sze, 2020 július 08. @ 23:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Maidstone United vs. Telford

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Maidstone United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Maidstone United 2 : 2 Dartford 1.98 3.45 3.25
3 2019.11.26 Dartford 0 : 1 Maidstone United 2.55 3.32 2.46
1 2019.12.14 Maidstone United 2 : 3 Concord Rangers 2.04 3.38 3.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 19

Telford


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Guiseley 0 : 4 Telford 2.22 3.40 2.82
1 2019.12.17 Telford 0 : 5 Leamington 2.00 3.63 3.04


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -16
Teljes 3
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Maidstone United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (4/10)
Második 60% (6/10)

Telford

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 77.78% (7/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
2 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
4 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
5 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
6 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
7 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
8 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
10 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
11 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
12 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
15 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
16 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
18 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
19 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
20 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
21 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
22 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
23 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
24 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
25 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
26 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
28 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
29 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
30 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
32 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
34 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
36 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
37 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
38 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
39 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
41 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
43 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
44 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
46 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
47 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
49 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
50 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
51 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
53 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
55 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
60 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
63 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
64 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
65 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
66 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
67 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
68 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
70 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
71 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
72 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
74 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
78 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
79 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
81 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
84 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
86 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
87 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
88 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
89 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
90 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
91 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
93 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
94 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
95 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
96 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
98 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
100 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
101 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
102 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
103 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
104 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
108 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
110 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
113 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
114 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
116 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
117 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
119 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
120 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
122 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
124 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
125 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
126 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
128 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
129 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
130 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
131 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
132 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
133 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
134 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
136 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
137 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
138 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
139 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
140 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
142 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
145 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
146 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
148 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
151 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
152 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
153 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
154 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
155 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
156 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
157 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
160 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
164 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
165 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
167 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
168 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
174 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
175 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
177 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
178 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
179 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
180 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
181 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
183 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
184 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
185 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
186 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
187 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
189 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
193 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
194 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
195 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
196 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
197 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
198 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
200 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
201 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
202 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
203 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
204 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
205 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
207 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
208 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
209 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
210 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
211 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
212 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
213 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
216 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
217 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
218 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
219 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
220 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
221 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
225 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
227 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
228 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
229 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
230 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
232 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
233 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
234 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
235 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
236 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
238 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
239 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
240 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
241 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
242 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
243 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
244 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
245 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
246 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
247 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
248 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
249 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
250 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
251 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
252 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
253 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
254 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
255 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
256 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
257 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
259 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
260 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
261 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
262 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
263 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
264 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
265 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
266 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
267 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
268 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
3 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
6 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
8 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
11 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
18 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
20 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
21 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
24 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
28 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
30 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
39 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
41 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
42 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
44 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
46 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
48 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
49 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
55 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
56 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
58 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
60 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
61 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
62 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
63 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
70 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
75 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
80 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
81 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
89 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
90 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
92 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
94 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
96 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
97 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
100 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
101 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
106 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
108 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
110 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
112 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
116 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
121 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
123 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
124 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
126 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
127 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
128 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
130 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
132 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
139 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
142 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
150 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
151 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
156 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
157 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
158 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
159 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
160 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
162 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
163 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
164 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
166 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
175 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
176 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
177 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
178 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
184 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
185 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
186 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
190 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
191 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
192 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
193 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
194 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
197 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
203 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
204 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
205 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
210 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
211 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
212 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
213 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
216 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
219 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
221 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
226 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
227 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
228 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
229 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
232 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
234 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
236 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
239 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
240 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
242 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
244 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
246 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
248 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
249 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
251 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
252 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
253 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
254 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
255 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
256 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
257 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
261 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
262 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
263 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
265 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
268 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
2 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
3 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
5 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
7 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
8 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
9 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
11 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
13 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
18 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
20 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
21 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
22 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
25 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
26 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
30 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
38 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
39 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
40 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
41 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
42 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
43 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
44 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
45 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
47 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
48 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
49 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
50 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
51 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
55 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
56 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
57 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
58 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
60 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
61 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
62 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
63 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
65 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
66 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
67 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
68 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
70 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
75 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
78 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
79 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
80 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
81 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
83 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
85 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
86 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
89 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
90 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
92 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
94 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
95 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
96 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
98 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
99 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
100 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
102 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
103 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
104 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
106 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
107 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
112 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
116 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
117 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
120 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
122 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
124 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
125 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
126 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
127 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
130 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
132 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
135 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
139 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
141 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
142 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
143 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
145 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
148 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
150 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
151 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
152 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
153 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
155 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
157 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
159 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
160 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
161 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
162 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
163 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
164 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
165 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
166 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
169 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
173 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
174 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
176 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
177 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
178 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
180 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
183 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
184 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
185 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
186 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
189 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
190 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
191 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
192 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
193 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
194 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
195 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
196 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
200 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
203 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
204 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
205 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
207 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
208 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
210 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
212 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
214 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
216 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
218 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
221 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
224 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
226 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
227 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
228 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
229 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
231 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
232 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
233 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
235 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
236 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
237 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
239 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
240 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
241 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
242 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
243 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
244 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
245 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
246 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
247 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
248 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
249 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
251 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
252 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
253 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
254 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
255 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
256 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
257 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
258 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
259 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
261 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
262 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
263 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
264 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
265 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
266 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
267 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
268 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Maidstone United és Telford egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.