v, 2020 január 26. @ 08:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Marlow vs. Truro City

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2019/2020


Marlow


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.10.12 Marlow 1 : 0 Chertsey Town - - -
1 2019.10.26 Marlow 0 : 0 Sholing - - -
1 2019.10.29 Sholing 2 : 0 Marlow 2.10 3.50 2.85


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 13

Truro City


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.11.05 Truro City 1 : 1 Blackfield & Langley 1.33 5.00 6.25
1 2019.11.09 Blackfield & Langley 3 : 1 Truro City - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 17
Teljes 9
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Marlow

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (3/3) 0% (0/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 0.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 100% (3/3)

Truro City

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 16.67% (1/6)
Második 83.33% (5/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Winchester City 2 0 1 1 6:8 -2 0 0 2 -1
2 Maidstone United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
3 Stafford Rangers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Coleshill Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Hastings Utd 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
7 Staines Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Dunston UTS 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
9 Sholing 7 4 2 1 8:5 +3 0 4 3 -1
10 Yate Town 5 2 2 1 15:16 -1 0 0 5 -1
11 Wrexham 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
12 Biggleswade Town 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
13 Cirencester Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Farnborough 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Corinthian Casuals 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Witton Albion 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Stalybridge 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Ware 3 0 2 1 3:6 -3 0 1 2 -1
19 Hornchurch 6 3 2 1 17:10 +7 0 2 4 -1
20 Basford United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
21 Truro City 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Chipstead 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
23 Maidenhead United 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
24 Pontefract Collieries 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
25 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Walton Casuals 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Cray Wanderers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Halifax 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
30 VCD Athletic 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Potters Bar Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
32 Farsley 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =3
33 Royston Town 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
34 Glossop North End 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Nantwich Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
36 Dorchester 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
37 Yaxley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Hythe Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Bedworth United 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
40 Halesowen Town 10 6 4 0 21:9 +12 0 3 7 +1
41 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
42 Cinderford Town 6 2 3 1 11:11 0 0 2 4 -1
43 Chasetown 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
44 Boston Utd. 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Barton Rovers 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
46 Carshalton Athletic 5 3 1 1 13:10 +3 0 1 4 -1
47 Worthing 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
48 Atherton Collieries 5 3 1 1 8:7 +1 0 2 3 -1
49 Workington 5 3 1 1 8:4 +4 0 3 2 -1
50 Gainsborough 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
51 Melksham Town 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
52 Gosport Borough 4 2 2 0 9:5 +4 0 1 3 =2
53 Hednesford 5 3 1 1 10:5 +5 0 1 4 -1
54 Dorking Wanderers 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +1
55 Barwell 3 1 1 1 12:8 +4 0 0 3 -1
56 Wingate & Finchley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
57 Bath City 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =1
58 Ossett United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Frome Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
60 St. Albans 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Chesterfield 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Bognor Regis Town 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
64 Margate 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
65 Sittingbourne 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
66 Ashford 3 0 2 1 3:4 -1 0 1 2 -1
67 Welling 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Bracknell Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Radcliffe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Salisbury 7 4 2 1 15:13 +2 0 1 6 -1
71 Herne Bay 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Concord Rangers 4 2 2 0 7:5 +2 0 2 2 =1
73 Leiston 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 Lewes 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Sevenoaks Town 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
76 Whitehawk 4 2 1 1 9:6 +3 0 0 4 -1
77 Stamford 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
78 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Ebbsfleet United 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
81 Hartley Wintney 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
82 Sudbury 4 3 0 1 11:4 +7 0 1 3 -1
83 Folkestone 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
84 St Ives Town 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
85 Oxford City 2 0 2 0 6:6 0 0 1 1 =2
86 Aylesbury Utd. 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
87 AFC Dunstable 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
88 Brentwood Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Lowestoft Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
90 Billericay Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Chichester City 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Maldon & Tiptree 4 3 0 1 15:9 +6 0 0 4 -1
93 Leamington 4 3 1 0 9:2 +7 0 2 2 +1
94 Torquay 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
95 Tadcaster Albion 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
96 Solihull 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
97 Heybridge 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Ramsbottom United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
100 Grantham Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
101 Larkhall Athletic 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
102 Gloucester City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Blyth S. 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
104 Romania FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Mickleover Sports 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Chesham United 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
107 Taunton Town 4 1 2 1 10:8 +2 0 0 4 -1
108 Peterborough Sports 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
109 Didcot Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Havant & W 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
111 Stockport 3 1 1 1 5:7 -2 0 1 2 -1
112 Ashford Town 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
113 Kingstonian 6 4 1 1 13:6 +7 0 2 4 -1
114 Chester 4 2 1 1 3:4 -1 0 2 2 -1
115 Thatcham Town 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 Evesham United 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
117 Slough 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
118 Wantage Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Buxton 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Canvey 5 2 2 1 13:8 +5 0 0 5 -1
121 Cleethorpes Town 2 0 0 2 3:10 -7 0 0 2 -2
122 Stocksbridge Park Steels 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
123 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
124 Weymouth 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
125 Alvechurch 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Bedford T. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Hendon 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Notts County 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
129 Dulwich Hamlet 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
130 Basingstoke Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
131 Dagenham & Redbridge 3 0 2 1 5:6 -1 0 1 2 -1
132 Trafford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Leatherhead 3 2 0 1 5:4 +1 0 0 3 -1
134 Hitchin 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
135 Haringey Borough 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
136 Tooting & Mitcham United 4 3 0 1 9:3 +6 0 1 3 -1
137 Bury Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Kettering 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
139 Slimbridge 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Needham Market 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
141 Paulton Rovers 6 2 2 2 10:7 +3 0 2 4 -1
142 Southport 4 2 1 1 9:9 0 0 0 4 -1
143 Enfield 5 2 2 1 14:10 +4 0 2 3 -1
144 Leek Town 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
145 Yeovil 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
146 Spennymoor Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Clitheroe 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Bishop Storford 2 0 2 0 5:5 0 0 1 1 =2
149 Westfields 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
150 Hampton Richmond 4 2 1 1 6:7 -1 0 1 3 -1
151 Grays 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Fylde 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
153 Witham Town 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
154 Barrow 3 2 1 0 11:2 +9 0 1 2 +2
155 East Grinstead Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Dartford 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
158 Alfreton Town 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Barking 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
160 Bristol Manor Farm 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 5:7 -2 0 0 3 -1
162 York 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Banbury United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
164 East Thurrock United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Tamworth 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
166 Tilbury 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
167 Corby Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
168 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 South Park 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Hemel Hempstead Town 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
171 Altrincham 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
172 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Ashton United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
174 Stourbridge 5 2 2 1 7:9 -2 0 1 4 -1
175 Wealdstone 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Haywards Heat Town 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
177 Metropolitan Police 3 1 1 1 6:6 0 0 1 2 -1
178 Cheshunt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Rushden 3 1 1 1 2:5 -3 0 1 2 -1
180 Soham Town Rangers 4 2 1 1 8:4 +4 0 1 3 -1
181 Chippenham Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Woking 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
184 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Kings Lynn 4 1 2 1 6:4 +2 0 2 2 -1
186 Lancaster 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
187 Kings Langley 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
188 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
189 Burgess Hill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Marlow 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
191 Phoenix Sports 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
192 Romford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Coalville 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
194 Prescot Cables 5 2 2 1 8:3 +5 0 2 3 -1
195 Braintree Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Barnet 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
197 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Wisbech 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Sutton UTD 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
200 Basildon United 3 2 0 1 9:11 -2 0 0 3 -1
201 Horsham 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
203 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
204 Guiseley 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
205 Hanwell Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Newcastle Town 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
207 Chelmsford City 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
208 Cambridge City 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
209 Bedfont Sports 4 1 2 1 4:8 -4 0 2 2 -1
210 Poole Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Eastbourne 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
212 Darlington 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
213 Wimborne Town 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Uxbridge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
215 Hereford 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
216 Highworth Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
217 Kendal Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Weston Super Mare 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
219 Blackfield & Langley 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
220 Northwood 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
221 Runcorn 5 3 1 1 11:8 +3 0 1 4 -1
222 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Market Drayton Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
225 Hayes 4 2 1 1 10:8 +2 0 1 3 -1
226 Cray Valley PM 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
227 Chertsey Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
228 Tonbridge Angels 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
229 Hartlepool 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
230 Aveley 8 6 2 0 24:9 +15 0 1 7 +2
231 Merthyr 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
232 Scarborough 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
233 Whyteleafe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
234 Gateshead 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
235 Worksop 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
236 Eastleigh 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
237 Histon 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
238 Guernsey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
239 Matlock Town 6 3 2 1 10:7 +3 0 2 4 -1
240 Totton AFC 3 1 1 1 7:9 -2 0 1 2 -1
241 Dover Athletic 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
242 Barnstaple Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
243 Whitstable Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
244 Redditch 4 2 1 1 10:9 +1 0 1 3 -1
245 Chorley 2 0 2 0 4:4 0 0 0 2 =2
246 Bromley 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
247 Telford 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
248 Merstham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
249 Hungerford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
250 Droylsden 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
251 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
252 Morpeth Town 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
253 Belper Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Bradford Park Avenue 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
255 Colne 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
256 Kidsgrove Athletic 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
257 FC United Of Manchester 5 4 0 1 10:9 +1 0 1 4 -1
258 Tiverton 2 0 2 0 6:6 0 0 0 2 =2
259 Pickering Town 4 0 3 1 2:5 -3 0 2 2 -1
260 Thame United 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
261 Harrogate Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
262 Kidderminster 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Bideford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
264 Warrington Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
265 Alderschot 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
266 South Shields 6 3 2 1 14:6 +8 0 2 4 -1
267 Bamber 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Whitby 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Guernsey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Oxford City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Whitstable Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Billericay Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Torquay 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
6 Merstham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Solihull 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
8 Grantham Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
9 Guiseley 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Chelmsford City 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
12 Maldon & Tiptree 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
13 Eastbourne 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
14 Hereford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ramsbottom United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Kendal Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Brighouse Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Gosport Borough 3 2 1 0 9:0 +9 0 0 3 =1
19 Newcastle Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Bath City 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
21 Bedfont Sports 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
22 Chesterfield 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Wimborne Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
24 Bognor Regis Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Altrincham 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Dorking Wanderers 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
28 Stourbridge 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =2
29 Frome Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 Cheshunt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Woking 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Sittingbourne 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
33 Brackley Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 South Park 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Ware 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Ashton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Maidenhead United 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
38 Haywards Heat Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
39 Soham Town Rangers 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Farsley 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
42 Basford United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 Bury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Harrow Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Southport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Yeovil 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
47 VCD Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Clitheroe 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Grays 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
51 Slimbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 FC United Of Manchester 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
53 Enfield 4 2 1 0 13:0 +13 0 1 3 -1
54 Harrogate Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Alderschot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Westfields 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
57 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Morpeth Town 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
59 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Kidsgrove Athletic 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
61 Taunton Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
62 Pickering Town 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
63 Stockport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
64 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kingstonian 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 =1
66 Slough 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Runcorn 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
68 Romania FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Didcot Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Tonbridge Angels 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
72 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Thatcham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Gateshead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blackfield & Langley 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
76 Radcliffe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Market Drayton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Lewes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Cray Valley PM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Aveley 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
81 Nuneaton Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Folkestone 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Whitehawk 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
86 Coalville 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
88 Hartley Wintney 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Wisbech 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Lancaster 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
91 Dorchester 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Phoenix Sports 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Bedworth United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Prescot Cables 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
95 Chasetown 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Worthing 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Basildon United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
98 Workington 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Witham Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Hythe Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Alfreton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 York 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Barton Rovers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
106 East Thurrock United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 East Grinstead Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Hastings Utd 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Yate Town 2 1 1 0 9:0 +9 0 0 2 +1
113 Farnborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Tilbury 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
115 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Winchester City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
117 Buxton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Weymouth 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Dunston UTS 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
121 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
122 Biggleswade Town 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
123 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hitchin 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Histon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Cleethorpes Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Totton AFC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
128 Bedford T. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Redditch 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
130 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Trafford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Hungerford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Matlock Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
134 Aylesbury Utd. 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
135 Barnstaple Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Lowestoft Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Chorley 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Leamington 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
139 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
141 Rushall Olympic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 St Ives Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Curzon Ashton 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Brentwood Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Cambridge City 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Chichester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Darlington 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
148 Tadcaster Albion 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
149 Uxbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
150 Weston Super Mare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Hednesford 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
152 Hanwell Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Wingate & Finchley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Poole Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Margate 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
157 Highworth Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Ashford 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Melksham Town 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
160 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Barwell 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
162 Wealdstone 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Rushden 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Kings Lynn 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
168 Hornchurch 4 2 1 0 10:0 +10 0 1 3 -1
169 Willand Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Chipstead 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
171 Metropolitan Police 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
172 Hyde United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Halifax 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
174 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Truro City 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Pontefract Collieries 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Paulton Rovers 3 0 1 0 2:0 +2 0 1 2 -1
180 Walton Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Leek Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Bishop Storford 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Royston Town 3 3 0 0 12:0 +12 0 1 2 +3
184 Hampton Richmond 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Haringey Borough 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
186 Belper Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Needham Market 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Tiverton 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
189 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Spennymoor Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Warrington Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Whitby 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
193 Blyth S. 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Colne 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
195 Chesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Thame United 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
197 Havant & W 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 South Shields 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
200 Evesham United 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
201 Larkhall Athletic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Northwood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Hayes 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
205 Peterborough Sports 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
206 Hartlepool 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ashford Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
208 Merthyr 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
209 Worksop 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Salisbury 4 3 1 0 10:0 +10 0 1 3 +3
211 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Leiston 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Stamford 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Ebbsfleet United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
216 Whyteleafe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Sudbury 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Concord Rangers 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
219 Marlow 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
220 Sevenoaks Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
221 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Braintree Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Sutton UTD 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
225 Bracknell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Horsham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Kings Langley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Nantwich Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
229 Romford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Halesowen Town 6 4 2 0 12:0 +12 0 2 4 =1
231 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
232 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
233 Carshalton Athletic 4 3 1 0 13:0 +13 0 0 4 =1
234 Gainsborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Barrow 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
236 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Dartford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
238 Cinderford Town 3 2 1 0 5:0 +5 0 1 2 +1
239 Sutton Coldfield Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
240 Tamworth 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
241 Atherton Collieries 4 3 1 0 8:0 +8 0 1 3 =1
242 Corby Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
243 Fylde 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
244 Maidstone United 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
245 Carlton Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
246 Staines Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Barking 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
248 Wrexham 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Banbury United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
250 Cirencester Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
251 Stalybridge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
252 Canvey 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
253 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Sholing 4 3 1 0 6:0 +6 0 2 2 =1
256 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Dagenham & Redbridge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
258 Corinthian Casuals 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Leatherhead 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
260 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
261 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Mossley AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
265 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
266 Droylsden 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
267 Wantage Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Eastleigh 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Guernsey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Oxford City 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
3 Whitstable Town 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
4 Billericay Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Torquay 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Merstham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Solihull 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
8 Grantham Town 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
9 Guiseley 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 AFC Dunstable 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
11 Chelmsford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 8:4 +4 0 0 1 -1
13 Eastbourne 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
14 Hereford 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
15 Ramsbottom United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Kendal Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Brighouse Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Gosport Borough 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
19 Newcastle Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Bath City 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
21 Bedfont Sports 2 1 1 0 8:1 +7 0 2 0 =1
22 Chesterfield 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Wimborne Town 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Bognor Regis Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
25 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Altrincham 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
27 Dorking Wanderers 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
28 Stourbridge 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
29 Frome Town 2 1 0 0 6:6 0 0 0 2 -1
30 Cheshunt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Woking 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Sittingbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Brackley Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 South Park 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Ware 2 0 1 0 2:5 -3 0 0 2 -1
36 Ashton United 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
37 Maidenhead United 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
38 Haywards Heat Town 1 0 0 0 2:7 -5 0 0 1 -1
39 Soham Town Rangers 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
40 Cray Wanderers 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Farsley 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
42 Basford United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Bury Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Harrow Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Southport 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
46 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
47 VCD Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Clitheroe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Grays 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Bradford Park Avenue 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
51 Slimbridge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 FC United Of Manchester 3 2 0 0 7:7 0 0 1 2 -1
53 Enfield 1 0 1 0 8:1 +7 0 1 0 =1
54 Harrogate Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Alderschot 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
56 Westfields 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
57 Bamber 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Morpeth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Gloucester City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Taunton Town 2 0 1 0 7:4 +3 0 0 2 -1
62 Pickering Town 2 0 2 0 7:1 +6 0 1 1 =2
63 Stockport 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
64 Bideford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Kingstonian 2 1 0 0 8:1 +7 0 1 1 -1
66 Slough 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
67 Runcorn 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
68 Romania FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Swindon Supermarine 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Didcot Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Tonbridge Angels 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
72 Scarborough 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Thatcham Town 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
74 Gateshead 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Blackfield & Langley 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
76 Radcliffe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Market Drayton Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Lewes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Cray Valley PM 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Aveley 5 3 2 0 18:8 +10 0 0 5 +1
81 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Folkestone 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Herne Bay 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
84 Burgess Hill Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Whitehawk 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
86 Coalville 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
87 Barnet 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
88 Hartley Wintney 3 1 1 0 4:4 0 0 2 1 -1
89 Wisbech 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Lancaster 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
91 Dorchester 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
92 Phoenix Sports 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
93 Bedworth United 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
94 Prescot Cables 3 2 1 0 9:1 +8 0 1 2 =1
95 Chasetown 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Worthing 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Basildon United 1 1 0 0 12:2 +10 0 0 1 +1
98 Workington 3 2 1 0 7:2 +5 0 2 1 +2
99 Glossop North End 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Witham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
101 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Alfreton Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
103 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
104 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Barton Rovers 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
106 East Thurrock United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 East Grinstead Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Hastings Utd 4 3 0 0 10:3 +7 0 1 3 -1
111 Bristol Manor Farm 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Yate Town 3 1 1 0 13:10 +3 0 0 3 -1
113 Farnborough 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Tilbury 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
115 Witton Albion 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Winchester City 1 0 0 0 6:5 +1 0 0 1 -1
117 Buxton 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
118 Coleshill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Weymouth 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Dunston UTS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Notts County 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
122 Biggleswade Town 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
123 Basingstoke Town 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
124 Hitchin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
125 Histon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Cleethorpes Town 1 0 0 0 5:6 -1 0 0 1 -1
127 Totton AFC 2 1 0 0 6:6 0 0 1 1 -1
128 Bedford T. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Redditch 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
130 Telford 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
131 Trafford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Hungerford Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Matlock Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 0 3 -1
134 Aylesbury Utd. 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
135 Barnstaple Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Lowestoft Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Chorley 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
138 Leamington 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
139 Heybridge 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
142 St Ives Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Curzon Ashton 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Brentwood Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Cambridge City 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Chichester City 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
147 Darlington 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
148 Tadcaster Albion 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Uxbridge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Weston Super Mare 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
151 Hednesford 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
152 Hanwell Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Wingate & Finchley 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
154 Poole Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
155 St. Albans 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Margate 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
157 Highworth Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
158 Ashford 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
159 Melksham Town 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Hemel Hempstead Town 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
161 Barwell 2 1 0 0 12:5 +7 0 0 2 -1
162 Wealdstone 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Ossett United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
164 Rushden 2 1 0 0 2:5 -3 0 0 2 -1
165 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Chippenham Town 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
167 Kings Lynn 2 1 0 0 5:1 +4 0 1 1 -1
168 Hornchurch 2 1 1 0 14:2 +12 0 1 1 =1
169 Willand Rovers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Chipstead 1 0 0 0 5:2 +3 0 0 1 -1
171 Metropolitan Police 1 0 0 0 5:1 +4 0 1 0 -1
172 Hyde United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Halifax 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
174 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Potters Bar Town 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
176 Truro City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Kettering 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
178 Pontefract Collieries 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
179 Paulton Rovers 3 2 1 0 14:1 +13 0 1 2 =1
180 Walton Casuals 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Leek Town 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
182 Bishop Storford 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
183 Royston Town 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
184 Hampton Richmond 3 1 1 0 4:7 -3 0 0 3 -1
185 Haringey Borough 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Belper Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Needham Market 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
188 Tiverton 1 0 1 0 7:3 +4 0 0 1 =1
189 Kidderminster 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Spennymoor Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Warrington Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
192 Whitby 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
193 Blyth S. 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
194 Colne 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
195 Chesham United 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
196 Thame United 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
197 Havant & W 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Chester 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
199 South Shields 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
200 Evesham United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Larkhall Athletic 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
202 Northwood 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Mickleover Sports 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Hayes 2 0 1 0 7:5 +2 0 1 1 -1
205 Peterborough Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Hartlepool 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Ashford Town 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
208 Merthyr 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
209 Worksop 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
210 Salisbury 3 1 1 0 12:6 +6 0 0 3 -1
211 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Leiston 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 Chertsey Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Stamford 2 1 1 0 8:2 +6 0 0 2 =1
215 Ebbsfleet United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
216 Whyteleafe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Sudbury 3 2 0 0 9:4 +5 0 0 3 -1
218 Concord Rangers 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
219 Marlow 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
220 Sevenoaks Town 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
221 Tooting & Mitcham United 4 3 0 0 9:3 +6 0 1 3 -1
222 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Braintree Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Sutton UTD 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
225 Bracknell Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Horsham 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
227 Kings Langley 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
228 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Romford 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Halesowen Town 4 2 2 0 14:4 +10 0 1 3 +1
231 Boston Utd. 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
232 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
233 Carshalton Athletic 1 0 0 0 8:2 +6 0 1 0 -1
234 Gainsborough 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
235 Barrow 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
236 Yaxley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
237 Dartford 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
238 Cinderford Town 3 0 2 0 10:8 +2 0 1 2 -1
239 Sutton Coldfield Town 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
240 Tamworth 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
241 Atherton Collieries 1 0 0 0 5:2 +3 0 1 0 -1
242 Corby Town 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
243 Fylde 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
244 Maidstone United 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
245 Carlton Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
246 Staines Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
247 Barking 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
248 Wrexham 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
249 Banbury United 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
250 Cirencester Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
251 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
252 Canvey 3 0 2 0 7:7 0 0 0 3 -1
253 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
254 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
255 Sholing 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
256 Hendon 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
257 Dagenham & Redbridge 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
258 Corinthian Casuals 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
259 Leatherhead 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
260 Stocksbridge Park Steels 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
261 Dover Athletic 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
262 Alvechurch 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
263 Mossley AFC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
264 Dulwich Hamlet 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
265 Bromley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Droylsden 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Wantage Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
268 Eastleigh 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Marlow és Truro City egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.