Gorleston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Potters Bar Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Bristol Manor Farm 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
162 Canvey 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Northwich 1874 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Totton AFC 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
165 Corinthian Casuals 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Stamford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 FC United Of Manchester 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
168 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Farsley 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
170 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Horsham 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
172 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Marlow 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Peterborough Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
175 Hashtag United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Braintree Town 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
178 Barwell 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Uxbridge 2 1 0 0 7:6 +1 0 0 2 -1
180 Beckenham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Curzon Ashton 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Wroxham 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
185 Billericay Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 Harborough Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
187 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Brighouse Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Tamworth 3 2 0 0 9:2 +7 0 1 2 -1
190 Basford United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Evesham United 2 1 0 0 3:1 +2 0 1 1 -1
192 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Marine 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
194 Dunston UTS 3 2 1 0 8:1 +7 0 1 2 =1
195 Hastings Utd 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
196 South Shields 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Havant & W 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Matlock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Brentwood Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Colne 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
202 Northwood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Barton Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
204 Bath City 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
205 Sutton Common Rovers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Melksham Town 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
208 Ramsgate 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Haringey Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Sudbury 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
211 Poole Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Altrincham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Alvechurch 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
214 Chipstead 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
215 Sittingbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
216 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Lincoln United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
218 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Bridlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Eastleigh 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
222 Ashford Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
223 Dover Athletic 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
224 Bedfont Sports 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
225 Enfield Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Notts County 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
227 Royston Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
228 Bromley 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
229 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
230 Warrington Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
231 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Grays 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
233 Pontefract Collieries 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
234 Belper Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
235 Merstham 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
236 Southport 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
237 Stowmarket Town 4 3 0 0 5:7 -2 0 2 2 -1
238 Scunthorpe 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Morpeth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
240 Hereford 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Herne Bay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
242 Corby Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
243 Dulwich Hamlet 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
244 Guiseley 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
245 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
246 Wingate & Finchley 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
247 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Sutton Coldfield Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
249 Truro City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
250 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Slough 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
252 Sporting Khalsa 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
253 Maidstone United 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
254 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
255 Taunton Town 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
256 Exmouth 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
257 Darlington 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
258 Plymouth Parkway 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
259 Cirencester Town 2 1 0 0 7:6 +1 0 0 2 -1
260 Kings Langley 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
261 Leatherhead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Thame United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
263 Runcorn 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
264 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
265 Leiston 2 0 1 0 7:5 +2 0 0 2 -1
266 Chatham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
267 Cheshunt 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
268 Bedworth United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
269 Woking 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
270 Mickleover Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
271 Folkestone 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
272 Dorking Wanderers 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
273 Ware 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
274 Banbury United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
275 Maidenhead United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
276 Westfield Surrey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
277 Rushden 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
278 Bracknell Town 3 3 0 0 12:4 +8 0 0 3 +3
279 Cray Wanderers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
280 Carshalton Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
281 Chertsey Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
282 Lancaster 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
283 Hadley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
284 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
285 VCD Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
286 Coalville 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
287 New Salamis 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
288 Southend 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
289 Glossop North End 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
290 Aldershot 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
291 Cleethorpes Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
292 Bamber 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
293 Aveley 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
294 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
295 Coggeshall Town 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
296 Chesham United 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
297 Bootle 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
298 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
299 Concord Rangers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
300 Bognor Regis Town 3 1 1 0 8:7 +1 0 0 3 -1
301 Needham Market 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
302 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
303 Yaxley 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
304 Gosport Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
305 Spennymoor Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
306 Alfreton Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
307 Widnes 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
308 Kidderminster 3 1 1 0 6:5 +1 0 0 3 -1
309 Larkhall Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
310 Hertford Town 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
311 Brackley Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
312 Cinderford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
313 Stafford Rangers 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
314 Cray Valley PM 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
315 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
316 Thatcham Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
317 Tonbridge Angels 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
318 Lowestoft Town 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
319 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Banbury United és Coalville egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.