sze, 2020 május 27. @ 23:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Weymouth vs. Guernsey

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Weymouth


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.11.23 Weymouth 1 : 0 Hastings Utd 1.20 5.79 10.00
1 2019.12.14 Barnet 2 : 1 Weymouth 1.79 3.42 4.01


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Guernsey


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Barking 2 : 1 Guernsey - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 12
Tipp Hazai Nyer

Weymouth

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 75% (3/4)
Második 25% (1/4)

Guernsey

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
2 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
3 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
5 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
9 Royston Town 7 5 2 0 19:5 +14 0 2 5 =2
10 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
13 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
16 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
17 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
20 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
21 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
22 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
24 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
25 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
26 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
27 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Barnet 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 =1
29 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
32 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
36 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
37 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
38 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Chelmsford City 4 3 0 1 9:5 +4 0 0 4 -1
40 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
41 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
42 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
43 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
44 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
45 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
46 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
47 Dorking Wanderers 5 3 1 1 13:5 +8 0 1 4 -1
48 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
49 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
53 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
54 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
55 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
56 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
57 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
58 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
61 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
63 Concord Rangers 7 3 4 0 14:11 +3 0 2 5 =2
64 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
66 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
67 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
68 Eastleigh 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
69 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
70 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
72 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
73 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
74 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
75 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
76 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
79 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
80 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
82 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
83 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
85 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
88 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
89 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
90 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
91 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
92 Harrogate Town 4 3 1 0 9:4 +5 0 2 2 =1
93 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
95 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
97 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
101 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
102 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
104 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
105 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
108 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
113 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
114 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
119 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
120 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
121 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
122 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
123 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
126 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Halifax 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
128 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
129 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
130 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
131 Farsley 5 1 3 1 5:6 -1 0 3 2 -1
132 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
135 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
136 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
137 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
139 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
140 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
141 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
142 Halesowen Town 12 7 5 0 23:10 +13 0 4 8 =1
143 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
144 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
145 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Fylde 4 3 1 0 11:5 +6 0 1 3 =1
147 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
148 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
149 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
151 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
152 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
153 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
154 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
155 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Bath City 5 1 3 1 6:5 +1 0 3 2 -1
157 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
158 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
162 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
163 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
165 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
166 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
167 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
168 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
170 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
171 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
172 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
175 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
176 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Ebbsfleet United 3 2 1 0 3:0 +3 0 3 0 =1
178 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
179 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
180 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
181 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
182 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
183 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
185 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
186 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
187 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
189 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
190 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
191 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
192 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
194 Leamington 5 3 2 0 12:5 +7 0 2 3 =1
195 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
196 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
197 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
198 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
199 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
200 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
201 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
202 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
205 Aveley 10 7 2 1 27:15 +12 0 1 9 -1
206 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
207 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
208 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
210 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
211 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
212 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
213 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
214 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
217 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
218 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
219 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
220 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
221 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
223 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Notts County 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
226 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
227 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
228 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
229 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
231 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
232 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
233 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
234 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
235 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
236 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
237 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
238 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
239 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
241 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
242 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
243 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
244 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
245 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
246 Yeovil 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
247 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
248 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
249 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
250 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
251 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
252 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
253 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
254 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
255 Barrow 4 2 1 1 11:5 +6 0 1 3 -1
256 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
257 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
258 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
259 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
260 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
261 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
263 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
264 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
265 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
267 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
268 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
2 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
3 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
4 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Halifax 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
8 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
12 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
14 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
15 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Dorking Wanderers 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
17 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
20 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
21 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
26 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
27 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
28 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
33 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
37 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
38 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
39 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
41 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
45 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
49 Ebbsfleet United 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
50 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
51 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
52 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
55 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
62 Aveley 4 4 0 0 10:0 +10 0 1 3 +4
63 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
64 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
67 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
70 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
73 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
75 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
77 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
78 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
79 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
81 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
87 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
89 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
95 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
99 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
103 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
105 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
107 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
108 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
109 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
113 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
115 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
120 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
121 Bath City 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
122 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
123 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
126 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
131 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
132 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
140 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
144 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
149 Yeovil 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
150 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
152 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
154 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
155 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Harrogate Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
157 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
161 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
164 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
165 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
167 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
169 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
171 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
174 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
175 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
180 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
182 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
186 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
189 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Barnet 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
192 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
200 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
203 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Concord Rangers 4 0 4 0 6:0 +6 0 2 2 =4
209 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
210 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
213 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
215 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
221 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
222 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
223 Notts County 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
224 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
227 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
228 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
229 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
230 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
231 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
232 Fylde 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
233 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
234 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
236 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
237 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
238 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
240 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
242 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
244 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
245 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
246 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
247 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
249 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
250 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
251 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
254 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
255 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
256 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
259 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
260 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
261 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
263 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
264 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
265 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
266 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
268 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
2 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
3 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
4 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
5 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Halifax 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
8 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
9 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
11 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
12 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
13 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
14 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
16 Dorking Wanderers 2 2 0 0 12:0 +12 0 0 2 +2
17 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
18 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
21 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
25 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
26 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
27 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
28 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
29 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
31 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
33 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
37 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
38 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
39 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
41 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
43 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
44 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
45 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
48 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Ebbsfleet United 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
50 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
51 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
56 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
57 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
60 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
61 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Aveley 6 3 2 0 19:13 +6 0 0 6 -1
63 Halesowen Town 6 3 3 0 17:5 +12 0 2 4 =1
64 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
65 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
67 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
69 Barrow 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
70 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
71 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
72 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
73 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
75 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
76 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
77 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
79 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
81 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
82 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
84 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
86 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
87 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
89 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
92 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
93 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Eastleigh 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
95 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
97 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
98 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
99 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
103 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
104 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
105 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
107 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
109 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Chelmsford City 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
113 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
115 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
116 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
117 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
120 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
121 Bath City 2 0 2 0 6:3 +3 0 1 1 =2
122 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
125 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
126 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
129 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
130 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
131 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
138 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
140 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Farsley 3 1 1 0 6:3 +3 0 2 1 -1
144 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
148 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Yeovil 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
152 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
154 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
155 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Harrogate Town 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
157 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
159 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
161 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
164 Royston Town 4 2 2 0 8:5 +3 0 1 3 =2
165 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
166 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
167 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
169 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
170 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
171 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
174 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
178 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
180 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
181 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
182 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
184 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
185 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
187 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
189 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
190 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
191 Barnet 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
192 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
195 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
200 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
201 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
203 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
205 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
206 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
208 Concord Rangers 3 3 0 0 12:5 +7 0 0 3 +3
209 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
210 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
213 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
215 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
216 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
220 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
221 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
223 Notts County 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
224 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
225 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
227 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
228 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
229 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
230 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
231 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
232 Fylde 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
233 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
234 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
235 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
236 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
237 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
238 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
239 Leamington 3 1 2 0 9:4 +5 0 1 2 =2
240 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
241 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
242 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
243 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
244 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
245 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
246 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
247 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
248 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
249 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
250 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
251 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
253 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
254 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
255 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
257 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
259 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
260 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
261 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
262 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
263 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
265 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
266 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
267 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
268 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Weymouth és Guernsey egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.