p, 2019 december 06. @ 04:03 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Maidstone United vs. Taunton Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Maidstone United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Maidstone United 2 : 2 Dartford 1.98 3.45 3.25
3 2019.11.26 Dartford 0 : 1 Maidstone United 2.55 3.32 2.46
1  2019.12.14 Maidstone United - : - Concord Rangers - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Taunton Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.26 Wimborne Town 2 : 2 Taunton Town - - -
1 2019.10.29 Taunton Town 4 : 1 Wimborne Town - - -
2 2019.11.09 Taunton Town 3 : 3 Aveley - - -
2 2019.11.11 Aveley 2 : 1 Taunton Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 17

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -3
Teljes 7
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Maidstone United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (1/5)
Második 80% (4/5)

Taunton Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 25% (1/4) 50% (2/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 38.89% (7/18)
Második 33.33% (6/18)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC United Of Manchester 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
2 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
3 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
4 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
8 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
9 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
12 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
14 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
18 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Yate Town 4 2 2 0 14:10 +4 0 0 4 +2
21 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
23 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
27 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Maidstone United 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
31 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
33 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
34 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
36 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
37 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dulwich Hamlet 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
43 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
44 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
47 Hornchurch 4 2 2 0 15:8 +7 0 1 3 =2
48 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
50 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
52 Halesowen Town 6 4 2 0 12:4 +8 0 2 4 +3
53 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
55 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
56 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Enfield 4 2 2 0 14:8 +6 0 1 3 +2
58 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:5 +5 0 0 3 +3
59 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
60 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
62 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
63 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
64 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
65 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
67 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
68 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
70 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
73 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
75 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
76 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
77 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
78 Welling 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
79 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
80 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
81 Hednesford 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
82 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
84 Bath City 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
85 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
87 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
88 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
89 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
90 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
93 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
94 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
95 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
96 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Salisbury 4 3 1 0 12:7 +5 0 0 4 +3
98 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
100 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
104 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Leamington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
106 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
108 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
110 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
113 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
114 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
115 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
117 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
118 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
120 Havant & W 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
121 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
123 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Kingstonian 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
125 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
126 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
127 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
128 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
129 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
130 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Blyth S. 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
132 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
133 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
134 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
135 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
140 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
142 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Aveley 5 4 1 0 17:5 +12 0 0 5 +2
144 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
145 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
146 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
148 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
149 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
150 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Paulton Rovers 5 2 2 1 9:5 +4 0 2 3 =1
153 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
154 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
156 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
157 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
161 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
163 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
164 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
165 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
167 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Matlock Town 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
169 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
170 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
171 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
172 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
174 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
175 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
176 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
177 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
179 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 South Shields 4 3 1 0 11:1 +10 0 2 2 +1
181 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
182 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
184 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
185 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
186 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
190 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Sholing 5 3 2 0 6:2 +4 0 3 2 =1
192 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
193 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
195 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Kings Lynn 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
197 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
199 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
200 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
201 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
202 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
204 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
205 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
206 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
207 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
214 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
216 Royston Town 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
217 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
219 Chelmsford City 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
220 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
221 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Eastbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
224 Darlington 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
225 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
226 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
227 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
228 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
229 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
230 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
231 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
232 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:3 +3 0 1 2 +3
233 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
234 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
235 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
237 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
238 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
239 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
241 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
242 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
243 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
244 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
245 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
247 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
248 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
249 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
250 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
251 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
252 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
253 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
254 Concord Rangers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
255 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
256 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
257 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
258 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
260 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
261 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
262 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
263 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
264 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
266 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
268 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
3 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
6 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
7 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
13 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
24 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
32 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Chelmsford City 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
34 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
39 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
41 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
42 Bath City 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Altrincham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
50 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Farsley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
57 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Matlock Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
59 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
65 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 FC United Of Manchester 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
77 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Kingstonian 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
80 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
84 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
85 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tonbridge Angels 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
88 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
92 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
97 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Royston Town 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
99 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
109 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
111 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
113 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
115 South Shields 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
116 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
120 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
128 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
134 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Concord Rangers 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
144 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
150 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
154 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
155 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Atherton Collieries 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
158 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
159 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
160 Darlington 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
161 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
162 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
163 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
171 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hednesford 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
177 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
178 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
181 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
182 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hornchurch 2 1 1 0 8:0 +8 0 0 2 =1
191 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
192 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Paulton Rovers 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
194 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
197 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
202 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
205 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
207 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
208 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Dorking Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
213 Chester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
215 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
216 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
221 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
222 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
223 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
227 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Salisbury 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 +2
233 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
235 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
237 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
238 Enfield 3 2 1 0 13:0 +13 0 0 3 +2
239 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
242 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
243 Halesowen Town 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 +2
244 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
245 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
247 Carshalton Athletic 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
248 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
251 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
252 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
254 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
255 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
256 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
257 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
260 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Aveley 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
265 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
266 Maidstone United 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
267 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
268 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
3 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
5 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
6 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
7 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
10 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
11 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
13 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Eastleigh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
16 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Torquay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
21 Solihull 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
23 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
24 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
25 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
30 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
32 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Chelmsford City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Chesterfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
38 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
39 Welling 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
41 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
42 Bath City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
43 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Altrincham 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
50 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
51 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Chorley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Farsley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
55 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
56 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Matlock Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
59 Southport 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
60 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Yeovil 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Harrogate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
71 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
74 Bradford Park Avenue 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 FC United Of Manchester 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
76 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
77 Stockport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Kingstonian 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
80 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
82 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
85 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Tonbridge Angels 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
88 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
92 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
97 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
99 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
102 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
103 Barnet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
107 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
111 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
113 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
115 South Shields 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
116 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
117 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
121 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
122 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
124 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
125 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
126 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Yate Town 2 1 1 0 12:4 +8 0 0 2 +1
128 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
134 Notts County 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
136 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
137 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
140 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Concord Rangers 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
143 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
144 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Telford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
146 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
150 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
151 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Leamington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
154 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
155 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
156 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
157 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
159 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Darlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
162 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
164 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Fylde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Sholing 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
171 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
172 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
173 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Hednesford 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
175 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
176 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
177 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
178 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
180 Dulwich Hamlet 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
181 Kings Lynn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Hemel Hempstead Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
183 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
187 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
189 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Hornchurch 2 1 1 0 12:2 +10 0 1 1 =1
191 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
192 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Paulton Rovers 3 2 1 0 12:1 +11 0 1 2 =1
194 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
195 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
196 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
197 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
198 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
199 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Kettering 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
202 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
205 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
206 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
208 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
210 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Havant & W 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
212 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
213 Chester 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
214 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Blyth S. 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
217 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
218 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
219 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
221 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
222 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
223 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
225 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
227 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
228 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
229 Ebbsfleet United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
231 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
232 Salisbury 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
233 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
235 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
236 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
237 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
238 Enfield 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
239 Sutton UTD 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
242 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Halesowen Town 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
244 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
245 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
247 Carshalton Athletic 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
248 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
250 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
251 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
252 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
254 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
255 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
256 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
257 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
258 Barrow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
260 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
261 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
263 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Aveley 3 2 1 0 13:4 +9 0 0 3 +1
265 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
266 Maidstone United 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
267 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
268 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Maidstone United és Taunton Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.