cs, 2020 július 09. @ 01:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Maidstone United vs. Yate Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Maidstone United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Maidstone United 2 : 2 Dartford 1.98 3.45 3.25
3 2019.11.26 Dartford 0 : 1 Maidstone United 2.55 3.32 2.46
1 2019.12.14 Maidstone United 2 : 3 Concord Rangers 2.04 3.38 3.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Yate Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Yate Town 3 : 3 Tiverton - - -
1 2019.11.06 Tiverton 3 : 4 ot(p) Yate Town 1.42 4.40 5.50
2 2019.11.09 Yate Town 6 : 3 Totton AFC - - -
3 2019.11.23 Braintree Town 1 : 2 Yate Town 1.45 4.27 5.49
1 2019.12.14 Eastleigh 6 : 1 Yate Town 1.32 4.72 7.59


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 19
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 34

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -15
Tipp Hazai Veszít

Maidstone United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (4/10)
Második 60% (6/10)

Yate Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 0% (0/5) 100% (5/5) 20% (1/5) 80% (4/5)
Nullára
Nyereség 0% (0/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 40% (2/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.20
Gól/játék 6.20
Nem kapott gólt 0% (0/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 4

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 40% (2/5)
Döntetlen 20% (1/5) 40% (2/5)
Elveszitett 60% (3/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 34.38% (11/32)
Második 50% (16/32)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
2 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
3 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
4 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
5 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
6 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
8 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
9 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
10 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
11 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
13 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
14 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
16 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
19 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
21 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
22 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
23 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
24 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
25 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
27 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
29 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
31 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
32 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
33 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
35 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
37 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
38 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
40 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
41 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
42 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
43 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
44 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
45 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
46 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
47 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
48 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
50 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
52 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
53 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
55 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
56 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
57 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
59 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
61 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
63 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
65 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
68 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
69 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
71 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
72 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
74 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
75 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
76 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
78 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
80 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
81 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
82 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
84 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
88 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
89 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
90 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
95 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
96 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
97 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
98 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
99 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
100 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
102 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
103 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
105 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
107 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
108 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
110 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
111 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
113 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
114 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
116 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
119 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
120 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
122 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
123 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
125 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
126 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
129 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
130 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
131 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
133 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
134 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
135 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
136 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
137 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
139 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
140 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
141 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
143 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
145 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
146 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
148 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
150 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
151 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
155 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
157 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
160 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
161 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
162 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
163 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
164 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
165 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
166 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
167 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
168 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
169 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
170 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
171 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
172 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
174 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
176 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
177 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
179 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
182 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
183 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
184 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
185 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
186 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
187 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
188 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
189 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
190 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
193 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
197 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
199 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
200 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
202 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
204 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
207 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
208 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
209 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
210 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
211 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
212 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
213 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
214 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
215 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
224 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
225 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
226 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
228 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
229 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
230 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
231 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
232 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
233 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
234 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
235 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
236 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
237 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
238 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
239 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
240 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
241 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
243 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
244 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
245 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
246 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
247 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
248 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
249 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
250 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
251 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
253 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
254 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
255 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
257 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
258 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
259 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
260 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
261 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
262 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
263 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
264 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
265 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
266 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
267 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
268 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
2 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
3 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
13 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
14 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
16 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
24 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
27 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
28 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
31 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
33 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
34 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
35 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
36 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
42 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
48 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
49 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
51 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
53 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
59 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
61 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
70 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
72 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
73 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
74 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
78 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
81 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
83 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
86 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
87 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
90 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
91 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
95 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
101 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
102 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
106 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
109 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
110 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
112 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
120 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
121 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
126 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
129 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
130 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
131 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
132 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
134 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
136 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
138 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
142 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
147 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
150 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
152 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
153 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
154 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
155 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
156 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
157 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
158 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
162 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
167 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
169 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
171 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
174 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
180 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
182 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
187 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
190 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
191 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
192 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
195 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
196 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
199 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
201 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
202 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
206 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
208 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
210 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
216 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
217 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
218 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
220 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
222 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
223 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
224 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
225 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
226 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
229 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
230 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
231 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
232 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
234 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
235 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
236 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
240 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
241 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
242 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
243 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
244 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
245 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
247 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
248 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
249 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
250 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
251 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
252 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
253 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
254 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
258 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
259 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
260 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
261 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
265 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
267 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
2 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
3 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
6 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
9 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
13 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
14 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
15 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
17 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
18 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
20 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
23 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
25 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
26 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
27 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
28 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
31 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
33 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
34 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
35 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
37 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
38 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
39 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
40 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
41 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
45 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
49 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
51 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
52 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
53 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
58 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
59 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
60 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
61 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
64 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
66 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
70 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
71 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
72 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
73 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
74 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
78 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
79 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
80 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
81 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
82 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
83 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
86 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
87 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
88 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
89 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
90 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
91 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
95 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
96 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
97 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
98 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
100 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
101 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
102 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
106 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
109 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
110 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
112 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
113 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
116 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
117 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
118 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
120 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
121 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
125 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
126 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
128 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
130 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
132 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
133 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
134 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
135 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
136 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
139 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
143 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
144 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
147 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
149 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
152 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
154 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
156 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
157 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
158 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
159 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
161 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
162 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
166 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
167 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
172 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
173 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
174 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
180 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
182 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
183 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
184 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
186 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
187 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
189 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
190 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
191 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
192 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
193 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
195 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
196 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
197 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
199 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
201 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
202 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
204 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
205 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
206 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
208 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
210 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
215 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
216 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
217 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
218 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
220 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
222 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
223 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
224 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
225 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
226 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
229 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
232 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
233 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
234 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
235 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
236 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
237 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
238 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
240 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
241 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
242 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
243 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
244 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
245 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
246 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
247 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
248 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
249 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
250 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
252 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
253 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
254 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
255 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
256 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
258 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
259 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
260 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
261 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
262 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
263 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
265 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
267 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Maidstone United és Yate Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.