cs, 2020 július 09. @ 00:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Maidstone United vs. Stalybridge

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Maidstone United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Maidstone United 2 : 2 Dartford 1.98 3.45 3.25
3 2019.11.26 Dartford 0 : 1 Maidstone United 2.55 3.32 2.46
1 2019.12.14 Maidstone United 2 : 3 Concord Rangers 2.04 3.38 3.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Stalybridge


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.29 Stalybridge 0 : 2 South Shields 4.10 3.80 1.67


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 4
Teljes 19
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Maidstone United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (4/10)
Második 60% (6/10)

Stalybridge

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
2 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
3 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
4 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
5 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
6 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
7 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
8 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
11 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
12 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
13 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
14 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
15 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
17 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
20 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
22 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
25 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
27 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
29 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
30 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
31 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
32 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
33 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
34 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
36 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
38 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
39 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
40 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
43 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
44 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
45 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
46 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
47 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
49 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
51 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
52 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
54 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
57 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
58 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
59 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
60 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
61 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
62 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
63 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
64 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
65 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
67 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
69 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
70 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
73 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
74 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
76 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
79 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
80 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
81 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
83 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
84 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
85 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
86 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
90 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
91 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
92 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
93 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
95 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
96 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
97 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
99 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
101 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
102 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
104 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
105 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
106 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
107 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
109 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
110 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
112 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
113 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
114 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
115 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
116 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
117 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
118 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
120 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
121 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
122 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
124 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
126 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
128 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
131 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
133 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
134 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
136 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
138 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
141 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
142 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
143 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
144 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
145 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
147 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
148 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
151 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
153 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
154 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
155 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
156 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
157 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
158 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
160 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
161 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
164 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
165 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
166 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
167 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
169 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
172 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
173 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
175 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
176 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
177 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
179 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
180 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
181 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
184 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
186 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
187 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
188 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
189 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
190 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
191 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
193 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
194 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
195 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
197 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
198 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
199 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
201 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
203 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
205 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
207 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
208 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
209 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
210 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
212 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
213 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
215 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
216 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
217 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
219 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
220 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
221 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
223 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
224 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
226 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
227 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
228 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
230 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
231 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
232 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
233 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
234 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
237 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
238 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
239 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
240 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
241 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
244 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
245 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
247 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
248 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
249 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
250 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
251 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
252 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
253 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
255 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
256 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
257 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
258 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
259 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
260 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
261 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
262 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
265 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
266 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
267 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
268 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
4 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
5 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
11 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
12 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
14 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
15 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
19 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
22 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
25 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
29 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
35 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
39 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
40 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
44 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
47 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
49 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
57 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
63 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
71 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
72 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
76 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
79 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
80 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
86 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
88 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
91 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
96 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
97 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
99 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
100 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
102 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
107 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
108 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
117 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
119 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
121 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
124 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
130 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
134 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
143 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
145 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
148 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
150 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
153 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
157 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
158 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
160 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
161 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
166 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
168 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
170 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
171 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
176 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
178 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
179 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
180 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
182 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
183 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
184 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
186 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
189 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
191 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
193 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
194 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
202 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
203 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
204 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
208 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
209 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
210 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
211 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
213 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
216 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
217 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
218 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
219 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
220 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
221 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
224 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
226 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
227 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
229 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
230 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
231 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
232 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
233 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
234 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
236 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
237 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
238 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
239 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
241 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
242 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
243 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
244 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
245 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
246 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
247 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
249 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
252 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
253 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
254 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
255 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
256 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
258 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
259 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
260 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
261 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
262 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
264 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
265 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
266 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
267 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
268 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
2 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
3 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
4 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
5 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
7 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
11 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
13 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
14 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
15 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
17 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
19 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
20 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
22 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
25 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
29 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
32 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
33 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
35 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
38 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
40 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
41 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
43 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
44 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
47 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
49 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
50 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
51 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
52 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
53 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
56 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
59 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
62 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
63 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
68 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
71 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
72 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
73 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
74 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
75 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
79 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
80 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
81 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
82 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
85 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
86 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
88 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
90 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
91 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
92 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
93 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
96 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
97 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
100 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
101 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
102 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
104 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
107 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
108 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
109 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
110 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
113 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
114 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
115 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
117 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
118 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
119 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
121 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
124 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
125 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
126 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
127 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
128 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
130 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
131 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
132 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
133 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
134 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
135 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
137 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
138 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
141 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
142 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
143 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
144 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
147 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
148 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
149 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
150 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
152 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
153 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
156 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
157 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
158 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
159 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
160 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
161 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
164 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
168 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
171 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
172 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
174 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
175 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
176 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
179 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
180 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
181 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
183 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
184 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
185 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
186 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
187 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
188 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
189 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
193 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
194 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
196 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
197 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
200 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
202 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
203 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
204 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
208 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
209 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
210 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
211 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
212 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
213 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
214 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
216 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
217 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
218 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
219 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
220 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
221 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
226 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
227 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
228 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
229 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
230 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
231 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
232 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
233 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
234 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
236 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
237 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
238 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
239 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
241 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
242 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
243 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
244 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
245 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
246 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
247 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
249 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
250 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
252 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
253 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
254 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
255 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
256 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
258 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
259 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
260 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
261 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
262 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
264 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
265 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
266 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
267 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Maidstone United és Stalybridge egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.