k, 2020 február 25. @ 10:30 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Halesowen Town vs. Brighouse Town

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Halesowen Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Evesham United 1 : 1 Halesowen Town - - -
2 2019.10.15 Halesowen Town 3 : 0 Evesham United - - -
1 2019.10.29 Halesowen Town 2 : 2 Stamford 1.85 3.80 3.25
1 2019.11.05 Stamford 0 : 3 Halesowen Town 2.25 3.70 2.50
2 2019.11.09 Halesowen Town 2 : 1 Grantham Town - - -
3 2019.11.23 Halesowen Town 1 : 0 Gateshead 4.03 3.86 1.68
1 2019.12.14 Bradford Park Avenue 2 : 2 Halesowen Town 2.11 3.60 2.78
1 2019.12.17 Halesowen Town 2 : 0 Bradford Park Avenue 2.15 3.66 2.71
2 2020.01.11 Halesowen Town 2 : 2 Maidenhead United 4.07 3.74 1.69
2 2020.01.21 Maidenhead United 1 : 3 Halesowen Town 1.35 5.11 6.07
1/8 2020.02.08 Halifax 0 : 1 Halesowen Town 1.60 3.85 4.47
1/4  2020.02.29 Barnet - : - Halesowen Town - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 33
Vendég Teljesitmény grafikon 52
Teljes Teljesitmény grafikon 47

Brighouse Town


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.15 Tadcaster Albion 1 : 2 Brighouse Town 1.72 4.00 3.60
1  2019.10.26 Brighouse Town - : - Workington - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 13
Teljes 27
Tipp Hazai Nyer

Halesowen Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (2/6) 66.67% (4/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Vendég 40% (2/5) 60% (3/5) 60% (3/5) 40% (2/5)
Teljes 36.36% (4/11) 63.64% (7/11) 54.55% (6/11) 45.45% (5/11)
Nullára
Nyereség 45.45% (5/11)
Vereség 0% (0/11)

Nyerési küszöb
1 gól 27.27% (3/11)
2 vagy több gól 36.36% (4/11)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.82
Gól/játék 2.82
Nem kapott gólt 45.45% (5/11)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 2 3 4 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (6/6) 50% (3/6)
Vendég 100% (5/5) 60% (3/5)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
3 0 0 1 1 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 36.36% (4/11) 63.64% (7/11)
Döntetlen 45.45% (5/11) 36.36% (4/11)
Elveszitett 18.18% (2/11) 0% (0/11)

Gólok száma félidőkben
Első 38.71% (12/31)
Második 61.29% (19/31)

Brighouse Town

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
2 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
3 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
7 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
8 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
9 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
10 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
11 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
12 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
13 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
14 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
15 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
16 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
17 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
18 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
19 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
20 Halesowen Town 11 7 4 0 22:9 +13 0 4 7 +2
21 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
22 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
25 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
26 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
27 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
28 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
29 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
33 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
35 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
37 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
38 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
43 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
44 Royston Town 6 5 1 0 17:3 +14 0 2 4 =1
45 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
46 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
48 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
49 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
50 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
51 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
52 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
53 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
54 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
55 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
57 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
58 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
59 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
60 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
63 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
66 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
69 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
73 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
74 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
75 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
76 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
78 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
80 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
81 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
82 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
83 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
84 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
85 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
86 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
88 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
90 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
91 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
92 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
93 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
94 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
96 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
97 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
98 Concord Rangers 6 3 3 0 12:9 +3 0 2 4 =1
99 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
101 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
103 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
104 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
105 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
106 Notts County 3 3 0 0 5:2 +3 0 1 2 +3
107 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
108 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
109 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
110 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
112 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
113 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
114 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
116 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
117 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
119 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
121 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
122 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
123 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
124 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
125 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
126 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
128 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
129 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
130 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
135 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
138 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
139 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
140 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
141 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
145 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
147 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
149 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
150 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
151 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
152 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
153 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
155 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
157 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
159 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
161 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
163 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
164 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
165 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
166 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
167 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
169 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
170 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
172 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
173 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Barnet 4 3 1 0 8:2 +6 0 2 2 +2
175 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
176 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
178 Fylde 3 3 0 0 9:3 +6 0 1 2 +3
179 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
181 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
183 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
185 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
186 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
187 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
188 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
189 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
190 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
191 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
192 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
193 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
194 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
195 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
198 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
200 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
201 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
204 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
205 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
206 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
209 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
211 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
213 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
214 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
215 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
217 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
218 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
220 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
222 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
223 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
225 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
226 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
228 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
229 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
230 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
231 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
232 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
233 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
234 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
235 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
236 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
238 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
239 Aveley 9 7 2 0 27:10 +17 0 1 8 +3
240 Harrogate Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
241 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
243 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
244 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
245 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
246 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
247 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
248 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
251 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
252 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
253 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
254 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
255 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
256 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
257 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
258 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
259 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
260 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
261 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
262 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
263 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
265 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
267 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
268 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
2 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
3 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
5 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
8 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
10 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
17 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
18 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
21 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
22 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
24 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
25 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
27 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
28 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
34 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
35 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
36 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
37 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
41 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
43 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
46 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
47 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
50 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
52 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
53 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
54 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
58 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
62 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
68 Barnet 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
69 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
71 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
76 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
79 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
81 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
83 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
92 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
94 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
95 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
101 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
102 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
103 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
109 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
110 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
113 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
115 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
116 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
119 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
120 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
124 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
126 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
128 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
129 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
130 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
135 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
137 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
140 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
141 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
148 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
152 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
153 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
155 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
156 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
157 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
158 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
160 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
163 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
165 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
166 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
169 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
179 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
181 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
183 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
185 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
186 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
187 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
189 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
191 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
196 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
198 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
199 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
206 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
208 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
209 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
211 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
214 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
215 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
217 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
220 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
221 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
223 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
224 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
226 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
228 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
231 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
233 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
234 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
235 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
237 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
238 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
239 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
241 Concord Rangers 3 0 3 0 4:0 +4 0 2 1 =3
242 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
244 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
245 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
247 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
248 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
249 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
250 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
251 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
253 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
254 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
255 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
256 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
257 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
258 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
259 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
261 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
262 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
263 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
264 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
265 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
267 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
268 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
2 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
3 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
5 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
8 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
10 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
13 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
17 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
18 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
21 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
22 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
24 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
25 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
26 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
27 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
32 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
33 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
34 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
35 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
38 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
40 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
41 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
43 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
44 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
45 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
46 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
48 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
50 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
52 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
53 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
54 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
58 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
59 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
62 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
67 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
68 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
69 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
71 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
72 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
76 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
80 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
82 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
84 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
87 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
88 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
90 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
92 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
93 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
94 Aveley 5 3 2 0 19:8 +11 0 0 5 +1
95 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
98 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
102 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
103 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
104 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
105 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
106 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
107 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
109 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
110 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
111 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
113 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
115 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
116 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
118 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
119 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
120 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
121 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
122 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
124 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
128 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
130 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
131 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
134 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
137 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
138 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
139 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
140 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
141 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
145 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
146 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
148 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
149 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
150 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
151 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
152 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
153 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
154 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
156 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
157 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
158 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
160 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
161 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
162 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
164 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
165 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
167 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
169 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
177 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
181 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
184 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
185 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
186 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
187 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
189 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
190 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
191 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
192 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
193 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
194 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
197 Royston Town 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 =1
198 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
199 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
201 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
202 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
203 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
206 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
210 Halesowen Town 5 3 2 0 15:4 +11 0 2 3 +2
211 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
212 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
214 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
215 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
216 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
218 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
219 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
221 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
222 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
224 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
225 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
226 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
228 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
229 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
230 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
231 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
232 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
234 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
235 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
236 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
237 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
238 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
239 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
241 Concord Rangers 3 3 0 0 11:5 +6 0 0 3 +3
242 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
243 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
244 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
245 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
246 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
248 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
249 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
250 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
251 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
252 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
253 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
254 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
255 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
256 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
257 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
258 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
259 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
261 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
262 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
263 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
264 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
265 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Fylde 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
267 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
268 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Halesowen Town és Brighouse Town egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.