sze, 2020 április 08. @ 04:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Coleshill Town vs. FC United Of Manchester

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Coleshill Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Chasetown 3 : 0 Coleshill Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

FC United Of Manchester


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Radcliffe 0 : 2 FC United Of Manchester 2.60 3.50 2.25
2 2019.11.09 FC United Of Manchester 3 : 1 Basford United 2.24 3.64 2.57
3 2019.11.23 Runcorn 0 : 3 FC United Of Manchester 4.04 3.80 1.67
1 2019.12.14 FC United Of Manchester 2 : 1 Kettering 2.53 3.34 2.41
2 2020.01.11 Barrow 7 : 0 FC United Of Manchester 1.45 4.61 5.10


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 34

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -28
Teljes -34
Tipp Hazai Veszít

Coleshill Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

FC United Of Manchester

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 20% (1/5) 80% (4/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 40% (2/5)
Vereség 20% (1/5)

Nyerési küszöb
1 gól 20% (1/5)
2 vagy több gól 60% (3/5)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.80
Gól/játék 3.80
Nem kapott gólt 40% (2/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 80% (4/5) 80% (4/5)
Döntetlen 0% (0/5) 0% (0/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 52.63% (10/19)
Második 47.37% (9/19)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
3 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
6 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
7 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
8 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
9 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
10 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
11 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
12 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
13 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
14 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
17 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
19 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
20 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
21 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
22 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
23 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
24 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
27 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
30 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
32 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
33 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
37 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
39 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
40 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
42 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
43 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
44 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
45 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
46 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
47 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
50 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
51 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
52 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
54 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
56 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
58 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
63 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
65 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
66 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
67 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
68 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
69 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
70 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
71 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
74 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
75 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
77 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
78 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
81 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
83 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
85 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
86 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
87 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
88 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
89 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
90 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
91 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
92 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
93 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
94 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
98 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
99 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
101 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
103 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
105 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
107 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
110 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
112 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
113 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
115 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
119 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
121 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
122 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
124 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
125 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
126 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
130 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
131 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
132 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
133 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
134 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
135 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
136 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
137 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
138 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
139 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
140 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
142 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
144 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
146 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
148 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
149 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
152 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
153 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
154 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
157 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
158 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
163 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
166 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
167 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
168 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
172 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
174 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
175 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
176 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
177 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
178 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
179 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
181 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
182 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
183 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
184 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
185 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
186 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
187 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
188 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
189 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
192 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
193 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
194 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
195 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
196 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
197 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
198 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
199 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
201 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
203 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
204 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
205 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
209 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
210 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
211 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
214 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
215 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
218 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
219 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
221 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
222 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
224 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
226 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
227 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
228 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
229 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
230 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
232 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
233 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
235 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
237 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
239 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
240 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
241 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
242 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
243 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
244 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
245 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
246 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
247 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
248 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
249 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
250 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
251 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
252 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
253 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
254 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
255 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
256 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
257 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
258 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
259 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
260 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
261 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
262 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
264 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
266 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
267 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
2 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
3 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
4 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
10 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
11 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
12 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
15 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
17 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
18 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
19 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
21 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
26 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
28 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
30 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
38 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
39 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
42 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
43 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
48 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
49 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
50 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
52 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
55 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
58 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
60 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
61 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
62 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
70 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
76 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
80 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
85 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
86 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
87 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
89 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
96 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
97 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
100 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
103 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
106 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
111 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
112 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
115 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
121 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
122 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
123 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
124 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
127 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
130 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
133 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
140 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
143 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
149 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
151 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
152 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
157 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
160 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
161 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
163 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
164 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
165 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
169 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
172 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
176 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
179 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
181 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
185 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
186 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
187 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
188 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
191 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
194 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
195 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
198 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
204 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
205 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
208 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
212 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
213 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
215 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
216 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
222 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
223 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
227 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
228 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
231 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
232 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
233 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
235 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
239 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
242 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
243 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
246 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
247 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
248 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
249 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
250 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
252 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
253 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
261 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
262 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
263 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
267 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
3 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
4 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
5 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
7 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
9 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
10 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
11 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
13 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
15 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
17 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
18 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
21 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
24 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
25 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
26 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
27 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
30 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
36 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
38 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
39 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
40 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
42 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
43 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
46 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
47 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
48 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
49 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
51 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
52 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
54 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
55 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
56 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
58 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
60 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
61 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
62 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
63 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
64 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
65 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
67 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
68 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
69 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
70 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
71 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
73 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
76 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
78 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
79 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
80 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
81 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
83 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
84 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
85 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
86 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
87 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
88 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
89 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
94 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
95 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
96 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
98 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
100 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
103 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
104 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
106 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
107 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
112 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
115 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
116 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
117 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
120 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
124 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
125 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
127 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
128 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
136 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
137 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
139 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
140 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
141 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
143 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
147 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
151 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
152 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
154 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
160 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
161 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
162 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
163 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
164 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
165 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
166 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
169 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
172 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
174 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
175 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
176 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
178 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
179 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
181 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
184 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
185 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
186 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
187 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
188 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
190 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
191 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
192 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
193 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
195 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
196 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
203 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
204 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
205 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
207 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
208 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
210 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
211 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
213 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
215 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
216 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
217 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
218 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
222 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
223 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
227 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
228 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
229 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
231 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
232 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
233 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
235 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
237 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
238 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
239 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
240 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
242 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
243 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
245 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
246 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
248 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
249 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
250 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
251 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
252 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
253 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
254 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
255 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
256 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
257 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
260 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
261 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
262 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
263 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
265 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
266 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
267 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Coleshill Town és FC United Of Manchester egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.