sze, 2020 április 08. @ 03:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Coleshill Town vs. Bury Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Coleshill Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Chasetown 3 : 0 Coleshill Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Bury Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Soham Town Rangers 3 : 0 Bury Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Coleshill Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Bury Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
3 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
5 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
7 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
8 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
9 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
10 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
12 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
13 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
14 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
15 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
16 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
17 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
18 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
20 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
21 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
22 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
23 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
25 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
26 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
27 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
29 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
30 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
31 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
33 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
37 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
38 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
39 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
40 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
41 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
42 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
44 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
45 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
46 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
47 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
48 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
51 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
52 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
53 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
55 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
58 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
59 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
64 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
65 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
66 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
67 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
68 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
69 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
71 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
72 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
73 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
76 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
79 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
82 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
83 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
85 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
88 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
89 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
90 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
92 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
93 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
94 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
95 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
96 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
99 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
100 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
101 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
104 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
106 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
107 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
109 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
110 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
114 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
115 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
117 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
119 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
120 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
121 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
122 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
123 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
124 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
126 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
129 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
130 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
131 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
132 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
133 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
134 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
135 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
138 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
139 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
140 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
141 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
142 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
144 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
146 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
149 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
150 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
152 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
153 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
155 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
157 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
158 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
165 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
166 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
168 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
169 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
173 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
174 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
176 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
177 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
178 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
179 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
180 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
181 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
182 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
184 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
185 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
186 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
187 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
188 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
189 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
191 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
192 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
195 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
196 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
197 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
198 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
199 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
200 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
201 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
203 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
204 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
205 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
206 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
209 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
210 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
211 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
212 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
213 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
216 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
217 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
219 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
220 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
222 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
223 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
224 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
226 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
227 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
228 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
229 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
232 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
233 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
235 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
236 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
237 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
238 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
240 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
242 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
243 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
244 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
245 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
246 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
247 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
248 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
249 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
250 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
251 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
252 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
253 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
254 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
255 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
256 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
257 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
258 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
259 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
260 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
261 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
262 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
264 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
268 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
3 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
4 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
9 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
16 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
17 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
19 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
22 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
27 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
28 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
30 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
37 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
38 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
40 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
41 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
46 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
47 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
51 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
53 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
54 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
56 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
58 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
61 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
64 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
68 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
73 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
76 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
80 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
87 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
90 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
92 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
95 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
98 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
99 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
102 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
104 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
106 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
108 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
114 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
117 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
118 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
121 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
122 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
123 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
124 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
125 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
127 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
128 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
130 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
135 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
140 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
148 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
149 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
154 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
155 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
162 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
164 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
167 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
168 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
169 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
175 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
176 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
183 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
184 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
189 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
190 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
192 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
193 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
195 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
203 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
206 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
210 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
211 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
213 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
216 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
218 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
219 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
224 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
227 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
228 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
235 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
236 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
237 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
238 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
240 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
242 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
244 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
246 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
247 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
249 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
250 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
251 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
252 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
253 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
258 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
259 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
260 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
261 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
262 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
264 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
267 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
268 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
2 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
4 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
5 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
6 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
8 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
9 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
11 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
16 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
17 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
19 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
20 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
21 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
23 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
24 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
27 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
28 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
31 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
35 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
37 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
38 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
39 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
40 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
41 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
42 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
45 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
47 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
48 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
49 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
51 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
52 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
53 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
54 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
55 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
56 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
58 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
61 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
63 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
64 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
65 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
66 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
68 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
69 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
71 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
73 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
76 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
78 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
79 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
80 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
82 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
84 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
87 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
88 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
89 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
90 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
92 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
93 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
95 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
96 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
97 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
98 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
101 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
102 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
104 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
105 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
108 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
110 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
111 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
114 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
115 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
118 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
122 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
123 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
124 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
125 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
126 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
127 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
130 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
133 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
135 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
136 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
137 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
139 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
140 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
141 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
148 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
149 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
150 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
151 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
152 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
155 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
156 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
157 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
158 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
159 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
161 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
162 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
163 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
164 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
167 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
168 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
169 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
171 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
172 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
174 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
175 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
176 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
181 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
182 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
183 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
184 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
189 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
190 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
191 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
192 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
193 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
201 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
202 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
203 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
205 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
206 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
208 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
210 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
211 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
213 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
214 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
215 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
218 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
220 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
224 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
225 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
227 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
228 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
231 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
235 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
236 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
237 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
238 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
239 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
240 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
241 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
242 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
243 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
244 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
245 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
246 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
247 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
248 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
249 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
250 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
251 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
252 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
253 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
254 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
255 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
257 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
258 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
259 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
260 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
261 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
262 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
263 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
264 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
267 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
268 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Coleshill Town és Bury Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.